Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdsgs

prawo agaty

Polecane posty

Gość osz przegapilam ciag dalszy
to nie ogladaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubianska
czy to takie serial podobny do Ally McBeal troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?lod angina lod
dzis kolejny odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kożuch wszędzie pełno
:o ale fryz ma bajkowa historia serialu o adwokatach, nie nasza polska rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokietzgrzybem
mi ten serial przypomina magde m troche :D lubilam, wiec prawo agaty tez super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano właśnieee
Moi przyjaciele prawnicy nabijają się bardzo z tego serialu, twierdząc, że zupełnie nie oddaje realiów polskiej sali sądowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się podoba:) ciekawy, zabawny, poza tym lubie dygant i fajnie tu gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprosili przyjaciol bo oni
duzo seriali jest oderwanych od rzeczywistosci ale co z tego? :) chyba o to chodzi zeby sie... oderwac ;) i zobaczyc co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhngftred
przeciez to serial, fabularny, a nie dokument, ludzie przeciez on jest dla rozrwyki a nie jako prezentacja pracy sadu etc dla studento prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial chyba nie ma
odzwierciedlac rzeczywistosci tylko przedstawiac wyrezyserowane i stworzone postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acta sracta i juz
ano właśnieee Moi przyjaciele prawnicy nabijają się bardzo z tego serialu, twierdząc, że zupełnie nie oddaje realiów polskiej sali sądowej... to moze niech twoi przyjaciele nagraja swoj serial i zobaczymy czy go bedzie ktos ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkoplit
bo to jest serial dla naiwnych którzy wszystko uwierza w to co pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo agaty...
Gdyby było tak jak w polskich sądach to umarlibyśmy z nudów. Mnie się serial podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano właśnieee
Problem jest w tym, że bardzo wielu ludzi wierzy w to, co widzi w tv. A to daje mylny obraz tego, jak wygląda praca adwokata, jak przebiegają sprawy sądowe. Choćby kwestia chodzenia po sali w trakcie rozprawy - tak się robi w hAmeryce, u nas tego nie ma. Zresztą wielu prawników twierdzi, że np. serial "Anna Maria Wesołowska" narobił więcej złego niż dobrego - ludzie zaczęli się zachowywać na rozprawach tak, jak postacie w telewizji! Bo myślą, że skoro u sędzi Anny tak jest, to faktycznie tak wygląda rozprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dziwne
Ludzie za bardzo żyją serialami i im się miesza. Mojej babci sąsiadka jak się dowiedziała, że serialowy proboszcz z Plebanii ma dziewczynę to tak nadawała, że uszy puchły. Począwszy od tego, że pójdzie za to do piekła. Masakra totalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej mi się podoba
ten młody stażysta z kancelarii:) i ciuchy głównej bohaterki! Co do Agnieszki-nie jest może pięknością,ale fajna z niej babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
Agatka jest bardzo seksowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaaaaawwwww
a mi się serial podoba:) fajne wątki. a , że na rozprawach jest inaczej to chyba kazdy wie. mądry człowiek się serialem nie będzie sugerował przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awkcz
idealna kopia Magdy M .. pierwszy odcinek serialu zaczyna się tak samo ,co od raazu zwróciło moją uwagę,Magda "nie miala" ojca ,Agata nie ma matki ..ponadto Bartek Świderski ,który już zawsze będzie kojarzył nam się z przyjacielem Magdy ,co robi tutaj ? Otóż widzimy go juz w pierwszym odcinku ,jako przyszłego męża panny Agaty..Kolejna ,Daria Widawska .Wieczory ze znajomymi ,pocieszanie .Jedno i to samo .GDyby nie Magda M ,z pewnoscią serial byłby o wiele lepszy.Dodać trzeba także kiepską ,zagraniczną często muzyke w Prawie Agaty oraz nieciekawy sposób przestawienia Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zauważyłam, że
Warszawę przestawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania wszędobylska
Zajebista była reakcja Marka tuż po pocałunku, kiedy Agata na chwilę wyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avvc
a mi się serial bardzo, bardzo podoba. na pewno 100x lepszy od nudnego przepisu na życie i tej marnej Kumorkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze Were porobi
uwielbiam Leszka Lichote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic szczególnego...Wszyscy piękni,bogaci,wymuskani i z jednoodcikowymi problemami :D Wątki całkowicie odrealnione, nie przykuwają uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniam serialie
Leszek Lichota wymiata:) fajny aktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka71
Jak macie jakieś pytania o prawo agaty zobaczcie tutaj http://pytaniaseriale.pl szybko wam odpiszą i odcinki pewnie też znajdziecie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v vhghjk;
A mnie na początku się serial nie podobała a teraz jest coraz fajniejszy, nie pasowała mi Dygantowa do takiej roli pani adwokat bo zawsze kojarzy mi się z nianią Franią ale jako zakręcona Agata też może być, no i Lichota miodzio. Te ich sprawy są mocno naciągane, ale fajnie że główna bohaterka też ma swoje problemy z prawem bo robi się cioekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×