Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ale babka

Kto ma długi i komorników na głowie ?

Polecane posty

Gość 150 tys to duzo?
ja mam 2 mln i zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
i komornik mi siedzi na dupie ale kombinuje jak moge, domu mi nie ruszy bo nie jest zapisany na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
zyjesz . mozna miec i 10 mln dlugu jak prowadzisz biznes i go splacasz. mowa o dlugach ktorych nie idze splacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
tak te pieniadze byly na rozkrecenie biznesu ale kryzys jest, nie idzie tak jak powinno i mam sie zabic? nawet za bardzo oszczedzac nie musze z jakich powodow dlugow splacic nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
nie ma co swiraowac nawet jak ma sie kase to interes rozkreca sie za pozyczone, poco wydawac swoj chajs, krecimy biznes za cudza kase i jak przynosi zysk to splacamy dług... nie dosc ze mamy w skarpecie , to mamy biznes za friko co sam sie splaca. tylko jaki tu biznes na legalu rozkminic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana uwierz ze na rynku funkcjonuje teraz jedynie dzieki znajomosciom i moze jakos z tego wybrne, bez znajomosci nie ma teraz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
dymam tylko rozowe oj zycia nie znasz a do biznesu sie bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
handel czy usługi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
ja jestem drobna rybka zarabiam 15k bezpiecznej kasy. bez wiekszego ryzyka. narazie mi to styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
handel I uslugi, z jednego biznesu teraz nie wyzyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
wyzyjesz, znajomek handluje akcesoriami meblowymi. kozacka kasa a chin ciagnie. zatrudnia juz 17 osob. ma 2 sklady celne. i jebitna powieszchnie magazynowa zapchana towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
trzeba teraz pasa zacisnac ale nie bede sobie przyjemnosci odmawiac, co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
mysle o handlowaniu meblami, kase na tym rzeczywiscie mozna trzepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 tys to duzo?
dzieki temu ze prowadze 2 dzialalnosci jakos idzie to do przodu ale ciezko, jedno jest pewne - bez znajomosci ani rusz, dyplomacja w biznesie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
mylalem ze otwierasz hurtownie, zatrudniasz sprytnych handlowcow i ci gonia towar. ina tym to sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
ok ide spac jutro mam kartkówe z wosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
Maż ma długi w US ZUs i u wierzycieli. Najgorsze są te względem urzędów . ZUS od 1 stycznia umarza się po 5 latach, a kiedyś było 10lat. Oczywiście pod warunkiem że nie bedzie wszczynanej na nowo egzekucji bo każde takie postępowanie wznawia od początku okres przedawniania. To samo jest z każdym innym długiem w ktorym pada Sądowy Nakaz Zapłaty. Może być tak że po 7 latach na nowo wierzyciel złoży wniosek o egzekucje do komornika i czas przedawnienia znów leci na nowo.... Z długami też nie jest tak różowo gdy jest małżeństo i wspólnota majątkowa. Najlepiej nie miec nic na siebie i do końca zycia nie nabywać żadnych cennych rzeczy na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
Z długami rodziców jest też tak, że jak je mają, to przechodzą po śmierci rodziców na dzieci. O ile dzieci nie odrzucą spadku ( majątku i długów ). Trzeba to tylko zrobić do iluś tam tygodni , miesięcy od śmeirci rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
my tez mamy około 50 tys, mąz tez miał firme która padła, ma 26 tys długu w ZUSie, autorko długi zrobione przez męża kmornik nie może ściagac z wspólnego majatku, to sa długi tylko twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma rodzielczości majatkowej to niestety ale za dlugi męża odpowiada również żona o ile zadłuzyl sie podczas trwania malżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a własnie nie !! wiem to od kilku prawników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
ale dajcie jakis paragraf......no tez czytałam ze zona nie musi odpowiadac za te długi ale jak maż nie daj boże umrze kiedyś i zostawi żonie długi w spadku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak jest na 100% bo ja sie tak wybroniłam przed komornikiem i to nie jednym, a jak mąz umrze to nie wiem co wtedy.... Jesli mąz miał firme to każdy dług zaciagniety na firme jest długiem tylko Twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
Moniaaaaa a z jakiego tytułu te długi ? czy to faktury, czy kredyty, czy U.Skarbowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
przy Zusie i podatkach to działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiesz co Zus to jedyny dług który spłacamy, reszte mamy umorzone bo mój maz nie pracuje oficjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugiman
hehhe,podłącze sie do dyskusji.Ja też mam długi i to nawet spore :) zusu to bedzie chyba coś koło 70 tys z odsetkami,pozatym vaty,dochododwe i inne skurwwwyyssynstwa,tego bedzie ze 100 tysi.Pozatym jakieś 100 może 150 tysi w bankach i nie płacone fv (już nawet tego nie liczę ,nauczyłem sie z tym żyć :D ) .co jakiś czas jakiś komornik przypomni sobie o mnie i próbuje mnie namierzyć - idiota :) wyrobiłem sobie dowód bez adresu zameldowania :) .dom i dwa auta mam przepisane na swoją kobietę już od dawna ,żadnych małżeństw . Teraz mam działalność która przynosi zajebiste dochody (oczywiście niezrejestrowana,powiedziałem sobie że nie zapłacę w tym kraju już ani złamanego grosza żadnych podatków). Trzeba się poprostu umieć ustawić w tuskolandi i wypiąć na cały system. Zaczynam też od tego miesiąca chodzić do psychiatry (pod kątem myśli samobójczych,tak mi doradził jeden prawnik) ,wyrabiasz obie taką historię choroby i jesteś nietykalny !! Nie bójcie się komorników ! z nimi trzeba ostro ,ostatnio miałem z takim kontakt jakies 5 lat temu,centralnie kazałem mu spieeeeerrrrrddddaaallllaaaaccc na drzewo,zatkało chłopa.no cóż sam sobie taki zawód wybrał !! W TYM KRAJU TRZEBA KOMBINOWAĆ ŻEBY COŚ MIEĆ !!! WSZYSCY TAK ROBIĄ OD POLITYKÓW ZACZĄWSZY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
AAA NO W TO CI JUŻ NIE UWIERZĘ.... to uż prędzej na AA ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ale
W TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ mam juz rozmowy wychodzace zablokowane za 3 miesiace wisze im chyba 950zł;) a nie mam pieniedzy juz mi zagrozili komornikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugiman
serio piszę,mam poleconego jednego psychiatrę,zakładam tam kartę .Stany lękowe,mysli samobójcze,jakieś urojenia.Rok sobie pochodzisz do takiego i papiery są jak złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×