Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ale babka

Kto ma długi i komorników na głowie ?

Polecane posty

Gość ale babka

Tak mnie ciekawi , ale też chciałam się dowartościować..bo czasem mam z tego tytułu doła ilu z Was ma długi ??? Nie pytam o jakieś małe kwoty tylko o te większe na kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tyś.zł. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny prawiczek
Mam debet 80 zł za w Mbanku za kartę i ubezpieczenie z których nie korzystam i prędzej zobaczą moją dupe niż pieniądze, łącze się się z tobą w bUlu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
A mój maż ma już długi nie do spłacenia.... także oszczędź sobie ... pfiii 80zl...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny prawiczek
i po co ci był ślub z kretynem? :classic_cool: w ing mam duże, prawie sześciocyfrowe saldo :classic_cool: chciałem ci tylko uświadomić jaką idiotką jesteś i jak banki robią was w chuja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
Nie pitol...i nie ubliżaj komuś o kim nie wiesz nawet 1/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
Maż prowadził firmę od 12 lat. Ostatnie 3 lata były dośyć trudne i narobił sobie długów, ale nie zrobił tego specjalnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
Idioci i zboczeńcy... tyle o was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
jakiego rzedu sa długi do niesplacenia ?? ja mam niewysokie. mandaty za parkowanie, mandaty za predkosc. jak przychodzi komornik to mu mowie ze nic od niego nie pozyczalem i nic mu nie oddam. pracuje na czarno. no i ostatnio dostalem mandat 3000. ale ten zaplace. p.s. w skarpeci mam okolo 55 000,- pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
aha komornik po 3 latach niesciagalnosci umarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
150 tys... ale nie samymi długami człowiek żyje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
150k to duzo. powiedz moze sie orientujesz . mam wlasne mieszkanie w bloku wartosc okolo 250k, jak se narobie dlugow np. 30k to moze komornik cos kombinowac z moja chata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
to ze komornik ci umorzy to nie znaczy ze inny to zrobi a 10 lat nakaz zapłaty jest wazny... Jak umorzy to nie znaczy ze długu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umarza, ale wierzyciel ma jac wyrok w garsci ma 10 lat, zeby dochodzic co jego, wiec po umorzeniu, za jakis czas, gdy dluznik zapomni, wierzyciel ponawia wniosek o wszczecie egzekucji komorniczej i przerywa tym samym bieg terminu przedawnienia i mozna tak w kolko scigac dluznika, wiec nie ma sie co cieszyc, ze po 3 latach juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
kiedys przyslalimi kwity w urzedu ze umozyli 500 pln były to głownie mandaty drogowe.... czyli co moga jeszcze to podniesci dalej sciagac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
widze ze sie orientujecie, dymac te male mandaciki do 1000 ktore mam . napiszcie mi czy moze mi komornik motac cos z mieszkaniem o wartosci 250tys jak byłbym mu winny np.20 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym czasami mozna sie dogadac bezposrednio z samym wierzsycielem, tzn. zalezy kto nim jest, bo jak bank, to nie ma szans na jakiekolwiek ulgi. Ale jesli jakas firma prywatna ma do wyboru sciagnac czesc kwoty jej naleznej czy czekac nie wiadomo ile na cokolwiek, to zawsze jest szansa na ugode. Oczywiscie zalezy to od mozliwosci dluznika. Ale czasami warto sie zastanowic, bo odsetki moga wpedzic w mega zadluzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ieszkaniem zawsze moze cos kombinowac, bo to zalezy, co napisal we wniosku wierzyciel, bo to on okresla, z czego ma byc prowadzona egzekucja, najczesciej sie pisze z ez wyplaty oraz majatku - obejmujacego zarowno ruchomosci(np. samochod) lub nieruchomosci ( mieszkanie, dzialka). Wszystko jest mozliwe i zgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
w moim przypadku wierzycielem jest zawsze panstwo polskie to jesmu jestem winny kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
no ok ale jak mieszkanie warte 250 tys to co zlicytuje i zabierze dług i roznice mi odda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Anna111
ja mam w rodzinie komornika ale nie pytam nigdy o pracę a nawet gdyby to i tak by nic nie powiedzial wiec nie znam zadnych pikantnych historyjek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjk do rozowego
NIE- ZABIORA CI CHate i tyle bedziesz mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka mozliwosc, poza tym sam dlug to nie wszystko, sa jeszcze mega koszty komornicze. Ale mysle, ze w praktyce to raczej tak nie zrobia, za maly dlug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
pytanie rodzi pytanie :) ok, mam corke ktora ma 3latkai osiem miesiecy. czy moze przepisac jej mieszkanie ??? wtedy komornik nie mial by co zabierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisac mozna, ale moze to byc potraktowane jako proba pokrzywdzenia wierzyciela i darowizna moze zostac uniewazniona poprzez tzw. skarge paulianska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam tylko rozowe
obecnie nie mam zadnych dlugow pomijajac te mandatowe drogowe. chcialbym zabezpieczyc sie na przyszlosc bo roznie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×