Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xiphoid process

Nerwica?

Polecane posty

Gość xiphoid process

Od około miesiąca niemal codziennie około 12 w nocy mam potworny ból w klatce piersiowej, który promieniuje przez gardło aż do skroni. Jest tępy i nic mi nie pomaga, ani środki przeciwbólowe ani oddychanie. Trwa od 20, do 50 min. Do tego zawroty głowy i bezdechy. Gdzie nie spojrzę, wszyscy piszą, że to typowe objawy dla nerwicy. Jestem bardzo nerwowa i przez ostatni rok miałam bardzo dużo problemów i stresów. Właściwie całe życie jestem panikarą i denerwuję się bez potrzeby. Sęk w tym, że objawy pojawiły się, kiedy stres trochę opadł i zaczęłam przyzwyczajać się do nowego stanu rzeczy. Ktoś miał podobne objawy i okazało się, że to nie nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To reakcja na brak stresu, powinnas sobie zafundować większą dawkę nerwów! Mam nadzieję, że tą wiadomością Cię trochę zdenerwowałem i będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiphoid process
Tak też sobie pomyślałam! Co nie zmienia faktu, że ten ucisk jest chu.jowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może siedzący tryb życia, mnie ostatnio się coś podobnego dzieje, ale od jutra, na szczęście, bedzię ruch! a nie siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij zioła a one ci pomogą Owoc głogu Melisa Dziurawiec Nawłoć rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja u siebie podejrzewalam naerwice bo od 2 miesiecy mnie mdli bez wymiotow ucisk w gardle czuje taka gule ale do tego mam uczucie odbijania ktore nie zawsze się spłenia w sensie odbicia. Robili mi gastroskopie lekarz powiedzial ze mam zaczerwieniony przelyk i zolądek dostalam kontrolog 40 biorę go prawie tydzien ale nadal mam te uczucie odbijania i momentami mdli pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×