Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aisha20000

Poznań

Polecane posty

Witam zbieram informację na temat poziomu życia w Poznaniu-praca, zarobki, ceny. Będę wdzieczna za Wasze opnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam tego miasta
mieszkam tu i mam dosyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
ceny- niewspółmiernie wysokie do zarobków. MPK przez długi czas w Poznaniu było droższe niz w Wawie. Kiedys jak robili różnym miastom te hasła reklamowe, ktoś wymyslił "Poznań- nasze drogie miasto", ale zrezygnowali z niego, bo się dwuznacznie kojarzylo. Praca jest głównie dla studentów, jesli chodzi o lepsza to trzeba miec koneksje. Zarobki gorsze niż we Wrocławiu. Z pozytywów- miasto jest podobno dosc ładne, i bardzo czyste. B. łatwo tez mozna przejechac z jednego końce na drugi rowerem- mi to zajmuje koło 30-40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
nie polecam tego miasta- napisz coś więcek, jak długo mieszkasz, co sie wkrewia najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
wlasciwie mieszkam w 2/3 w Poznaniu, w 1/3 w Warszawie. Ceny wyzsze niz w Wawie. Bilety drozsze. Mieszkania w podobnych cenach. Z praca duzo gorzej i znacznie nizsze wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
mieszkania nie sa w podobnych cenach, w Wawie jest duuzo drożej, sa tabele co mozna porównac ceny... Ale z praca to ja nie wiem co robic, mam 34 lata i nie pracuje do dziś, tylko głupie studia skończyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam tego miasta
miasto nie jest czyste, wręcz przeciwnie, ulice są wyjątkowo osrane a centrum po prostu tonie w rzygach. na starówce jest knajpa na knajpie, w tym całodobowe, więc chlanie kwitnie na potęgę. nie jestem jaką abstynentką, ale wkurza mnie, że historyczne centrum zamienili w ogromną melinę. poza tym - niewykorzystany potencjał rzeki, ostrów tumski odcięty od starówki..plusy - malta i tereny zielone. rusałka, strzeszynek, kiekrz-3 jeziora, do których można spokojnie dojechać rowerkiem z centrum. no i mpk, mimo cen jest nowoczesne i okej a mieszkam tu 15 lat, mam dobrą pracę (cudem) więc na razie siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surralistyczne acz miłe
Tez jestem z Poznania i ogolnie TRAGEDIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
Wynajmowalam tu i tu, sprzedalam w Wawce kupilam w Pozku i sa podobne ceny! Jesli bierzesz pod uwage podobny standard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamujecie mnie. Mieszkam w niedużym mieście na pomorzu i myślałam...miałam nadzieję...., że w stolicy wielkopolski wieje nowoczesnością, o pracę łatwo a zarobki są na wysokim poziomie. jaki miasto zatem proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
Tak jak ktos napisal, miasto NIE JEST czyste. Jest obsrane kupami psimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
Jesli mieszkasz w szczecinie to owszem jest lepiej ale rozowo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
Choc w sumie Szczecin jest duzy wiec chyba nie tam mieszkasz. No jest lepiej niz na Pomorzu, ale nie super Lepiej jechac do Katowic - mam tam znajomych, duzo bywam. Niskie ceny, dosc dobrze z praca. Wroclaw i Wawa tez o.k. Ja chce sie przeniesc z powrotem do Wawy albo za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
nie polecam tego miasta- ale to ja sie z tobą nie zgodze, zwłaszcza co do starówki. mieszkam w Poznaniu całe zycie, 34 lata, i kiedys tam nie było tych knajp i ogródków, bylo naprawde okropnie, szaro, smutno, brudno. Łazili tam głównie zule, były jakies sklepy zupełnie bez sensu typu chemiczny, apteka, masakrycznie nudna cepelia. nie było tam nic, żadnego zycia. Obecnie po zmroku latem jest przepieknie, wszystko podswietlone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam tego miasta
z tymi Katowicami to bym nie przesadzała, ja zwiałam ze śląska i mimo wszystko wolę poznań. no cóż, ja znam po prostu najgorsze strony tego miasta, studiowałam tu i chodziłam do liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
Tak jak ktos napisal, miasto NIE JEST czyste. Jest obsrane kupami psimi Poznań uchodzi za czysty wśród ludzi, co są z innych miast, słyszałam to wiecj niż parenaście razy, wiec na pewno to prawda. Inna rzecz, że tez widuję brud na ulicach, ale to zawsze przeszkadza. I rzeczywiscie jak niedawno byłam na sląsku i zobaczyłam sterty śmieci przy torach w centrum miasta to w Pozaniu by to nie uszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm:)Katowice jak dla mnie trochę daleko, obstawiałam Poznań jako najbliższe mi najbardziej rozwinięte miasto. Az tak źle z pracą??brak ogłoszeń??mało płacą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
Ale z praca i z cenami nie zaprzeczysz ze w Katosach jest lepiej. A ja lubie familioki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
Glownie to malo placa i wybrzydzaja, zalezy gdzie chcesz pracowac. Ale w porownaniu z innymi miastami dobija mnie stosunek pensji do cen. W Wawce i gdzie indziej jakos nie mialam takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
Średnia płaca w Łodzi to tylko 2951 złotych. Tymczasem mieszkańcy Katowic średnio zarabiają 4477 zł, warszawiacy dostają 4430 zł a gdańszczanie - 4176. Na kolejnych miejscach lokują się mieszkańcy Poznania (3644 zł), Szczecina (3439 zł), Wrocławia(3335 zł) i Krakowa (3308). Potem mamy wyliczankę mniejszych miast, takich jak Rzeszów, Olsztyn, Toruń, Opole, Zielona Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
co to sa familioki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
w zasadzie te srednie płace to były sprzed dwóch lat, teraz ise zmieniły,Wrocław jest duzo lepszy od Pozannia, Kraków na pewno tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem z Poznania a
To takie specyficzne slaskie budownictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeiwoieww
Ja nie cierpie Sląska, śmierdzi tam tak, że jak musiałam przejezdzac pociagiem to trzeba było zamykac okno. a katowice wygladały ohydnie. Ludzie tam tez majątragiczną mentalnosc, i ogólnie jest straszna bieda. Co sobota myja okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akpol Baby
Zapraszamy wszystkich na pierwsze Targi dziecięce, które będą odbywać się w naszym sklepie Akpol Baby w Poznaniu, ul. Łacina 6-8 Czas trwania Targów: 20-21 września Godz 10-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom życia w Poznaniu jest ok. Mnie się podoba. Ostatnio miała nawet taką przyjemną/nieprzyjemną sytuację, kiedy zepsuło mi się auto. Zadzwoniłam tu http://holowanie.i-poznan.pl/ i dzięki tym ludziom wyszedł z dużej chmury mały deszcz. Nie kosztowało mnie to wiele. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedy tam bywam to zatrzymuje sie w www.eurohotel.swarzedz.pl swietne miejsce, piekne miasto, bardzo mi si epodoba. ludzie tam zyja troche wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×