Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 67890asio

bylam na rozm z up.. jesuuu 1200zl mi zaproponowali

Polecane posty

Gość 67890asio

sklep alakomuna z butami od 10-18, kazda sobota od 9-15 1200 be z permii i normalna umowa o prace...masakra Warszawa a was gdzie kieruja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaPomarańczowa
no cóż, propozycja nie-do-odrzucenia hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraków-kaufland
U mnie Kaufland miał rekrutacje w up. Parę lat temu pracowałam w księgarni więc pani z up uznała, że mam doświadczenie w handlu i dala mi skierowanie na rozmowę. Pan trochę pokręcił nosem, bo księgarnia to jednak nie to samo, ale rozmowa toczyła się dalej. Praca na zmiany. 1600 zł na rękę 8 h dziennie plus dwie soboty i dwie niedziele. Masakra. Oferty prac biurowych w Kauflandzie już zajęte a została kasa i obsługa stoisk wędlin i mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomko truskawka
1200 ale na reke?? bo jak brutto to oj ponizej. ja mam same oplaty 1000 zl, jestem sama, czynsz 700zl, czkam na oferte z hotelu gdzie dojezdzalabym ponad 10km autobusem, gdzie bilet 5 zl kosztye, jak policze miesiecznie to na bilety mi nie starczy a zycie jedzenie ubranie jakies?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomko truskawka
w moim miescie chcialabym 1600, chociaz 1500 na reke :( bo w innym wypadku jestem zmuszona jechac do pracy za granice ... rodzina sie smieje ... ze nie dam rady, ale ja jestem zmuszona ... a im latwo mowic bo jak mieszkaja w domu gdzie czynszu nie placa i kazdy pracuje to nawet za 1000 na reke bedzie kuzynka robic bo wszystko dla niej a oplaty placi babcia a ciocia upieksza dom, a ja czynsz 700 prad 100 tp 100(czekam do konca umowy) upc 33 gaz woda co pol roku wynosi drugi czynsz :( i bardzo szczedzam bardzo:( zyje na skraju , nawet z komorki nie korzystam, bo nie mam kasy, jak cos to przez internet sie kontaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraków-kaufland
W up to tylko strata czasu. Pełno ofert nieaktualnych, bo pracodawcy tak od razu nie zgłaszają a baby dają co popadnie. I się traci czas. 1600 na rękę jest ok, ale za normalny etat a nie zmiany i jeszcze po 6 h w soboty i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Wytrzepał
Dalej głosujcie na Donka , Jarka , Pawlaka , Kwacha czy Pierdzikota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67890
1600 brutto na reke babka dawala 1200 luydzie ja mam oplat okolo 1800 a prace za tyle to marzenie znalezc.. ale mieszkac musz e gdzies, czas szukania pracy nie zwalna nas z oplat Wiecie jak zyje moja kol. samatna mama wynajmuje mieszkanie 1600 kawalerksa takie ceny wawka zarabia 1650, ma corke 2 letna i ma na nia alimenty 250 a samych oplat ma ok 2 tys.. zyje na debet bo inaczej ulica by jA CZEKALA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67890
tez bede zmuszaona niedlugo opuscic mieszkanie bo nie mam hajsu ale gdzi isc ofert zagranice niema chyba z e znacie jakies agencje co teraz maja zlecenia?jjakas holandia , j kwiatki cebulki itp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6789067
pokoj z dzieckiem? gdzie zartujesz a zreszta okoje tez sa ok 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliballi
pracowałam za 802 zł na rękę (moja druga praca i tak lepsza niż poprzednia), znalazłam pracę na drugi etat i dawałam radę wynająć mieszkanie i normalnie żyć, łącznie z rozpoczęciem drugiego kierunku studiów, w ciągu tych kilku lat dostałam kilka podwyżek i nie narzekam. Ale od czegoś trzeba zacząć - nawet jak weźmie się pracę za grosze - lepiej z wypłatą szukać innej pracy niż bez wypłaty narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×