Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajowa

Farby do włosów SHOT

Polecane posty

Gość bajowa

cześć dziewczyny i chłopaki ;) Kupiłam farbę do włosów tej firmy. W necie nic o nich nie moge znależć. Facet w sklepie bardzo mi ją polecał a ja się pokusiłam i teraz chyba zacznę żałować. Spotkałyście się kiedyś dziewczyny z tą firmą? Interesuje mnie opinia na ich temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam farbę SHOT i jest rewelacyjna. Duży wybór kolorów. Nie wypłukuje się, a połysk na włosach, jakbym codziennie używała nabłyszczacza. Dziewczyny wypróbujcie, bo WARTO. Fajnie, że taki produkt jest dostępny poza salonami fryzjerskimi, gdzie cena byłaby kosmiczna. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajowa
Zrobiłam, efekt na moich włosach nie bardzo zadowalający gdyż mam ciemne włoski i nie wyszedł zamierzony kolor. Farba strasznie smierdzi amoniakiem, nie wypłukuje się. Włosy po zmyciu farby były suche, ale to farba i czego tu wymagać. Musiałam nałożyć dużo odżywki nawilżającej, którą stosuję po każdym myciu włosów. Farba bardzo wydajna, na moje długie włosy opakowanie starcza na dwa użcyia. To chyba tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sygryda
Dla mnie ta farba to trauma. Dziś miałam z nią pierwszą, jakże bolesną styczność. Kolor 10 - platino blondo nałożony na wypieszczony, chłodny, popielaty blond z poziomu 10 dał efekt: ciemnorude odrosty, rudo-brąz na długości plus różowe końce. Do tego kondycja włosów tragiczna - suche, szorstkie, popalone pomimo użycia sprawdzonej maski regenerującej. Dodam że proporcje farby i ulteniacza a także procent samej wody zostały dobrane przez fryzjerkę. Nigdy więcej, odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny ja jestem po szkoleniu z firmy shot farby są rewelacyjne po prostu świetne są tez produkty z tej samej firmy bez amoniakowe. Jakbym miala swuj salon to napweno pracowałabym na tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SWÓJ BO SWOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakich farbach SHOT tu piszecie?? W 2012 roku farb włoskich marki Shot nie było na rynku polskim.... ta marka jest w Polsce dopiero od 2016r. i jeżeli chodzi o ich farbę DNA jest rewelacyjna. Super pokrywa siwe włosy, nawet bez mieszania z naturami :D Kolor trzymał się do odrostu i ładne, błyszczące włosy były po koloryzacji. Polecam! p.s. szczególnie serie specjalnych blondów 9322 to najlepszy odcień. Po prostu mistrzowski kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×