Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dangol2

wykładzina pcv w kuchni

Polecane posty

Gość dangol2

witam planumewny remony kuchni , ale taki jak powazniejszy ,zmiana podłogi mebli i tak dalej , i mam pytanie czy wykladzina Pcy nadaje sie dobrze do kuchni , wiadomo , myje sie ja łatwo , nie trzeba tyle czasu na kładzenie płytek ,, nie wsiaka wilgoci na panlele , jak sie ja montuje ? poraszi sobie z tym kazdy mnie zdolny majsterkowicz? sa jakies minusy? moze ktos ma jakies doświadczenie? no i wiadomo na płytkach zimnoa n atakiej wykładzinie nie ,a teraz są tak pieknie wzory , ze ciezko poznac ze to nie płytka co sądzicie?? moze ktos moze plecic jais sklep z duzym wyborem na sląsku? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo się kładzie, wystarczy rozwinąć i w newralgicznych miejscach przykręcić listwy kryjące. Wadą jest, że jest to materiał pracujący. Przy zmianach temperatur kurczy się i rozszerza i mogą pojawić się fałdy. U mnie co jakiś czas jedna się pojawia i znika, choć nie ma dużych wahań temp. i nie świeci na nią bezpośrednio słońce. Drugą wadą jest, to że po 5 latach jest już zdarta i wymaga wymiany. Trzeba też uważać na przedmioty z ostrymi kantami, bo mogą zrobić dziury. U mnie po 5 latach są 2 nie wiadomo po czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja po kilku latach uzytkowania płytek przykryłam je własnie wykładzina,jest cieplej,ciszej,płytki w kilku miejscach mialy odpryski. Kupiłam wykładzine dosyc gruba i jak na razie dłuzej mi sluzy niz płytki.Nic sie nie dzieje,przy uzytkowaniu przez 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przy kładzeniu wykładziny wynająć sprawdzonego fachowca, polecam zlota-raczka24h.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazje również korzystać z usług zlota-raczka24h.pl/ i muszę przyznać, że był to świetny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×