Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyszłoJakZawsze

Ubezpieczenie z UP ..

Polecane posty

Gość WyszłoJakZawsze

Posiadałam ubezpieczenie tylko od wypadków, nie obejmowało jednak ono wizyty u dentysty na kase chorych. Zarejestrowałam sie w UP w połowie stycznia, jednak byłam u dentysty kilka razy w styczniu przed zarejestrowaniem się.. I pod koniec miesiąca zrobił sie problem jak w końcu z tym ubezpieczeniem, bo dowiedziałam się, że nie ważne kiedy sie rejestrujesz, składka za ubezpieczenie ma się opłaconą za cały miesiąc.. Niestety w praktyce wyszło tak, że muszę zapłacić za wszystkie wizyty, więc za takie pieniądze jakie ode mnie chcą mogłabym wyleczyć zęby prywatnie i dużo dużo lepiej, a nie na 'odpieprz' .. Doradzi ktoś co z tym zrobić ? Czy jest jakaś szansa na to, że nie będę musiała płacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
no jak, jeśli dajmy na to zarejestrowałaś się w UP 12.01 to ubezpieczenie masz od 12ego i jak poszłaś do lekarza 11ego to tego ubezpieczenie nie obejmuje to chyba logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyszłoJakZawsze
Nooo niby tak, ale składka jest płacona za cały miesiąc.. w ubezpieczalni babka mi powiedziała, że skoro sie rejestrowałam w styczniu to jestem ubezpieczona od 1 stycznia.. a tu jednak lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja...
a co ci robili z tymi zebami? kanalowego na pewno nie mialas, bo i tak jest platne, nawet w NFZ, wiec pewnie tylko za plomby zaplacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×