Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukiereczek666

smutno mi dziś bardzo

Polecane posty

Gość piotrvolvo1
Co Ci cukiereczku tak smutno...Jutro dzień kobiet....Będzie lepiej...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel... Gibson
A co się takiego stało kochaniutka że Ci tak smutno? Napisz może coś na to poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierku gdzie
masz koleżke11:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam faceta zaszłam w ciąże strasznie mnie bił odeszłam od niego mała ma w tym roku 5 lat były się zmienił znalazł sobie kobietę ale ciągle mnie kochał wczoraj przyszedł do małej zaczęliśmy się kłucić powiedziałam mu że jest moim życiowym problemem że jestem nie szczęśliwa on się zdenerwował powiedział mi że zakończy moje problemy i wyszedł za pół godz dostałam telefon że miał wypadek na motorze był w ciężkim stanie w szpitalu wieczorem zadzwonili mi że umarł jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
glupszej histaryjki wymyslic nie moglas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierku gdzie
cukierku lubisz pisac bajki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie to śmieszy bo mnie jakoś nie i nie musicie mi wierzyć po prostu chciałam z kimś popisać bo nie wiem co z sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Ja byym chyba wlosy z glowy wyrywala! ale, napewno nie myslalabym o kafeteri!!.... jaja sobie robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co gdy ma się problem albo zmartwienie nie powinno się tutaj z tym przychodzić bo wy tylko potraficie gnojić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel... Gibson
Ojeju, przykro mi, ale to nie twoja wina to jego wina bo to on spowodował ten wypadek. Będzie Ci cieżko ale dasz rade zrób to dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz idjotko że mi łatwo nie wiesz co się we mnie dzieje nie masz pojęcia co czuje mieszkam sama nie chciałam iść do znajomych bo oni mają swoje problemy a tutaj zawsze znajdzie się ktoś kto potrafi zrozumieć i pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły telefon
Nie byłbym taki pewny raczej ktoś kto jeszcze dołożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukiereczek :( Wszystko się ułoży, z pewnością ;) Nie zamartwiaj się niepotrzebnie. Często w życiu się zdarza, że pada za dużo ostrych słów pomiędzy dwojga osobami, a potem któreś z nich traci życie w wyniku wypadku, ale to nie powód żeby się zaraz o nieszczęśliwy wypadek obwiniać, naprawdę :( To mogło spotkać każdego z nas. Wypadki chodzą po ludziach nie po lasach. Tylko najgorsze jest że Twoja córka straciła tatę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabyś żeby Ciebie lał? ,może nawet by Cię zabił? dziecko krzywdził,patologia pieerdolona :O Będziesz mieć spokój,kiedyś sobie zdasz z tego sprawę.Widocznie tak musiało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia ma rację ;) Przyszła wiosna, następnie nadejdzie lato, jesień, zima. Minie rok. Przejdzie Ci ;) A może i szybciej. Ciesz się życiem, będzie dobrze ;) Bo musi. Teraz córka będzie Cię bardziej potrzebowała. Wkrótce może ktoś wartościowy znów obudzi Twoje serce. Kto nie będzie Cię lał, bo zupa była za słona :( 3maj się, spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ją uderzył w mojej obecności, nie ręczę za siebie, w takich razach bywam nieobliczalny. Nie znoszę przemocy wobec kobiet i tępię to na każdym kroku. Cukiereczek, dlaczego na maile nie odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscar dla Ciebie
wow don juan się znalazł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodzi mnie to, wystarczy, że tylko bym się dowiedział, iż jakaś jest bita. Potrafię się bić, także przeciętnego kolesia z imprezy nawalonego koksem i dragami, któremu kobieta pomyliła się z bokserem, zmieliłbym szybko i gładko, na materiał do szpitala. Miałem taki przypadek, wtedy połamałem mu rękę, którą się zamachną na pewną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za kretyńska sciema !!!
Faktycznie popierdolcu nie moglaś lepszą historyjkę wymyślić !!! Bo kto qrwa w zimie jeździ na motorze ?! Co za idiotka wymyśl lepszą historyjkę to może się wtedy poużalamy nad Toba !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oscar dla Ciebie - po prostu mam zasady, szanuję kobiety które służą do kochania a nie bicia. To raz. Poza tym dysponuję wystarczająco dużą sprawnością fizyczną, żeby sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia gjm
koleżka11 Olej tę dziwke. Nie jest Ciebie szmata warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezko11 juz jej
nie bedzie bił,więć po co te słowa?tak poza tym jesli to prawda,to laska potrzebuje wsparcia,a nie dennego gadania jak komus rękę złamałes i jaki to nie jestes waleczny...jestescie siebie warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za kretyńska sciema !!! - to nie jest żadna wymyślona historyjka. Co Ty wiesz o motorach? Uważasz, że np teraz nie można jeździć na motorze? Śmiech na sali, to wyjątkowo łagodna zima, jezdnia nie jest oblodzona, więc można ostro pociskać. Poza tym jest w dosyć ciepło jak na zimę . Ale do tego trzeba nieco większej spostrzegawczości niż tym co dysponuje ameba na prochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×