Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lanolina25

o czy myślicie gdy sie masturbujecie lub uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość ja błyskawicznie
No no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Witam ponownie dziekujeza slowa otuchy , kochanek nie wchodzi w gre urodzilam dwoje dzieci i chociaz waze 49 kg to dziatki moje byly spore i brzuch mialam jak mega balon a wez napompuj mocno balon i spusc powietrze i tak dwa razy :(( poza tym moj maz jest bardzo dobrym czlowiekiem pomaga mi we wszystkim w domu szaleje za dziecmi jest super tata , kiedys na weselu za swoimi plecami uslyszalam ze takiego meza trafic to lepiej niz w totka wygrac , moj maz nigdy nawet na mnie nie krzyknol i mowi ze mnie kocha i ja mu wierze kocha mnie jak mlodsza siostre jak najlepszego przyjaciela tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaOO
coś z tym musisz zrobić, jesteś młodą kobietą, masz swoje potrzeby a tak życie trochę przecieka ci przez palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziec
jak wale konia, to wyobrażam sobie, że rucham tesciowa, a znowuż jak ja rucham, to mysle sobie, że lepiej byłoby zwalic konia i mam dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekkkkkkkk
moze chcialybyscie dojsc z chlopakiem przez tel?? wystarczy zebys odebrala i sluchala mnie.. zapewniam ze byloby ci cudownie... masz na to ochote napisz gg42061291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaborantka99
mysle sobie o moim eks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×