Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lanolina25

o czy myślicie gdy sie masturbujecie lub uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość lanolina25

chcialabym poznac wasze fantazje:) prosze piszcie od razu czy jestescie k czy m wiem,ze rozne sie miewa fantazje,w takim razie opiszcie ostatnią ja jak uprawialam seks z kims,do kogo namietnosc wygasla,myslalam o jakims facecie co mi sie podoba teraz ja sobie robie dobrze,to mysle tez o jakis facecie ktory mi sie podoa,o tym,ze wlasnie sie z nim :kocham:..tak nacisk na slowo kocham.nie mysle o niczym ordynarnym i zwierzecym,tylko o uprawianiu milosci..nie jakims bzykaniu bez uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wyobrażam sobie dwóch panów typu bears podczas ekstremalnie głębokiego fistingu. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas masturbacji oczywiście. Podczas seksu zawsze jestem myślami tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Jestem kobietą i wyobrażam sobie tylko gejów. Jak wyobrażam sobie parę hetero, to mi się niedobrze robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himensito
ja nie mysle ja odlatuje. z reguly zapuszczam jakis filmik i zaczynam swoja jazde:) jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaruhuejk
o tej co w biedronkę miętosi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja to zawsze myśle wtedy że przydałby mi się jakiś ptak w ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyet
o tym że męzczyzna pije mleko z moich piersi wydając przy tym głośne dźwięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaOO
myślę o uczennicach w szkolnych mundurkach( białe koszule, krótkie spódniczki):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o Jego oczach,.Przypominam je sobie-takie czarne ,przekornie uśmiechnięte gdy mnie dotyka i wie że w tej chwili jestem absolutnie w jego władzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy się z Nim kocham to po prostu się kocham.Nie myślę wtedy tylko odpływam w niebyt:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 24l.
ja gdy sie masturbuje mysle o namietnym sexie, przewaznie z jakims przystojnym aktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna jest
A ja myślę jak wtedy o kobiecie bawiącej się swoją łechtaczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o stópkach pięknej kobiety
u których leżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaOO
myślę o tym że rodzice w końcu się zainteresują dla czego tak długo używam prysznica;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
JAK SIĘ MASTURBUJĘ TO MYŚLĘ W TEDY ILE JESZCZE MAM POŁOŻYĆ ROLEK PAPY NA DACHU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonia 36
mysle o tym jak beznadziejne mam zycie jak wstretne mam cialo ze moj maz nigdy mnie nie piesci ze jestem tylko pojemnikiem na sperme , wlasciwie to juz od lat nie mam sycia erotycznego ,brakuje mi ale ucze sie z tym zyc jest ciezko bardzo ciezko czasami mam ochote poobrywac sobie paznokcie pociac wlosy a czsami wyjsc z domu i nigdy nie wrocic zniknac poprostu Zapytalam kilka lat temu meza czy sie mnie brzydzi powiedzial ze nie zapytalam sie go czy smierdze powiedzial ze nie dodal tylko - och poprostu nie jestem donjuanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emciaOO
agonia 36->widać twój facet nie zasługuje na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
agonia: przepisuje Ci na recepte kochanka, do zrealizowania w kazdym barze, kawiarni, szkole, portalu randkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agonia 36,nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro ... Jaki facet może pozbawiac swojej kobiety takiej rozkoszy jak seks?I co on sobie w ogóle myśli?Przecież te intymne gesty są istotą każdego związku.Wyobrażam sobie jak musisz być nieszczęśliwa i niespełniona...Gdy jakis czas nie kocham się z moim Patrykiem chodzę naładowana jak elektrownia atomowa.Ale nasza abstynencja jest wymuszona jego wyjazdami i moimi studiami Nie widujemy się często,przynajmniej nie tak jakbyśmy chcięli..Na szczęście tańczę i dzięki temu jakoś rozładowuję napięcie.No i oczywiscie masturbacja.Ale czym ona jest wobec miłości dwojga cial. Co za facet.No,może w tym wieku niei ma juz takich potrzeb jak dwudzietolatek ale to przecież młody facet jeszcze!!! Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę coś takiego.Babska solidarnosć we mnie wzbiera... Może po prostu zrób coś co go zaskoczy...Piękna bielizna,zmysłowa muza i striptiz.Zrób coć czego on się po tobie nie spodziewa.Daj mu nawet powód do zazdrości-wyjdź z koleżankami do klubu.Poflirtuj trochę,to doda ci pewności siebie.Zapisz się na kurs jakiegoś tańca-proponuję salsę, sambę czy zumbę to najbardziej zmysłowe tańce. Świetnie kształtują sylwetkę i rozbudzają kobiecość. Niech na nowo sięw tobie zakocha(wiem,wiem banał dwudziestoparolatki-idealistki) Tak w ogóle to powiem ci że twoja wypowiedź mnie zasmuciła...Jestem młodsza od ciebie naście lat i kiedy pomyślę że mój facet może kiedys być takim egoistą po prostu tak po ludzku boję się chłodu który może nas rodzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja błyskawicznie
dochodzę jak pomyślę,ze mój mąż tryska mi w usteczka--wyobrazam sobie to zarówno wtedy kiedy się masturbuję i jak się kochamy to tez to sobie wyobrazam--lubię ssać wtedy palca mojego męża--zamykam oczy i myslę,ze to jego członek i dochodzę szybko na samą taką mysl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja błyskawicznie
mój mąz dostaje szału jak widzi jak ssię jego palca--podnieca go to niesamowicie i tez go to doprowadza do wrzenia. i tak rozkręca się spirala namiętnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja błyskawicznie
SSĘ? SSIĘ? A MOZE SSAM? Jak to się własciwie odmienia:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×