Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bojęijuż

Dlaczego tak się boję??

Polecane posty

Gość bojęijuż

Witam. Jestem w 21 tc. Bardzo się cieszyłam z tej długo wyczekiwanej ciąży. A tu nagle wielki strach. Mam tyle lęków i obaw, że czasami mam wrażenie iż zwariuje. Boję się macierzyństwa. Czy to normalne?? Jak nie dać się tym stachom?? To moja 1-sza ciąża, rodzina mieszka za granicą a ja wariuje ze strachu. Jak sobie dam radę, czy będą dobrą matkę, czy pokocham maleństwo???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojęijuż
Mam lęk jak pomyślę, że mogę wpaść w deprresję ciążową. Jak się zrelaksować?? Jak się cieszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojęijuż
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojęijuż
Tylko ja tak mam??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od...
Nie bój się, to trochę psychika, a większość szalejące w Tobie hormony. Jesteś złym człowiekiem? Zrobiłaś kiedyś komuś krzywdę? Nie? To i matką będziesz dobrą, bo wystarczy być dobrym człowiekiem, obserwować dziecko, i na spokojnie czerpać wiedzę ze sprawdzonych źródeł. Ciąża była planowana, zdecydowałaś się na nią świadomie, i może teraz jeszcze tego nie czujesz (ja nie czułam), to jak tylko położą Ci dziecko na piersi, to zwariujesz na jego punkcie. To jest magia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojęijuż
Mam w głowie tyle lęku i niewiadomych. Ciężko mi sobie wyobrazić bycie mamą. Nie wiem dlaczego... Może dlatego, że nigdy nie miałam styczności z małymi dziećmi. Strach jest ogromny. Powtarzam sobie, że wszystko będzie dobrze, że nie jestem 1-szą ani ostatnią w ciąży, że tak to jest właśnie stworzone, ale lęk jest gdzieś w środku. Mam nadzieję, że dam radę do końca ciąży i nie zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużyBRZUSZEK
jA JESTEM W 33 TYG. CIĄŻY. TAK NAPRAWDĘ SIE NIE BOJE NICZEGO, CO ZWIĄZANE Z DZIECKIEM, BARDZIEJ SIĘ BOJĘ O TO GDZIE DZIECKO ZAMELDUJEMY (BO MIESZKAMY NA STANCJI), BOJE SIĘ O TO , ŻE TEŚCIOWA NON STOP BĘDZIE SIĘ WTRACAĆ... TEGO SIĘ BOJĘ:( A MALENSTWA SIE NIE BÓJ, MUSIMY SIĘ UCZYC JE WYCHOWYWAC NA WŁASNYCH BŁĘDACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojęijuż
Mam w głowie tyle lęku i niewiadomych. Ciężko mi sobie wyobrazić bycie mamą. Nie wiem dlaczego... Może dlatego, że nigdy nie miałam styczności z małymi dziećmi. Strach jest ogromny. Powtarzam sobie, że wszystko będzie dobrze, że nie jestem 1-szą ani ostatnią w ciąży, że tak to jest właśnie stworzone, ale lęk jest gdzieś w środku. Mam nadzieję, że dam radę do końca ciąży i nie zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×