Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha933

wiem

Polecane posty

Gość martucha933

wiem, że takie tematy już się pojawiały na różnych forach ale to jest naprawdę ważne. od ponad miesiąca nie ma miesiączki już zdarzały się takie sytuacje ale chyba aż tyle czasu to nie. Współżyje z chłopakiem już przeszło 4 lata. nigdy we mnie nie kończy tylko wyciąga przed. nie wiem co się dzieje, nie jestem pewna czy mogłabym być w ciąży. Boję sie isc do lekarza ginekologa bo nigdy nie byłam ;( testy też nie dadzą 100% pewności. objaw także nie mam, wczoraj mi było nie dobrze, ale to możliwe że przez dietę ;( poradźcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaruhuejk
idź do wróżki będzie wiarygodna i nikt się nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzwyczaiłam się, przez co nieroztropnie zawyłam żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha933
żal mi Was dzieci, jestem ciekawa co Wy będziecie robić w takiej sytuacji, czy będziecie się głupio śmiać czy płakać ... na prawde... lepiej do nauki się weźcie bo pewnie macie około 12 lat i jeszcze nic o życiu nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieję się głupio i płaczę nad "dorosłą" kobietą, która nie chcąc zajść w ciążę praktykuje "stosunek przerywany''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha933
głupia makolągwa to Ty i Twoja rodzinka, idź ucz się lepiej dziecko. jestem ciekawa co Twoja matka by powiedziała jakby zobaczyła jak się "uczysz" i jakie masz słownictwo mały gnojku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'93? Masz 18-19 lat? I dotąd nikt Ci nie powiedział, że przy owym stosunku przerywanym jest OGROMNA szansa na zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha933
piszecie tak żeby na mistrzów trafić?? śmieszni jesteście dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia dziewucho, nie dociera do ciebie, że drze się z ciebie łacha? skoro nie masz pojęcia o tym, jakie są skutki dawania pieroga, to się za to nie zabieraj. bo teraz to możesz powoli zbierać na wózek i wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym poście wyczuwam smród znudzonego kafeterianina, który nieudolnie próbuje wejść w skórę trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ten troll co udaje głupią dziewuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jebie9
to forum to jest kurwa jakas masakra. wszyscy po wszystkich jada jak po dzikim chuju o fantastach i mlodych onanistach nie wspomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsypałam znudzonego kafeterianina i zwiał. Nie kontynuujemy tej gry, ruda małpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma88
Znam ten problem...nie martw sie...kiedys nie mialam okresu przez przeszlo 2 miesiace,testy wyszly negatywnie...ale nie daly 100 proc.pewnosci wiec poszlam do ginekologa zbadal mnie i powiedzial ze mam zaburzenia hormonalne...Spowodowane stresem. Radze ci tez isc do lekarza,nie boj sie,te badania nie sa straszne,lekarz zrobi ci usg i po sprawie. I nie bedziesz sie martwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shineonme
znam mnostwo kobiet ktore uzywaly tej metody , a np moja kolezanka jest juz w 7 miesiacu ;] nie polecam ... skoro nie masz od ponad miesiaca. to naprawde radze Ci zrobic test. testy rzadko sie myla ..;] wlasciwie sama ja stosowalam a dzis jestem w 3 miesiacu ciazy :) nie polecam . idz po test i do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×