Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

"Niezbędne" zabawki

Polecane posty

Wiadomo, że każde dziecko jest inne i bawi się czymś innym. Ale napiszcie jakie zabawki warto kupić dla dziecka od 0+ do 12+. Byłam wczoraj w hurtowni zabawek i naprawdę nie wiedziałam co wybrać, na co patrzeć. Mam nadzieje,że nie było takiego tematu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważny
byl leżaczek dla malucha jakieś grzechotki na tyle lekkie żeby dziecko mogło trzymać w rękach karuzela albo pozytywka bo przy tym usypia gryzaczek choć jeden bo przy ząbkowaniu się sprawdza. To takie minimum dla mnie. Dodatkowo na później stolik edukacyjny i w zasadzie by się obeszło z taką ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, wpisujcie dalej. Co sądzicie o zabawkach drewnianych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek najchetniej bawi sie: drewnianymi klockami, bardziej niz takimi plastikowymi, slupkiem z kolkami od najwiekszego do najmniejszego, telefonem komorkowym zabawka, pianinkiem, dwoma bebenkami, najlepiej jednoczesnie (sa dosyc glosne az glowa moze rozbolec, ale nie jego:P)i oczywiscie wszelkiego rodzaju samochody, caly salon to siec autostrad i biega na kolanach z samochodem i buuu buuu :) ma 18 miesiecy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek najchetniej bawi sie: drewnianymi klockami, bardziej niz takimi plastikowymi, slupkiem z kolkami od najwiekszego do najmniejszego, telefonem komorkowym zabawka, pianinkiem, dwoma bebenkami, najlepiej jednoczesnie (sa dosyc glosne az glowa moze rozbolec, ale nie jego:P)i oczywiscie wszelkiego rodzaju samochody, caly salon to siec autostrad i biega na kolanach z samochodem i buuu buuu :) ma 18 miesiecy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważny
madziarka mialo byc do 12 miesiey. Wiadomo ze wlasnie później dziecko zaczyna sie wiecej bawic. Na początek zabawki moim zdaniem nie są takie niezbędne. Wiadomo kilka trzeba mieć, ale bez przesady. Dzieci w tym wieku najbardziej interesują sie pilotem, pokrywką, butelką po napoju itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaaaaawwwww
karuzela bee, gryzaki bee, najlepsza pusta butelka,klocki,, i takie tam. kazde dziecko jest inne. jednemu cos pasuje inne tym gardzi... wiec takie wpisy wiele ci nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wazny, no tak mialo byc do 12 mies. moj maly na dlugo przed pierwszymi urodzinkami zaczal sie interesowac wymienionymi przeze mnie wczesniej zabawkami, to byly i sa jego ulubione, na koniec dodalam ze ma teraz 18 mies i tak wyszlo nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalakakaka
żyrafka sophie i leżaczek baby bjorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
1.dziesiątki książek, książeczek małych, dużych, o dziwnych kształtach i fakturach i pudło z karteczkami z literkami i przedmiotami. Godzinami przy tym siedziała i nawet na spacerach tylko książki oglądała. 2.piłki i balony 3.szczeniaczek uczniaczek FP(ale już się zepsuł niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalakakaka
tak jak wyżej: ksążeczki z tektury, uczniaczek, baranek z metkami, książeczki z materiału, książeczki z przyciskiem i słychać glos kotka, pieska, krowy. ostatnio pudełeczko po kremie i gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×