Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badd Boooy

Czy źli chłopcy, przypakowani, potrafiący być agreswyni, łysi

Polecane posty

Gość Badd Boooy

z wyraźnie niesymetryczną twarzą (brzydota ryja dodaje w takim przypadku + do męskości) podobają się normalnym kobietą czy tylko blacharom i kurrewką z dyskotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpanowanyMężczyzna
Witam:) Myślę, że tacy "badboye" sprawdzą się jedynie u niedojrzałych kobiet i dziewczyn którym tak naprawdę nie chodzi o stały związek. Bycie mężczyzną to nie tylko postura, budowa ciała bo na to takie młode kobiety/dziewczyny szczególnie z dyskotek zwracają uwagę. Dojżałe kobiety/matki szukają raczej w mężczyznach odpowiedzialności, dojrzałości. Mężczyzna-ojciec to również opanowanie, spokój gdyż dziecko to taki mały człowiek, którego trzeba wychować od zera i nie raz na niego napluje, nie raz nie będzie słuchał itp. Jako wujek 3 siostrzeńców wiem o tym z pierwszej ręki. Nie raz chłopcy sprawili, że byłem na nich zły gdy coś zrobili ale takie są przecież dzieci i one się dopiero uczą co wolno a czego nie. Dziś niestety młode kobiety np. moje rówieśniczki 20 lat nie cenią sobie takich właśnie mężczyzn jak ja spokojnych, ułożonych, słownych,kulturalnych także jeśli jesteś typem Badboya to możesz liczyć na zainteresowanie sobą głównie wśród dziewczych które napisałeś ja natomiast dopiero będę atrakcyjny dla dojrzałych kobiet a to niestety trochę potrwa:( Z wyrazami szacunku OpanowanyMężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opanowany pieprzysz trochę. Może prócz tego ,że jesteś opanowany (co jest ważne ) to jesteś też nudny ? ..co możesz robić z dziewczyną ? ..wiesz prócz odpowiedzialności , opiekuńczości i czułości liczy się też poczucie humoru i pomysł na spędzanie wolnego czasu ...jak wiesz jak fajnie , kreatywnie spędzać czas wolny to nie powinieneś mieć problemu z kobietami w wieku 20 lat ..odpowiedzialność to jedno ,a zdrowe szaleństwo to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 6
Offerma - czy to znaczy ze Ciebie jakas podrywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpanowanyMężczyzna
Czy nudny to już kwestia gustu tak naprawdę dla dużej większości dzisiejszych 20 latek liczy sie przedewszystkim dobra zabawa, imprezy, alkohol. Niestety mnie interesuje stały związek i dlatego z 20 latkami mi nie idzie natomiast z nieco starszymi kobietami od siebie nawet zwykła rozmowa przychodzi łatwiej. Co do kreatywnego spędzania czasu to też kwestia gustu rówieśniczki w większości preferują wypady do klubu, dyskoteki, alkohol itp. ja natomiast preferuje bardziej spokojniejsze miejsca. Jako osoba niepijąca mam jeszcze utrudnione zadanie. Bardzo dobrze, że przy haśle " szaleństwo" dopisałej " zdrowe" z tym stwierdzeniem się z Tobą w pełni zgadzam. Najwyraźniej nie pasuje do swoich rówieśniczek pod względem priorytetów zresztą wszyscy mężćzyźni w mojej rodzinie mają starsze od siebie kobiety coś w tym musi być. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódzki offerma
jestem łysym skurvysynem od 1 marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niestety mnie interesuje stały związek" pierwszy błąd w założeniu bo nigdy nie wiesz jaki kto jest : ) i co z tego wyjdzie..najpierw zacznij się spotykać po prostu częściej i nie myśl od razu czy to na stale czy nie bo się spalisz w przedbiegach. dobra zabawa i owszem ,ale to są rożne formy dobrej zabawy trzeba trafić na osobę która lubi się bawić tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpanowanyMężczyzna
" trzeba trafić na osobę która lubi się bawić tak jak my. " no i właśnie to jest największy mój problem a jednocześnie podsumowanie naszej całej rozmowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endorfinaaaa...
przymiotniki "przypakowany" i "agresywny" skreślaja takiego faceta u mnie. z niesymetryczna twarzą - tzn jedno oko wyżej i przestawiony nos?:D Taka twarz mężczyzny niepokornego i to że jest łysy nie skreśla faceta, włosy zawsze można zapuścić a facet nie musi byc piekny i nie powinien być bardziej symetryczny ode mnie :D ale jeśli poza wyglądem ten typ bad boya kryje za soba jeszcze jakieś patologiczne zachowania, i dziwne interesy bądź zatargi z prawem to raczej taki facet nie ma szans u normalnej czyt. rozsądnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master2_prawdziwy
A skąd przekonanie, ze jak przypakowany to odrazu agresywny troglodyta ? Kolejny stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
do opanowany mężczyzna---swietnie tak trzymaj, niedługo bowiem tacy własnie młodzi , grzeczni chłopcy będa na "wymarciu" , szukaj a znajdziesz pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×