Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwska

dlaczego ARTUR BROMA (Metamorfosis) USUWA NA BIERZACO

Polecane posty

Gość gość
Napisz prosze kto robi równie duze i jeszcze ładniejsze piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dr Broma usuwa czy nie usuwa jakieś wpisy ale wypowiem się na temat jego pracy. Otóż uważam go za wspaniałego fachowca a przy tym człowieka bardzo uczciwego. Przykłady..proszę bardzo. Lat temu 9 robiłam u dr Bromy biust. Efekt super. Mam aktualnie lat 57 a biust wciąż podziwiany. Zero "kulek", naturalny i jędrny. Moja córka miała, tzn. prawie nie miała biustu i też zrobiła go u doktora. Efekt rewelacja. Miała też robioną liposukcję tzw.bryczesów i powiększane usta, które wyglądają pięknie i naturalnie a nie jak u jakiegoś glonojada. Dr Broma stał się "naszym" lekarzem. Chodzę do niego na botoks i córka też, bo ma problem z lwią zmarszczką. Poleciłam dr mojej koleżance, która chciała zrobić powieki i właśnie tam zrobiła. Efekt: oczy młodsze o 10 lat a ślady idealnie w liniach załamania powiek, niewidoczne. Jest bardzo zadowolona i umówiła się na konsultację na lifting twarzy. A co do uczciwości dr taki przykład. Moja znajoma choruje na cukrzycę i ma bardzo chudziutką twarz. Zero tłuszczu. Jakiś lekarz zaproponował jej przeszczep tłuszczu za duże pieniądze. Poszła do dr Bromy a on jej wytłumaczył, że szkoda pieniędzy i bólu bo efekt przy jej metabolizmie będzie krótkotrwały, tłuszcz zostanie wchłonięty. Polecił jej gabinet kosmetyczny, gdzie mogą ładnie ujędrnić skórę. I tyle. Przecież mógł jej to zrobić, zgarnąć kasę i mieć gdzieś efekt. Więc nie uwierzę w złe opinie na temat jego fachowości i uczciwości. Oczywiście mogą być sporadyczne, pechowe przypadki... ale takie jest życie i bardzo współczuję takim osobom. Ale nikt nie jest robotem a inni lekarze też popełniają błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po konsultacji u dr Bromy.Będę u niego robić powieki.Grzeczny ,rzeczowy lekarz.Odpowiedział bardzo jasno i wyczerpujaco na moje pytania-podszedł do moich pytań bardzo poważnie.Cena operacji jak na Warszawę bardzo rozsądna.Teraz jeszcze kasa a potem termin operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę omijać ten gabinet, doktor czego się nie dotknie, to źle zrobi.Na domiar złego nie potrafi przyznać się do swoich błędów. Byłam pacjentką i wiem co piszę.Kto chce być oszpecony, to proszę bardzo.Pozdrawiam wszystkich, którzy mają problem z wyborem lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby był taki dobry, to dr Sankowski nie pozbywałby się takiego specjalisty, a wyleciał b.szybko.Partacz okropny.Czy oddał komuś pieniądze za źle przeprowadzony zabieg? Lub zrobił korektę, przeprosił. NIE, to nie ten poziom. To jest prawda co piszą wyżej, sama doświadczyłam źle przeprowadzonych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie coś powiedziec wiecej na temat źle przeprowadzonych zabiegów? Sama niedlugo wybieram sie na zabieg do doktora i chcialabym wiedzieć czemu jest źle oceniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia
Cześć, jako pacjetka jestem bardzo zadowolona. Robilam usta byly piękne ( były bo robilam kwasem ) efekt częściowo pozostał ide na kolejna wizytę. Co do uczciwość bedac u Pana Bromy w gabinecie poinformowalam ze za tydzień mam operacje nosa u innego specjalisty, byl zdumiony ze na konsultacji nie zaproponował mi uniesienia gornej wargi przy korekcji nos to podobno nic trudnego i bylo by w cenie zabiegu. Żałuję tylko tego ze noska nie zrobilam u niego . Chcialam byc piękna na wesele siostry i nie czekalam na Pana Brome . Niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partacz I usuwa zle opinie

Niestety to prawda ze zle robi I usuwa zle opinie. Ja u niego robilam I Potem Duzo sie ocierpialam. Zasugerowalam sie dobra opinia na internecie. Poprawil mi zabieg wczesniej wykonany (musialam zaplacic) I zaluje bo nos u niego mnie Duzo kosztowal (bo poprawial) a ostatecznie i tak mnie bolal i opadal wiec musialam po raz trzeci robic za granica. Cierpialam 2.5 roku. Kolezance tez zle zrobil piersi. Po kilku latach zaczela ja jedna niezle bolec I wstawil za Duze implanty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×