Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hol

to ja!

Polecane posty

Gość hol

witam wlaśnie odkryłem że to moja żona to pisze jak? na logo wysletwiło się gdy nacislem( a) pokazało się arturek 1988 myślałem że to przypadek ale poszlem do brata i wyświetlilo się alienov i już wszystko wiem bo używa tego hasła . i powiem wam że to są jej słowa bo już to nieraz słyszałem ja chcę jak najlepiej chcę to naprawić ale ona niechce wszystko robię. nie napisala prawdy mamy dwoje dzieci syna co dopiero skończy 4 latka i cureczke co skończy 2 latka ja piję fakt ale przy okazji a tak wogóle czasem piwko a jak zadużo popiję to się nie wadzę wolę iśc spać i jej nigdy nie zdradzilem bo wkońcu przysęgałem przed bogiem . ja ch cę jak najlepiej dla dzieci kocham ich ponat życie i niechcę ich stracić niechcę żeby cierpiały chcialem normalną rodzinę cieszyć się każdym dniem ja jestem strasznie uczucowy. mieliśmy się budować wyjechalem do holandi pisalem jej slodkie sms-y życzenia złożyłem w walętynki a ona ani razu żadnego słodkiego sms nie napisała a jak przyjechałem to co dlamnie zrobiła ugotowała moi kębaskię a zapomniałem gdy przyjehcalem do katowic to niemiała czsu pomnie przyjechać bo byla umówiona na tatuaż i se czekałem ze 3godziny teść pomnie przyjehał a z tym tatuażem to przesadziła dotego wtym czasie samochud rozwaliła walnela do gośćia bo niby się zatrzymal na zielonym świetle a o na mu walnela w zadek a gościu zwiał i kolejnt 1000 nie mój wdomu co dlamnie tylko zrobiła kiełbaskie ugotowala a póżniej co kłutnie bo po 3 miesiącach wydała 8.500 i jak tu niabyć zly twiwrdzi że za projekt zapłacila 4000 fakt ale wczećśniej mi napisała że zaplaciła z swoich bo ma swoje konto aile tam ma to niwwiem bo nigdy mi nie pokazała pozatym pisze z jakimś rafałem i innymi . traktuje mnie jak smiecia odkąd tu jestem to wogule z nią niespałem a jak się wadzimy to co ja jej wogule nietykam a ona namnie pluje bije mnie po twarzy i se tak daję nie wytrzymałem wallem ja w pyskileż takmożna potem straszyła mnie policją u udawała ze dzwoni jak chcialem ja uspokojic i prubowałem ją obiąc rękami to ryczała do syna on mnie bije patrz jak można wtedy dałem se spokój wszysćy wiedzą jak jest między nami i słyszą ciągne to dalej bo najbardziej jest mi zal dzieci i bez nich moje życie będzie ciężkie tak ich kocham i tak bardzo chciałbym żeby moja żona spadła na ziemię i mnie znów pokochala ale niechce nawet niemogę się doniej zbliżyć teras sedzi u koleżanki od wtorku jestem sam i twierdzi ze dopiero we poniedzałek przyjedzie a ja znów w następnom sobote wyjeżdzam bo mi się urlop kończy niechcialem tam jechać ale naciskała pozatym pomyślałem że wole się tam pomęczyć 5 lat niż cale życie splacac kredyt na dom i jeszcze dzieciom zostawić nie wolę jak najlepiej dla mych skarbów bo dzięki dziciom me serce nadal bije.A jak tu jest to traktuje mnie jak powietrze słochawki na uszy i internet i tak potrafi siedzieć caly dzien ja zaś odkąt tu jestem wciepalem tonę opału do kotłowni i to w wiadrach bo inaczej się nieda dotego obiady warzyłem dom posprzątałem okna pomyłem oj braklo by mi zycia jak bym mial pisać calą chistorię i muwi mi że chce rozwodu na ugodę bez światków jak można mamy takie kochane dzieci dlaczego się niechce zmienić dlaczego o dzieciach nie pomyśli kiedyś mi nawet powiedzala że zrobi wszystko żeby mnie nieznawidziły raz nawet jak pocałowałem cureczkę to mi powiedzała niecałuj ja ty pedofilu. kiedyś już byłem u psychologa bo juz mam dość ukrywania mialem znią przyść ale ona nie chciała i była na jakiś czas całkiem miła ja przestalem tam chodzic i popełniłem błąt kończe bo już 1 godz przynajmniej wycepalemtoz siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×