Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MjakMadziula

Jak schudnac 5kg w tydzien

Polecane posty

Gość gość
Ja nikogo nie będę namawiała aby stosowała Foreverslim.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jak sie uregulował metabolizm po be light plus+ to zeszło mi troche kg, tak samo jak wody zbędnej sie pozbyłam z organizmu to też 1,5kg w dół miałam. Odchudzanie w krótkim czasie nie jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tydzien to chyba troche przesada zeby na stale zrzucic 5kg i zeby waga nie wracala to trzeba sobie wg mnie dac 1 miesiac. W odchudzaniu pomaga B shape suplement na bazie ekstraktu z nasion fasoli, nie chce sie po nim jesc, ja mam tak ze ogolnie sie dobrze po nim czuje, widac ze schudlam, jem mniej, wieczorem juz nie podjadam nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka88
Witam, ważę 58kg przy wzroście 170cm..mam 29lat i chciałabym schudnąć..kilka lat temu udało mi się schudnąć z 100kg do 60..ale niestety cały czas czuje że jestem gruba(odstające boczki i zaczyna mi odstawać brzuch)..chciałabym schudnąć max 4-5kg..wydaje mi się że wtedy moje kompleksy znikną..jeśli ktoś umie to prosiłabym o pomoc i porady jakbym mogła szybko i w miarę bezboleśnie pozbyć sie moich kompleksów i oczywiście kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta167
To prosta sprawa, wystarczy że nie będzie jadła zbyt kalorycznych rzeczy i uprawiała sport np. rower, ćwiczenia domowe na rózne partie ciała, basen itp a na pewno uda Ci się schudnąć w tydzień. Więcej informacji n ten temat znajdziesz tutaj : https://www.10mniej.pl/jak-schudnac-w-tydzien /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Slimunox top najlepsze tabletki na odchudzanie jakie można kupić. Stosowałąm je przez 3 miesiace i moja waga spadłą o 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomorzankaSzalona
Ja swoje problemy ze zbędnym tłuszczem rozwiązałam dzięki zabiegowi kriolipolizy, więc może i Tobie to pomoże. Polecam Vici Clinic w Krakowie - robią to szybko, tanio, a dwie przemiłe Panie, które się tym zajmują - Kasia i Gosia, są gwarantem miłej atmosfery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bedzie krytyka ;) ale polecamy slimex 15 ultra wiecej na www.meizitang-lida.wizytowka.pl tel. 507 464 850 - przed zamówieniem wejdz na strone i zapoznaj sie z działaniem preparatu i PRZECIWWSKAZANIAMI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina31l
Ja zawsze polecam co mi pomaga i w zrzuceniu kg do diety dodałam spalacz tłuszczu http://nplink.net/xbtMEpgw 6 cm mniej w pasie i 4 cm w udach! Jak dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma nadwagę to nie ma na co czekać .Slimunox wystarczy aby pozbyć się nawet sporej nadwagi.Ja biore jestem na końcówce i sam się dziwię żę mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKozinska
5 kg w tydzień to raczej niemożliwe do zrzucenia... Nawet w miesiąc to trochę za dużo. Jak chcesz schudnąć to spróbuj https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/, aż tyle nie schudniesz, ale suplement jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaK9

Normalnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaAs

Ja schudłam i czuję się świetnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Ja z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox jestem bardzo zadowolona, W końcu udało mi się pozbyć cąłej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdzialena

Po tym slimunoxie to jedyce co schudnie to portfel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Stosując Slimunox po raz pierwszy chudnę bez wyrzeczeń jem to co lubię tylko że w mniejszych ilościach.Co do wysiłku fizycznego to mój pies jest bardzo zadowolony bo w końcu dwa razy dziennie wychodzi na bardzo długie spacery.A ja w końcu chudnę około jednego kilograma tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniekhj

Slimunox zło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona

Moim zdaniem Slimunox to obecnie jedem z najlepszych tego rodzaju środków Wcześniej stosowała go moja kuzynka i jestem pod wrażeniem jej wyniku. Teraz moja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula5

a moja kuzynk twierdzi, że najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoluuuu

Sporo w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenka

Faktycznie jak na tydzień sporo, ale z drugiej strony to jest do osiągnięcia i to w sposób bezpieczny dla zdrowia. Ja zamawiałam soki z nuja.pl. Do wyboru jest kilka opcji. Pomagają oczyścić organizm. Karolina Szostak z nimi schudła. U mnie w 3 dni zeszło 2 kg i czułam się zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armando Diego Boski

Sporo i nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×