Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kurwailetokosztujekurwa

Labioplastyka na NFZ?

Polecane posty

Gość gość
jądra jądrami, ale skóra która je pokrywa jest "normalna", tak samo z penisem - jest "bezpieczny", natomiast wargi sromowe wewnętrzne są zabezpieczone przez wargi zewnetrzne, zbudowane też z "normalnej" skóry. jeżeli wewnętrzne wystają poza wargi zewnętrzne, jest ból. byłam już w szpitalu bielańskim ze skierowaniem, bezdyskusyjnie zostałam zakwalifikowana do zabiegu "plastyka warg sromowych" (o czym decyduje sam ordynator, w moim przypadku bardzo przemiła Pani dr Latoszewska). nie musiałam niczego tłumaczyć i uzasadniać, bo dla Pani doktor to oczywiste, że taki rozmiar może przeszkadzać. wstępny termin - druga połowa stycznia. przy nieregularnym okresie dostałam duphaston, żeby już nie przesuwać terminu, a zabieg wykonać tuż po miesiączce. wynik cytologii przed zabiegiem trzeba dać i zrobić podstawowe badania krwi. będę jeszcze pisać ;) pozdrawiam warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra warg sromowych wewnętrznych jest bardzo cienka i delikatna, przypomina skórę ust. widać przez nią naczynia krwionośne i całą różowość tkanki pod skórą. np. jądra były pokryte taką skórą, faceci nie mogliby chodzić ani normalnie funkcjonować :) przestańcie porównywać, bo to nieadekwatne porównanie. można porównywać, ale do warg sromowych zewnętrznych, ale nie o nie w tym wątku chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*np. gdyby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla najbardziej zatwardziałych oponentów argumentem niech będzie to, że zabieg jest refundowany przez NFZ, a ta instytucja do rozrzutnych jak wiemy nie należy, także przeciwnicy nie róbcie z resekcji warg mniejszych jakiejś kobiecej FANABERII i cieszcie się, że ten problem Was nie dotyczy. a obrażanie i wyzywanie osób borykających się z tym problemem jest zwykłym chamstwem i kołtuństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dildooo
Lo co to za facet specjalista, ze wie iż uderzenie w wargi sromowe mniej boli niż w jadra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :] dildooo, jak tam u Ciebie? ile to już czasu od zabiegu? jak wrażenia na dziś? pozdrawiam warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic masc pomoze
hej czym smarowałyscie po zabiegu? jestem m-c po smaruje cicatrid..ale na jednej mam zgrubienie,babelki i gulke w srodku twarde..boli jak dotykam co robic??pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o lekarza
45671www ile płaciłaś za zabieg u dr Kowalika w lublińcu i jakie mialas znieczulenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolankaoo
jesteem już po- możesz powiedzieć w którym szpitalu w opolu miałaś robiony zabieg? i masz ewentualnie nr telefonu do przychodni ginekologicznej tegoż szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakowskie dziewczyny! Od jakiego gin zdobyłyście skierowanie na zabieg? Nie mam swojego stałego lekarza i nie wiem do kogo najlepiej się zgłosić. Czy wtedy wizyta u gin też musi być na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całej tej dyskusji jakoś nikt nie zwrócił uwagi, że efekt kosmetyczny po zabiegu powinien być ładny. Wszak to zabieg plastyczny. Jak dla mnie nie chodzi tylko o to, aby ktoś jak najtaniej w szpitalu wyrzezał kawałek skóry. Po prawdziwej labioplastyce powinno się tak wyglądać, aby prawie nie było zauważalne, że coś było zmieniane. Ja też nie jestem bardzo zamożna i zwracam uwagę na koszty, ale nie wyobrażałam sobie abym z takim zabiegiem poszła do szpitala. Takie zabiegi w szpitalach są robione bardzo rzadko i wielu specjalistów nie ma o nich pojęcia. Bardzo prawdopodobne, że mógłby mi to robić ktoś, kto nigdy wcześniej tego nie robił i mógłby mnie oszpecić, zamieniając jeden kompleks na drugi. No i dodatkowo ten brak intymności - przy takim zabiegu dla mnie był nie do zaakceptowania. Planując zabieg dużo się o takich przypadkach naczytałam na innych forach. W końcu w zeszłym roku z Warszawy zdecydowałam się pojechać do Łodzi, do gabinetu dra Andrzeja Dawidowicza. Było sporo pochlebnych opinii o jego pracach, bo te zabiegi robi już długo, no i koszt 1700 zł. był dla mnie do udźwignięcia. Mimo, że bardzo się bałam to jednak poddałam się zabiegowi. Mogę również z czystym sumieniem gorąco polecić tego doktora, bo jest bardzo delikatny, stworzył miłą, dyskretną atmosferę, a efekt kosmetyczny po zabiegu jest taki ładny, że sama w lusterku niezbyt dobrze mogę poznać gdzie były kiedyś nacięcia. Z perspektywy czasu oceniam, że pozbycie się wreszcie koszmarnego kompleksu i dolegliwości było bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika133
gość - masz rację. ja z tych samym względów zdecydowałam się na prywatną klinikę, wybrałam Radomskie Centrum Ginekologiczno Położnicze, zapłaciłam i wreszcie cieszę się seksem, sportem, codziennością. nie mam niestety stałego partnera, ale zdarzały mi się nowe, obiecujące znajomości, jednak każdy stosunek z nową sympatią to był koszmar, odwlekałam ten dzień jak mogłam, ze wstydu. a potem cały czas myślałam o tym, co partner sądzi o wyglądzie moich miejsc intymnych, zżerały mnie kompleksy. Bardzo się cieszę, ze mam to juz za sobą i wiem, że było to warte każdych pieniędzy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam wszystkich przed LABIOHARAKIRYSTYKA u kuzlika. Trauma, potworny ból, obrzydliwa deformacja i utrata zdrowia - oto co mnie spotkało rok temu. A po okaleczeniu nastąpił okres upodlenia pacjentki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam labioplastykę w gabinecie medycyny estetycznej w Łodzi tej tu http://cashmire.pl/medycyna-estetyczna/ i muszę powiedzieć, że bałam się ogromnie, ale dałam radę. Teraz jestem zadowolona, jednak trzeba pamiętać, że rekonwalestencja jest dość długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbialejsukni
dominika - też robiłam w ginmedzie u doktora Cz. i również jestem zadowolona. Fakt - goi się dość długo, ale i tak warto, bo to i tak mniej niż jakbym się miała dalej męczyć. wcześniej przerabiałam też pessar - dramat. Robiły mi się odparzenia od noszenia go, a i tak ciągle miałam wrażenie, że wypada. powodem ostatecznej decyzji było to, że od dawna planowaliśmy z moim obecnym mężem ślub i wesele z prawdziwego zdarzenia, to było moje największe marzenie, zaraz po dzieciach. wyobraźcie sobie przetrwanie całonocnych tańców w białej sukni, męczarnia. teraz jestem już zdrową, szczęśliwą mężatką, a problemy poporodowe odchodzą w zapomnienie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu juz tydzień. Znieczulenie miejscowe tego nie wezmie, ja mialam podpajęczynówkowe plus pobyt w szpitalu dobe lezenia. Opieka pielegniarska. Stad ta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada ! Tutaj piszą głównie osoby, które nie mają nadmiaru kasy. Ja jestem z Pabianic, więc naturalnie szukałam najpierw w okolicy Łodzi. Byłam w Cashmire. Siedziba bardzo okazała, ale za zabieg chcieli 3500 zł. !!! W końcu zdecydowałam się, tak jak koleżanka z Warszawy na zabieg w gabinecie dr Andrzeja Dawidowicza. Adres i kontakt, można znaleźć jak się wpisze nazwisko w internecie. Gabinet nieduży, ale bardzo przytulny. Cena to 1900zł. ( czyli 1600zł. zostało w kieszeni). No i najważniejsze, że końcowy efekt to rewelacja. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_ WAWA
Cześć dziewczyny! Opowiem krótko moją historię. Byłam operowana w szpitalu. Mój ginekolog powiedział, że zrobi mi labioplastykę na oddziale jest jednocześnie tam ordynatorem ( na pewno go znacie :)). Wszystko pięknie, osobna sala. Uśpienie całkowite i jak się obudziłam to byłam przerażona. Byłam uspakajana, że to opuchlizna i jak zejdzie to będzie wszystko dobrze. Niestety miałam rację. 2 miesiące po zabiegu wyglądałam tam na dole tak źle, że płakałam każdą noc. Nie mogłam się przemóc do sexu. Jak zapytałam mojego ginekologa, dlaczego tak wyszło - powiedział" niestety ma pani problemy z gojeniem i nikt raczej lepszego efektu by nie uzyskał" Troszkę poszperałam w internecie i znalazłam dr Serafina ze Śląska, wszędzie piszą, że super fachowiec w ginekologii estetycznej. Pojechałam bez przekonania - 300 km! Wszystko mi bardzo dokładnie wytłumaczył co poszło nie tak. Dlaczego moje wargi wiszą a łechtaczka odstaje. Powiedział, że jest przekonany ,że może mi pomóc. Zaufałam, ale z dużą niepewnością. Teraz jestem rok po pierwszej operacji i 4 miesiące po labioplastyce u dr Serafina. Zmienił mnie tam na dole nie do poznania. Ten lekarz naprawdę wie co robi.Ciepły i miły człowiek. Świetny specjalista i fachowiec. Ma ten człowiek dar w rękach. Podsumowując. Dziewczyny, pamiętajcie, że tą operacje robi się raz. Ma zmienić całe nasze życie na zawsze na lepsze nie na gorsze. Zastanówcie się czy warto zaoszczędzić i poddać się operacji która was oszpeci na całe życie dzięki operacji na NFZ. Ja miałam to szczęście i drugą szansę którą dr Serafin pomógł mi wykorzystać. Kibicuje wam dziewczyny, bo wiem, że to są bardzo trudne decyzje, ale śmiało polecam dr Serafina bo w mojej ocenie w nie znajdziecie lepszego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila_ WAWA gdzie robiłaś pierwszy zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_ WAWA
Witaj! Pierwszy zabieg robiłam w Warszawie. Nie chcę mówić kot go wykonywał, bo pewnie inne osoby zostały przez Pana Doktora prawidłowo zaopatrzone. Ja miałam pecha. Jeżeli wyszukiwałaś lekarza w Warszawie od "tych spraw "to na pewno go znalazłaś. - niestety jak potem sprawdzałam dokładniej, to takich pacjentek jak ja jest więcej. Nie zastanawiaj się i jedź do dr Serafina, nie pożałujesz! Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos robil zabieg u doktora Kolczewskigo w Szczecinie jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Jarząbek
Polecam zabiegi w klinice Bonadea - po miesiacu powrot do aktywnosci seksualnej - cena 3tys - Odzyskałam wiarę w siebie. Czuje się znacznie pewniem :) Warto było - Robiłam zabieg, bałam się ale zabieg szybki bezpolesny wróciłam do pracy - Pani dr Ginekolog z doświadczeniem i wiedzą szybko i sprawnie. Miłe pielęgniarki, pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś robił w DERMED w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martbigo
jeżeli któraś Pani jest zdecydowana na labioplastykę proszę o kontakt namaila programtelewizyjny@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dermed nic nie wiem. Ja robilam Labio u dr Jankowskiego. Ma klinike na Kostrzewskiego. I moge z reka na sercu polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam u doktor Kupczyńskiej we Wrocławiu i mega ją polecam. jestem zachwycona i mega się ciesze że mam to już za mną . Jeśli macie jakieś pytania o zabieg to śmiało. Mnie kiedyś też pomogły dziewczyny na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka

Dziewczyny, szukam i szukam na forach opinii od dłuższego czasu, tj. od ponad roku dziennie coś przeglądam i już prawie wybrałam  lekarza. Ale pragnę podzielić się swoją obserwacją. Moim zdaniem dr KUPCZYŃSKA i RUBIK obie same robią wpsy lub kogoś mają od tego by FABRYKOWAĆ posty zadowolonych pacjentek. Czyżby słaba jakość powodowała małą ilość kobiet? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Dnia 11.03.2012 o 11:01, Gość do fensemerence napisał:

Aha, zabiegami i operacjami plastycznymi nie zajmuje się ginekolog :-o to są różne specjalizacje. Ginekolog zajmuje sie badaniem kobiety, robieniem usg, choroami kobiecymi, prowadzeniem ciąż, a NIE operacjami. Strasznie dziecinnie piszesz.

 A kto  inny ? ginekologia  estetyczna ;) radzę  poczytać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej najlepiej jak problemem zajmie się specjalista. Są kliniki jak np. Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej w Gdyni, gdzie stricte takie zabiegi są wykonywane. Lekarze mają doświadczenie i wiedzą jak to wszystko zrobić żeby było dobrze. Gdyby któraś z Was szukała - tu adres:
Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej
Armii Krajowej 38-42
81-366 Gdynia

Cen nie znam, ale zawsze można umówić się na konsultację. I jeszcze tu do poczytania https://www.chirurg-gdynia.pl/oferta/labioplastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2018 o 10:16, Gość forumowiczka napisał:

Dziewczyny, szukam i szukam na forach opinii od dłuższego czasu, tj. od ponad roku dziennie coś przeglądam i już prawie wybrałam  lekarza. Ale pragnę podzielić się swoją obserwacją. Moim zdaniem dr KUPCZYŃSKA i RUBIK obie same robią wpsy lub kogoś mają od tego by FABRYKOWAĆ posty zadowolonych pacjentek. Czyżby słaba jakość powodowała małą ilość kobiet? ????

Nie widziałam tej Rubik ale dr Kupczyńska wszędzie się reklamuje. Chyba ma słabe efekty albo mało pacjentów pewnie z powodu tego pierwszego. Trochę to słabe, w mojej ocenie niegodne poważnego lekarza 🤢🤮🤐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×