Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kurwailetokosztujekurwa

Labioplastyka na NFZ?

Polecane posty

Gość fensemerense
a może to TY idź do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przypominam, że jesteśmy ludźmi, a NIE zwierzętami." Ludzie są zwierzętami, jednym z gatunków zwierząt. To tak dla jasności. Miło by było wierzyć, że jesteśmy jakimś cudownym stworzeniem, któremu nieznane są zwierzęce instynkty, ale tak nie jest. "Ciekawe skąd masz takie dane, że większość społeczeństwa uważa życie sexualne za najważniejszy człon naszej osobowości i życia w ogóle " To dopiero głupota. Popęd seksualny jest podstawą naszego istnienia. Duża część zaburzeń osobowości wynika z patologii w sferze seksualnej. Poczytaj może trochę zanim będziesz glosić swoje mądrości. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o psychologii i rozwoju człowieka. Co do refundacji. Jakbyś miała przerośnięty palec u stopy który utrudniałby ci chodzenie, nie chciałabyś go zoperować? To JEST podobna sytuacja. Przerośnięte wargi sromowe często utrudniają normalne funkcjonowanie. Powodują ból, bo są stale podrażniane przez bieliznę, spodnie, podczas chodzenia. Jeżdżenie na rowerze jest niemożliwe. Czytałam ostatnio wypowiedz dziewczyny która często krwawiła z powodu licznych otarć. To NIE jest problem czysto estetyczny. Pomijając ból, każde otarcie związane jest z ryzykiem infekcji. Wielokrotne otarcia są jeszcze bardziej niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppgdcg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddereporterdd
Odświeżam wątek! Interesuje mnie Kraków. Jesli nie całkowite pokrycie to chociaż zwrot części kosztów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..
Mam ten sam problem. Mam 17 lat , niedługo koncze 18... Jestem przerazona tym,bo nie mam pieniedzy na zabieg , a nikomu o tym nie mówiłam , bo to jest bardzo wstydliwe . Rozumiem każda kobietę ,ktora chce zrobic sobie operacje ,nawet jesli jest to jakies ryzyko . Żadna ,serio żadna kobieta, która jest "normalna " tam , nie ma pojecia co my czujemy. Też boje sie współżyć, wstydze sie ,po prostu sie wstydze.. Co powoduje,ze nie moge byc w żadnym zwiazku , na dodatek czesto mam załamania i depresje z tego powodu. s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
ej misia jak uwazasz ze 2600 za operacje to duzo - to wez rozloz platnosc na raty . albo jeszcze lepiej - otworz prywatny gabinet i rob zabiegi po 1800 - bedziesz bogata :) no bo przeciez koszta to tylko 1000 wiec bedziesz miec okolo 800 od pacjentki - zyc nie umierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkakakakaka
Witam laseczki. Posiadam ten sam problem... Mam 21l i odkąd pamiętam konfrontacja z moimi warami przyprawia mnie o zawrót głowy... Słyszalam , że ginekolog może wydać skierowanie... ale ponoć trzeba mieć dobry powód dlaczego chce się to gowienko usunąć. Na ile jest to prawda to ja nie wiem.... Z pewnoscia sprobuje i porozmawiam z moją facetką ;) Jeśli ktoś coś na ten temat wie, to byłoby miłoooo !!!!!!! Pozdrawiam laseczki, trzymajta się , nie jesteście same :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do huhuaaa
Wiesz, nie wszystko należy rozumieć w sposób dosłowny... To jest m.in. miarą bystrości i inteligencji człowieka. Pisząc, że ludzie to nie zwierzęta, autor miał na myśli, że człowiek jako istota o wyższym pułapie rozwoju, nie kieruje się w swoim życiu jedynie pierwotnymi i prymitywnymi potrzebami, takimi jak zaspokajanie popędu płciowego. Zwierzęta oprócz bezmyślnej kopulacji potrzebują jeszcze jedynie "jedzenia, spania i s****a". Jak widzisz, mają małe potrzeby i ich stopień rozwoju daleko odbiega od ludzkiego. Jeżeli ty stawiasz siebie na równi ze zwierzętami - to gratuluję. Poza tym zaręczam Cię, że przykładowo zbyt duży nos, czy krzywe zęby również utrudniają życie i normalne funkcjonowanie. A jednak za operację nosa czy aparat na zęby trzeba płacić (mimo, że krzywe zęby często deformują język). Myślisz, że osoba z brzydkim lub garbatym nosem nie czułaby się lepiej mając ładny nos? Oczywiście, że tak. Byłaby pewniejsza siebie, czułaby się atrakcyjna i ładna. Krzywe zęby również utrudniają życie- taka osoba ma kompleksy, nie może się uśmiechać co powoduje, że chodzi zdołowana i smutna. TO TEŻ UTRUDNIA NORMALNE. FUNKCJONOWANIE - tak samo jak mały biust, czy wielki brzuch. Ponieważ każdy chce się czuć ładny, wszystko to co odbiega od jego oczekiwań utrudnia jak to napisałaś normalne funkcjonowanie. Szkoda, że tego nie rozumiesz. Ale pewnie dlatego, że utknęłaś na pułapie rozwojowym zwierzęcia. Zwierzę przecież nie potrafi mówić, czytać, to nie one budują drogi, leczą ludzi itp. Zabiegi w ramach NFZ są tylko w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Z przerośniętymi wargami jak widać żyjesz. Gdyby wszyscy mieli twój głupkowaty sposób rozumowania to w kolejce do zabiegów za darmo staliby wszycy ludzie niezadowoleni ze swojego wyglądu. Bo powtarzam - wszystko co nam się w nas samych nie podoba utrudnia nam życie, funkcjonowanie i wpływa na naszą psychikę. Radzę używać do myślenia mózgu, a nie cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fensemerense
jeśli trwałość związku oceniasz na podstawie wielkosci warg sromowych, tpo wybacz, ale każdy cię puści kantem. Ja tez mam duże wargi sromowe, ale mi to nie przeszkadza. Jesli jakiemuś facetowi przeszkadzałyby, to ja nawet nie chciałby być z takim prostakiem. A Ty jesteś po prostu bardzo pusta lala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuyyiuiu45
stary temat, ale to nie jest wcale taki prosty zabieg jak sie wydaje autorce, a cięcie nie wygląda jak odkrojenie kawałka szynki nożem. tnie sie zupełnie inaczej, jest to dość skomplikowane, szycie również i wymaga umiejętności. tak jak to wygląda w wyobrażeniu autorki, to robią "baby" w Afryce żyletką. wystraczy trochę poczytac na czym rzeczywiscie polega ten zabieg zanim zacznie sie narzekac na koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkakakakaka
Ludzie ! Przecież tego się nie robi dla faceta a dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bynio
Gdzieś wyczytałem , że akceptacja dla innych ludzi zaczyna się od akceptacji samego siebie. Zatem jeśli nie akceptujesz samego/samą siebie to tu zaczyna się TWÓJ problem. Przerost warg sromowych mniejszych jest bardzo częsty (nie wiem co mówią na ten temat statystyki) - ale jeśli nie przeszkadza Ci to np. w jeździe na rowerze to nie powinien być to specjalny problem dla Twego życia. Dużo ważniejszprawą jest ogólna sprawnośc calego ogranizmu. Sprawny układ mieśniowo szkieletowy. Ale jeśli uważasz, że Twoje wargi sa nie do zaakceptowania przez SAMĄ SIEBIE - to jest to rzeczywiety problem bez wzgledu na to co o tym powiedza inni. Swiat nie jest obiektywny - jest taki jakim go widzimy. NFZ nigdy nie "zasponsoruje" Ci takiego zabiegu. Kwota 2600 zl nie jest zbytnio porażajaca za "marzenia" o samym sobie. Zbieraj po 100 zl na miesiąc a wcale nie bedziesz musiala czekac do 30 urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci czemu tak drogo
Nie wiem, czy tu naprawdę jest takie średniowiecze, czy sobie jaja robicie? Takie obliczenia jak tutaj podane, to możesz sobie robić jak zamawiasz kebaba na centralnym, albo naprawienie dużego fiata u mechanika osiedlowego... a nie operację. Lekarz nie działa jak osiedlowy mechanik samochodowy, który sobie ustala cenę, bo tyle mu wychodzi. Szpital musi wydawać mnóstwo rzeczy, pierwsze z brzegu to chociażby zwykłe rachunki, personel niemedyczny plus pielęgniarki (które same nie wykonują tych banalnych operacji, ale są potrzebne) etc. Ceny wyliczane są tak, żeby szpital nie zarobił, a nie jak na twój mały rozumek wychodzi, że powinno wyjść. Jeśli chcesz mieć tak obliczoną cenę to jedź do Rosji, znajdź lekarza, który Ci to zrobi w domu za 500zł, tylko potem nie płacz jeśli będą jakieś komplikacje. Zresztą wierzę, że taką operację to w ogóle sama sobie wykonasz za cenę narzędzi, szpitalem też byś na pewno idealnie zarządzała z tego co widzę, więc po co ci idioci szli na medycynę (6 lat to dużo!!), jak ty wszystko lepiej od nich wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój problem nie jest dla mnie normalny (nie to, że coś Ci nie pasuje tylko to, że żądasz i oburzasz się, że społeczeństwo nie chce płacić za wygląd Twojej waginy). Medycyna estetyczna w pełni powinna pozostać prywatną sprawą i chcący sobie zafundować jakąkolwiek zmianę plastyczną powinni sami ją sobie opłacać. Gdyby tak nie było, od razu pojawiłby się tłum ludzi, którym nie pasowałby wygląd twarzy, ciała, piersi, czegokolwiek. Refundowane powinny być tylko zabiegi, które usuwają rzeczy utrudniające życie lub pogarszające zdrowie. I zgodzę się, że operacja garbatego nosa, który ma skrzywioną przegrodę, a więc utrudnia oddychanie, potrafi przerywać sen - powinna być refudnowana, bo jej wynik poprawi zdrowie pacjenta. Natomiast sorry, ale Twój problem nie uniemożliwia Ci współżycia seksualnego (poza Twoimi osobistymi oporami) ani nie pogarsza Twojego zdrowia. Więc powinnaś płakać i płacić. A że operacja droga? Cóż, każda operacja plastyczna nie należy do tanich. Za fanaberie się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój problem nie jest dla mnie normalny (nie to, że coś Ci nie pasuje tylko to, że żądasz i oburzasz się, że społeczeństwo nie chce płacić za wygląd Twojej waginy). Medycyna estetyczna w pełni powinna pozostać prywatną sprawą i chcący sobie zafundować jakąkolwiek zmianę plastyczną powinni sami ją sobie opłacać. Gdyby tak nie było, od razu pojawiłby się tłum ludzi, którym nie pasowałby wygląd twarzy, ciała, piersi, czegokolwiek. Refundowane powinny być tylko zabiegi, które usuwają rzeczy utrudniające życie lub pogarszające zdrowie. I zgodzę się, że operacja garbatego nosa, który ma skrzywioną przegrodę, a więc utrudnia oddychanie, potrafi przerywać sen - powinna być refudnowana, bo jej wynik poprawi zdrowie pacjenta. Natomiast sorry, ale Twój problem nie uniemożliwia Ci współżycia seksualnego (poza Twoimi osobistymi oporami) ani nie pogarsza Twojego zdrowia. Więc powinnaś płakać i płacić. A że operacja droga? Cóż, każda operacja plastyczna nie należy do tanich. Za fanaberie się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na ten zabieg za tydzień w poniedziałek i już się nie mogę doczekać. Nigdy żaden mężczyzna, z którym poszłam do łóżka, a kilku ich bylo, nie skomentował w jakikolwiek przykry sposób wyglądu mojej cipki, a mimo to za każdym razem czuję paniczny strach i wstyd przed pójściem do łóżka z nowym partnerem. Na zabieg idę do gabinetu TERPA w Lublinie i zapłacę za niego 1500 zł. Zabieg ma potrwać ok 40 min, ma być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym i z użyciem szwów rozpuszczalnych. Zdecydowałam się na to bo wreszcie chcę cieszyć się seksem, więc robię to tylko i wyłącznie dla siebie. Mam w dupie czy ktoś pomyśli, że jestem pusta albo poprzewracało mi się w głowie. Jestem dorosła, wyksztalcona, samodzielna, żyję w XXI wieku w Europie i zamierzam korzystać z postępu a nie siedzieć w ciasnej umyslowej jaskini zacofania. Pozdrawiam i wspieram wszystkie kobiety z tym małym problemem, da się to przeskoczyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusz pusz pusz
co za idiotki :D:D dobrze, ze nfz nie płąci za takie durnoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bynio
tarantinko tak trzymać - rób co uważasz za stosowne i olej baranów , którzy maja Cię w d.... żyj tak jak uważasz, a nie tak jak różne badziewiaki chciałyby byś żyła, kochaj i bądź kochana na własnych warunkach i nigdy, przenigdy nie daj się gnoić przez ciemniaków i innych pacanów, mówiących Ci jak masz żyć i postępować. Życzę Ci aby spełniło się Ci Twoje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami1989
Tarantinka i jaka Twoja ocena? jesteś już po? polecasz to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki !!
autorko 2600 zł za spełnienie marzeń nie jest aż tak wygórowaną kwotą. Owszem nie jest to mało i może sie wydawać absurdalnym za wycięcie kawałeczka skórki/błony śluzowej(?) aczkolwiek ludzie z krzywymi nosami czy dziewczyny z mikroskopowymi biustami mają gorzej bo muszą płacić bo 15 tysiaków minimum za spełnienie swoich marzen wiec w porownaniu do tego twoje niecale 3 tysiące wydają sie nie być takie nieosiągalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęly trzy tygodnie od zabegu. Jestem mega zadowolona z efektu :) Naprawdę polecam zafundowanie sobie tego zabiegu każdej kobiecie, która cierpi z powodu swojego wyglądu. Piszcie jeśli macie pytania, bedę co jakiś czas zaglądać na to forum i chętnie odpowiem. Polecam też poczytać tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3202764&start=1170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdgdyduyu89
rozbawił mnie ten temat. zwłaszcza koszty zabiegu wyliczone przez jakąś kretynkę, co liczy tylko koszt narzędzi. rozumiem, ze czas i umiejętności lekarza, to są warte tyle co czas roznosiciela ulotek, czyli 5 zł za godzinę:D wręcz zestaw narzędzi pani z warzywniaka niech ci skróci skoro,to chodzi tylko o koszty materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli uda sie na NFZ to fajnie... Przestrzegam przed zabiegiem w gabinecie TERPA - LUBLIN. Cena kusi ale po zabiegu na pewno nie bedziecie zadowolowe. Jak sie dobrze poslucha Pania DR to mozna uslyszec - jest wiele dziewczyn niezadowolonych ale robie im poprawki, nie skroce ich tak by ich nie bylo ale zawsze moge zrobic poprawki, sa dziewczyny ktore mowia ze nie widza roznicy ale zaden problem zrobie poprawke... Szwy sie porozlazily mam dziure, efekt niewidoczny - jak mam sie zdecydowac na poprawke. I nie jestem jedyna poznalam wiele dziewczyn co robily poprawke gdzies indziej... Prosba - piszcie gdzie robicie, kogo chwalicie by nastepne osoby wiedzialy gdzie sie zdecydowac w koncu po to jest to formu o samym zabiegu mozna poczytac na stronach albo w ksiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was głupie p***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaanka
Miałam zabieg labioplastyki w Lublinie, w gab. Terpa. Nie jestem rozhisteryzowaną gówniarą, ani żądną przygód nifomanką, a moj problem miał 7 cm. Po przeczytaniu kilku postów na forum, mam wrażenie, że najwięcej tu głosów skrajnych - bardzo młodych dziewczyn, które dwucentymetrowe wargi sromowe uważają za koniec świata, lub osób, które nie zdają sobie sprawy z dyskomfortu fizycznego i psychocznego, jaki przerośniete wargi sprawiają. Dlatego chciałabym aby ten post był neutralny. Obecnie jestem 3 miesiące po zabiegu, cięcie klinowe. Dwa tygodnie temu miałam robioną korektę jednej wargi - jedynie 4 szwy - a to wszystko przez nieopatrzne pośliźnięcie sie na lodzie kilka dni po zabiegu i pęknięcie szwu. Korekta odbyła się w zneczuleniu takim jak do zabiegu i trwała 10 minut. Wszystko pięknie się zagoiło - postępowałam zgodnie z zaleceniami sprzed i po zabiegu, zarówno przy zabiegu własciwym, jak i przy korekcie. Decyzję o zabiegu należy przemyśleć, jednak jeżeli komuś miałoby to pomóc tak bardzo jak mi, sądzę, że warto. Nalezy pamietać o zaplanowaniu kilku dni na rekonwalescencję ponieważ rana jest dość bolesna. Natomiast po korekcie na następny dzień poszlam do pracy. Gab. Terpa, bardzo polecam. W porownaniu z innymi gabinetami cena nie przeraża, a personel i Pani Doktor to profesjonalisci. Jestem bardzo zadowolona. Życzę przemyślanych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labioplastyka
Dziewczyny,ja rownież nie polecam labio w Terpa w Lublinie,moze i taniej ale niestety w tym wypadku tanio znaczy źle... Moja znajoma przyznała sie w rozmowie ,że miała tam 2 mc temu zabieg i... jest fatalnie,ma 3 wargi szew puścil... Ocierpiała się strasznie,jak czytam to tak samo jak u Was cala sytuacja wyglądała,po zabiegu wszytsko spuchło,,,ból ogromny,i niestety rozlazły sie szwy . Teraz idzie na poprawkę ale nie do niej... Uważajcie na lekarzy którzy jak pani dr.mowią, ze jak cos nie wyjdzie to poprawka w cenie, Dobry lekarz tak nie powie,jakie poprawki w ogóle???zabieg jest dość prosty ale trzeba go umieć zrobić... Polecam dr.Plewę z Lublina,ma bardzo dobre opinie w zakresie labioplastyki i nie tylko,sama sie do niego na labio wybieram, Opowiem po...trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labioplastyka
Dobrze, że jesteś zadowolona,przyznam że to pierwsza dobra opinia jaką słyszę na temat labio w Terpa ale jak widać bez poprawek sie nie obyło...czy jest tu w ogóle ktoś kto miał tam labio bez poprawki?czy tam wszyscy poprawki mają,ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labioplastyka
Dobrze, że jesteś zadowolona,przyznam że to pierwsza dobra opinia jaką słyszę na temat labio w Terpa(pomijając mam wrażenie opinie ludzi ktorzy piszą na forum a są pracownikami Terpa:) ale jak widać bez poprawek sie nie obyło...czy jest tu w ogóle ktoś kto miał tam labio bez poprawki?czy tam wszyscy poprawki mają,ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie można uzyskać skierowanie od ginekologa i wykonać zabieg na NFZ? Nie jest to ryzykowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×