Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Otóż to! Dlatego mam nadzieję, że kolega będzie miał gest, bo inaczej trza będzie załatwić sprawę ręcznie (bez skojarzeń...), a to od chuuja roboty. :( Ale skoro zachciało się mnie wkurviać, to proszę uprzejmie, pobawimy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek z małpą po co te nerwy. :( Opanuj swoją zazdrość. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłem, to teraz to odszczekam. Dość pochopnie porównałem Cię do obywatelki. NieUstraszonej, takiej bez kropek i w ogóle 💤 I jest mi strasznie głupio, że podważyłem Twoją oryginalność. Ponieważ Dekalogowata ( teraz będzie frajerstwo jak źle napisałem :O ) jest jedna i jedyna niepowtarzalna w swoim rodzaju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad bad girl
Hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee, Nowy. Ja nie wiem co Ty piszesz, o czym piszesz i dlaczego w moją stronę jest skierowane Twoje pisanie. Zestawiłeś mnie w jednej wypowiedzi z tym czymś? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie palet, pellet, czy jak mu tam? już nie kojarzę tych jego wszystkich nicków. Wziałby sobie jeden a konkretny a nie co rozmowa to inny nick ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Chłop też ma swój okres, tyle, że wtedy z doopy nie cieknie mu krew, a co innego. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch minutach też Cię tak ponosi, Noweuszu? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie lookłam na tę wypowiedź, w której posądzono mnie o powielanie mojej osobowości i przenoszenie owej w inne nicki. Gorzej, tu wyszło klonowanie. No, Nowy, zawiodłeś mnie jak chooy. :( Taka papka. No kurva, gówno nie podwieczorek. :( Nie ma tzo, takiego wała, popaprańcu. :( Na uspokojenie i zaciśnięcie zwieraczy. :) http://www.youtube.com/watch?v=qOWEi0BL-YM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej krew z nosa :) Tak rozwiązujemy swoje "okresy" . Smutne chodź prawdziwe. :( Teraz ja nie wiem o czym Ty piszesz Dek z małpą ? Jedynie co z duupy mi wychodzi, to pełen stolec, który świadczy o zdrowej przemianie materii i pierdnięcie, takie ukradkiem. ;) Nie rozumiem tylko takich ludzi jak Ty Dek z małpą, że na siłę próbujesz wyssać to z mojej duupy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wyssać. :( Raczej namawiam Cię bardzo pokojowo, byś zechciał owo coś zachować dla siebie. :O I naucz się pisać, jak do mnie mówisz. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty zacząłeś. 😴 Skoro this means war, to nie ma sprawy, mnie to rybka...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man.drag.ora
Coraz więcej przebierańców, co raz trudniej o oryginał... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man.drag.ora
Dek@ zamuczysz jak wczoraj? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno zawsze wypływa na powierzchnię. Choć aktualnie kryjesz się pod "wonnymi" glonami, nadal wyczuwam twój smród, drogie gówno. 😴 Szmato bez wyrazu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taka rybka, skoro nie zawiałaś się w dywan i nie odpełzłaś jak na robaka przystało. Cóż mój ruch. Pionek pierwszy, jesteś zwykłą szmatą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxxxy , jakoś się zorganizuj, każdy za kimś tęskni a jeszcze inni za "czymś" Nie czas już się trochę ze organizować i pomyśleć trochę o sobie. Wizyta u psychiatry dobrze by Ci zrobiła, lub wizyta w kościele, to podobno też działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idem śpiulkać. 😴🖐️ Nuevo, co ty się znowu wygłupiasz, idioto? Nie wiem, czemu to ma służyć, ale wziąłbyś kurva i przestał, bo i tak gówno z tego wyjdzie. :( No, kurrrrrrrrrrrrrrwa, taka papka? Takie nic. Po prostu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jeszcze nie zeszłam. :) Ach, więc to o to ci chodzi, Nowy. Mylisz się więc, ja nie działam w ten sposób. Nie mam natury sprzedawczyka. Takie prawde. :) Dlatego już się nie zniżaj więcej do takich zagrywek i lepiej nie czytaj już moich następnych postów, bo naprawdę poczuję się winna, gdy faktycznie coś popuścisz. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×