Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość ja pierrdole
ktos zna jakies nicki ducha ? pierdzacy waz desznik brunecik NieUstraszona. - ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxxxy jesteś zwykłym drewnem, weż swojego Ducha i nie mieszaj się w topicki gdzie trwa poważna awantura. ;) Spadaj ? - co to kurwa ma być pomarańczo. Niech zabiera swoje swoje miłostki i spierdala w inne miejsce ze z swoimi miłostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona brygidka
i wiecie brygidki zostały zjedzone przez pająki krzyżaki z kew , bo nie miały rodowodu i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrdole
wpisujcie kolejne nicki: proxy, desznik, azor, adonis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od brygidek
to są prawdziwe posty f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5158799&start=300 Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No świetnie zostałem kobietą nieustraszoną,Nowym moze jeszcze kimś.Nie dajcie się barany w chooja robić przecież sam tutaj przebywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi sie miłosny topik
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi sie miłosny topik
Tylko michaiła - nikt nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno mnie obchodzą prawdziwe posty, jesteś tu i teraz. Dlatego przygotuj się bo jak zjawi się autorka, masz Ją zrugać jak ostatnią szmatę. Czy jesteś na to przygotowany ? Ona też nie ;) Dlatego będzie to miła niespodzianka dla Niej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od brygidek
ałtorka pewnie już nie wróci a tamten wątek jest ciekawy - owca wymiata :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Michiała Pravda
Nasza strona powstała po to aby pomóc ludziom którzy borykają się z problemami związanymi z potencją (kłopoty ze wzwodem). Jeśli masz tego typu problemy to świetnie trafiłeś, postaramy się tobie pomóc w profesjonalny sposób szybka erekcja. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji o wiodących na rynku światowym lekach na potencje oraz w bardzo przystępnej cenie możesz się w nie zaopatrzyć. Naszą firmę cech*je profesjonalizm, pełna dyskrecja oraz najwyższa jakość produktów jakie oferujemy z bardzo długa datą ważności. Posiadamy rzeszę stałych zadowolonych klientów którzy po pierwszym zakupie na naszej stronie regularnie do nas wracają. http://sex-apteka.pl/ szybka erekcja, kłopoty ze wzwodem, problemy ze wzwodem, słaby wzwód, Problem ze wzwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukiereczek666 - widzisz, to tylko forum, ona trollowała a my się bawiliśmy. :) Michaił Pravda - nie jestem tu po to, aby ciągnąć bezsensowne flejmy z kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dementuje duch cafe na pewno nie jest Nowym w mieście, to sprawdzone & potwierdzone :) Jeszcze mi tego było potrzebne, by porównywano mnie do jakiegoś kafeteryjnego warchoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahhahahhahahahhahahahhaa no dobra odkryli mnie więc bawmy się dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch - szefem moderatorów?
aaa to dlatego może bezkarnie rozrabiać i nie dostaje bana za swoje wybryki na kafe. ustawił sie cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drągal
koleżka11 ty psia bubo wypierdalaj od mojej panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w porządku łosiu, znaczy się koleżko11. 🖐️ I tak naprawdę nie zrobił nic złego cukiereczku 3x6 To ja trochę z koloryzowałem sprawę dla własnych bliżej nieokreślonych celów. Dlatego zachowajcie swoje relacje na dawnym poziomie, byle nie tutaj, bo tu jest o nienawiści a nie o miłości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×