Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość drągal
cukiereczku666 chcesz na koniu pojeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieliście macie Ducha w pełnej krasie. :O Prawda że lepiej jak się zawija w te swoje sreberka. :D Tak jako "ON" zachowuje się dość żałośnie. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona brygidka - zobacz jaka piękna niedziela, fajne słoneczko, wyjdź na zewnątrz, a humorek sam powróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie, humorek zjadły mi pająki krzyżaki, niby tak niby nie ale ja się nie dam, bo co? seryjni samobójcy mi nie straszni, oni byli w kew po rodowód, a tam bona i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie, owca to moja idolka, ja nie mam rodowodu i talentu takiego jak ona czy bona i tyle :( ona tu tworzy www.f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5158799&start=300 a ja u mizoginów, bo mnie pająki krzyżaki ścigają a ja ani do kew ani do ogrodu botanicznego nie pójdę bo co ja poradzę że tam zjadają obierki i wiem że mnie zrozumiećie ale co to da jak drewno poszło na dno i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gwarantuje Ci że stuprocentowa kobietka ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fajne słoneczko" ale masz bajer łosiu. :D Nic dziwnego że wyrywasz same pustaki. :O Ta dodatkowo ma nasrane w głowie z pająkami krzyżakam na czele. Bo na czole chyba nie wypisanego że jest popieprzona i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz Michaił ja nie wiem co Ty masz na czole, nie wnikam, ale wszystko rozchodzi się o to że krzyżaki porwały bonę chcąc z niej ugotować wywar, ale gdzie kucharek sześć i rąk razy tyle tam sześć nieszczęść, i to nie tak że trzy szóstki tylko ósemki i tu jest krzyżak pogrzebany bo prawdę mówiąc nie wiem co on i bona ode mnie chce, to nie moja wina że się krzyżak powiesił i zgłupiał głupej jeden w tym ogrodzie botanicznym i tyle :( i co by ci tu jeszcze michaile napisać byś mnie zrozumiał jeszcze lepiej? Ja nie dbam o potas bo co mnie to obchodzi, on mnie nie musi się bać , Chyba że tych krzyżaków i tyle :( idę do kew, wiecie jak mnie znaleźć ale ślązak z kresów północnych to on uwiodl Waze i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa NieUstraszona nie wróci. Zapewne ma ciekawsze zajęcia. Może skupia się na wychowaniu dzieci,aby nie wyrosły na takich Garrych,kolezkow11,Dek.... Mizoginów, zboczkow, czy neonazistów. A może jest inny powód,uznała, że "Wejść na forum Kafeteria to brzmi jak idealne epitafium" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za info tajemnicza, już teraz kobieto :) Nie zrozum mnie źle, ale wolę wiedzieć kto siedzi po drugiej stronie . :) Już chyba takie dane osobowe można wyciągać, nawet na forumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam myślę że sytuacja trochę Ją przerosła. Nie tego się spodziewała a współaktorzy zachowali do końca zimną krew. :) Już nie ma majtków, którzy Jej podskoczą, bo ci co mogli zamienili się w zwykłych przydupasów Do tego pojawiły się inne chamidła i dziewcze zwyczajnie nie potrafi się odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem wystarczy tupnąć nogą. W tym przypadku nawet nie zdążyłem, bo zagubiona brygidka już strzeliła focha. :P Nie da się pisać z takimi łosicami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, nieustraszona nie wróci bo ją uwięziły znane wam krzyżaki od brygidelk, zjedli jej potas, a na końcu ją z tipsami, choć zygmunt waza się nie zgadzał ale co to dało? Nie ma jej i tyle:( ehh, drogi MICHAILE,ty jeden mnie rozumiesz bo się nie dałes krzyżakom i nie poszedłes z nimi do ogrodu botanicznego :) pozdrawiam :) ps. A koleżka to chyba krzyżak, nie wiem ale tak mi się wydaje że on coś knuł z królowa boną i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tobą to trzeba ostrożni zagubiona brygidka, ( kolejna w w dupę jebana marzycielka ) Chętnie wybiorę się z Tobą do ogrodu botanicznego.Nawdycham się oparów kwiatów, które właśnie rozkwitają, chociaż na zewnątrz prędzej można wdepnąć w psią kupę iż zobaczyć kwiatka. :P :P No co romantykiem nie jestem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chcę innego :( ja chcę tylko ducha- tylko Jego-tylko duch potrafi działać na moją wyobraźnię i rozgrzać do czerwoności 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widziałem co Duch potrafi :O Pierdnął ze trzy posty zupełnie bez sensu i spierdolił . :O Wypada z obiegu, dobrze że smród się za Nim ciągnie, bo inaczej dawno byłby zapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×