Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hughyftdftrd

zatkane ucho, help!

Polecane posty

Gość hughyftdftrd

od 2 lat mam problemy z uszami i zatykały mi się co jakiś czas. jednak juz minęło koło pół roku i dziś znów się zatkało, tak strasznie,że nic kompletnie na jedno ucho nie słyszę,a że dziś jest niedziela, to na laryngologa nie mam co liczyć. czym można odetkać chociaż trochę ucho? znacie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do rodzinnego,niech ci da skierowanie na płukanie ucha-mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi wielkie mi halo
moze sobie sama taka troszke ocieplona sol fizjologiczna wlac i niech wycieknie, ale to musi ci ktos pomoc. bo to m.in jest jedna z metod oczyszczania u larynga albo idz na swiecowanie uszu :) w weekendy takie uslugi zazwyczaj sa osiagalne, a slyszalam, ze to bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi wielkie mi halo
a jak masz z tym problem, to mozna tez sinupretem sie wspomagac, ona na to tez dziala. i tak w ogole to przebadaj sie pod kątem drożdżycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi wielkie mi halo
a to nie od zatok ci zatyka? bo jak tak, to najedz sie chrzanu albo bierz inhalyptus, powinno zejsc, ale nie wiem czy do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLiKaNa

u mnie okazało się, że często zatykające się uszy wynikały z tego, że często słucham muzyki przez słuchawki. w dzień to praktycznie cały czas w pracy, ale też w drodze do i z pracy. teraz regularnie stosuję lix i wydzielina sobie spływa,a uszy się nie przytykają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pękł ci Bębenek

pękł ci Bębenek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz głuchy.na to ucho

będziesz głuchy/a na to ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godivva

chyab tez powinnam sobie ten lix kupić, bo często noszę słuchawki i mam teraz wrażenie ze w ogóle gorzej słyszę 😞 czy to może być przytkanie woskowiną czy już co powazniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryscka

to dobry pomysł ;) ogólnie sprawa wygląda tak, że warto lix stosować co jakiś czas po prostu profilaktycznie, żeby na bieżąco rozpuszczać woskowinę, bo dzięki temu nie będzie się gromadził jej nadmiar. nic nie będzie się zatykało, ani nie powinna wdać się infekcja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanski

witaj w klubie ;) ja tez miałem zatkane ucho, ale nosiłem po prostu słuchawki dokanałowe całymi dniami i zatkało mi się woskowiną. już zaczynało to boleć, ale na szczęście nie wdało się zakażenie, bo używałem kropli lix. teraz staram się to robić regularnie, bo jednak lubię posłuchać muzyczki ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia

Chciałabym mieć tylko taki problem. U mnie po basenie czasem pojawia się infekcja. Znacie coś skutecznego na takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembort

@Isia No właśnie nadmiar woskowiny możne bardzo łatwo prowadzić do infekcji. Ja miałam infekcję i stosowałam krople lix. Tam są składniki, które z jednej strony wypłukują zalegającą wodę, czy woskowinę, a z drugiej łagodzą ból towarzyszący infekcji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faszetka

U mnie lekarz w sumie przypadkiem odkrył ubitą woskowinę, bo byłam u niego z zapaleniem gardła. No to na gardło dostałam trochę leków i polecił mi też własnie krople lix na rozpuszczanie woskowiny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×