Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcinnnneke

Prosze o pomoc przy wyborze prezentu

Polecane posty

Gość marcinnnneke

Witam wszytskie Panie Potrzebuje pomocy przy wyborze prezentu na 18ur mojej dziewczyny. Jak na swój wiek jest bardzo nawet bardzo dojrzała. Kompletnie nie wiem co jej kupic. Mam na to przeznaczone 200-300zł Bukiety kwiatów dostaje zawsze czy to dzień kobiet czy byle jaka okazja. Romantyczna kolacja juz była, Perfumy odpadają biżuteria chyba też. Chce żeby było to coś na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinnnneke
Miśki czy bielizna równiez odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakiś karnet na zakup biżuterii, albo do salonu kosmetycznego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 6789999
Bukiet kwiatów jako dodatek jak najbardziej pasuje,ale może coś z kosmetyków będzie dobrym pomysłem? Proponuję olejki do kąpieli http://www.e-salem.pl/k118,maty-ozonowe-z-hydromasazem-olejki-do-kapieli.html niesamowicie relaksują i dają przyjemny zapach. Każda dziewczyna byłaby zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ze ma tylko prysznic :) Biżuteria jest zawsze super, ale moze zaproszenie na weekend do Paryża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej bransoletke Pandore, a pozniej jak bedzie miala urodziny, imieniny, gwiazdka i inne okazje bedziesz kupowal koraliki. Bransoletka jest bardzo ladna, modna, i ze szlachetnych materialow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
A może zafundujesz jej wyjazd do SPA. Możecie nawet pojechać we dwoje. Z tego co widziałam to Primavera SPA ma ciekawą ofertę, także na pewno warto tam się wybrać. Dziewczyna na pewno będzie zachwycona takim prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passio
Myślę, że pomysł z bransoletką Pandorą jest rewelacyjny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że karnet do SPA jest rewelacyjny. Kobiety kochają takie niespodzianki. Jak poszukasz to znajdziesz np 2 godziny w SPA dla dwojga. Znajoma była z chłopakiem super nawet obsługa na życzenie podała szampana do Jakuzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena bobo
Możesz jej kupić jakąś fajną odzież rowerową :) brzmi banalnie jak na prezent urodzinowy, ale naprawdę może wyjść fajnie:) Teraz wiosna, piękna pogoda, możecie pikniki robić w parku i jeździć tam na rowerkach:) Bardzo romantycznie :) http://colex-rowery.pl/do/item/07.1837/Top-damski-INTENSITY Ja bym się ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×