Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emulinek

Mały bardziej chory po leku? Pomocy.

Polecane posty

Gość gość
u mnie też fosidal się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaję fosidal zawsze jak syn ma mokry kaszel, bo ten lek ma działanie przeciwzapalne, więc hamuje rozwój choroby. Nie zdarzyło się jeszcze ani razu, żeby źle się czuł po tym syropie. Żadnych objawów alergicznych czy innych niepokojących reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synnia
Też używam tego leku u całej rodziny zresztą i nie mieliśmy po nim ani razu jakichś dolegliwości czy problemów. Za to zawsze skutecznie leczy kaszel i ułatwia odkrztuszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj juz pedze po ten cudowny syropek to wspaniale ze jest taki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w tym syropie pasuje to, że działa przeciwzapalnie, więc nie tylko ułatwia odkrztuszanie, ale hamuje stan zapalny, czyli przyczynę kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicjan23
Fosidal owszem ale tylko na kaszel i na zwalczenie stanu zapalnego w gardla. mojemu synkowi pomógł ostatnio przy zapaleniu płuc, razem z antybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od jakiego wieku go podajecie? U nas klejone przeziębienie się zaczęło. Dziś nawet kupiliśmy nebulizator, lekarz mówi że powinien pomóc przy kaszlu i ciągłych katarach. Jak go podleczymy to mamy robić testy na alergię, bo może ten katar ma soją stałą przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elofen fosidal pulneo ( w leczeniu chorób zapalnych - czyli min przeciwzapalny) super syrop chodź niesmaczny. Kaszel i katar zawsze się zmienia w przebiegu choroby ale to już ty musisz ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fosidal jest od drugiego roku życia, ja już nie pamiętam ile lat miał mój syn jak go dostał po raz pierwszy. Najważniejsze, że zadziałał i zatrzymał chorobę. Co do testów na alergię to faktycznie, warto zrobić. Niby koszt jest duży ale za to człowiek ma pewność, że dziecko jest lub nie jest alergikiem. Jeśli chodzi o częsty katar, to warto jeszcze odwiedzić dobrego laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go dostaliśmy na kaszel plus inhalacje z soli fizjologicznej, żeby się szybciej odrywało. Ponadto lekarz mi pokazał jak prawidłowo oklepywać plecy dziecka przy chorobie. Okazuje się, że robiłam to nieprawidłowo i do teko za lekko i za krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero niedawno się z fosidalem zetknęłam i jestem pod wrażeniem, jak szybko synek mi do zdrowia wrócił. Szkoda, że dopiero po drugim roku jest, bo moje 1,5roczne dziecko właśnie jest przeziębione i na pewno by szybciej po fosidalu wyzdrowiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dla tych maluszków to jest najgorzej coś kupić. Z reguły te syropy są za słabe i mało skuteczne. Do tego jeśli dziecko ma tendencje do zapalenia oskrzeli trzeba naprawdę uważać i działać na samym początku choroby. Nam się kilka razy również fosidal sprawdził przy mocnym kaszlu. Ale są dzieci, którym również trzeba koniecznie robić inhalacje i tu należałoby się konsultować zawsze z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×