Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najzwyczajniej w swiecie

Odpowiedz facetow na pytanie jak sie czuje zona po porodzie

Polecane posty

Gość najzwyczajniej w swiecie

Jakis czas temu spotkalam rano swojego kolege z dzieckiem na spacerze (dziecko mialo pol roku, ale tego swojego kolegi i jego zony -bo tez znam-nie widzialam jakies 7-8 miesecy). Pytam wiec na poczatku o dziecko, ile wazylo jak sie urodzilo itp. Tatus oczywiscie nie pamitalal. Na koniec pytam jak sie CZUJE zona i co uslyszalam???? Przy porodzie wazyla 81 kg, tydzien po porodzie 73, teraz spadlo jej do 64, jeszcze 7 kg jej zostalo do schudniecia...o malo nie padlam...ale pomyslam sobie, ok...moze maz zapamietal bo zona ciagle o tym gada.... kilka godzin pozniej spotykam innnego kolege z miesiecznym dzieckiem. Tez pytam jak sie czuje zona i slysze: NO JESZCZE 10 KG JEJ ZOSTALO... Zastanawialam sie czy to zony tak ciagle o tym odchudzaniu gadaja i Ci faceci tez bo ciagle to slysza w domu, czy po prostu dla facetea to jakas priorytetowa sprawa,zeby zona schudla. Dwa dni potem spotkalam kolezanke -zone tego pierwszego kolegi-jak dla mnie szczupla-mowie wiec, ze ja na diecie, ciagle cos tam gadam o odchudzaniu, a ona mowi, ze jej jeszcze kilka kg zostalo do schudniecia, ale czuje sie dobrze tak jak jest, tylko jej maz ma jakies watpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooooooooocy
nieeee....u nas zrzucanie kg po porodzie w ogole bylo malo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka jestem z zasadmi909
u nas schudniecie jest wazne zarowno dla mnie jak i meza ktory mnie dopinguje :) w moich staraniach. To wazne , ale nie zeby mezus mowil do znajomych ile mi jeszce zostalo do schudniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie po porodzie bedzie wazne dla mnie. Mój mąż już teraz twierdzi, ze z tymi nadwyżkowymi kilogramami wyglądam poprostu dobrze. (wczesniej wiecznie byłam na diecie i wyglądałam poprostu chudo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×