Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jam oto tu.

Dziewczyna na motorze

Polecane posty

Gość ech......................
Sorki ja znikam bo to sensu nie ma wysłąlęm ci linki instruktarzowe gdzieś u góry. Jestem ciekaw co zrobi taka dyrektorkę jak ktoś będzie jechał na nią... pewnie wciśnie sprzęgło.. Będzie jechała autem auto wpadnie w poślizg pewnie wciśnie sprzęgło... Zawyje jej silnik pewnie wcisnie sprzęgło... Dawno sie tak nie ubawiłem. I kup tu potem pojazd po kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am oto tu. czuje sie troche wykopana z tematu ale cóż cieszę cię że mój topik wzbudza takie emocje jak masz jakieś pytania to zadawaj :classic_cool: emocje to naturalna część kafeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
Kijeczek, średnia i kac, dzięki że zwracacie na mnie uwagę w tym bałaganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...................... można kupić tak samo zajechany pojazd po kobiecie jak i po mężczyźnie więc może nie kieruj się tak stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
ej ej- może nie wkłądaj wszystkich kobiet do jednego worka, co?????:):):) Może dyrektorke w aucie wciska sprzeglo jakby co i stąd ta teoria? :) Zreszta ja sama znam paru facetow, którzy ZAWSZE przy hamowaniu najpierw wciskaja sprzeglo, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech......................
A i odpowiadając Chodzi jej o to że sprzęgło niekurzy łapią samy palcem 1 i 2 gim?? serdecznym i fakius. A resztę kładą na manetce. Dzięki temu szybciej łapiesz sprzegło. Ale musisz mieć bardzo dobrze wyregulowane bo przypalisz je. najczęściej ustawione jest tak by dociskać sprzęgło aż do manetki. To jazda czysto sportowa. A jw w pojazdach sportowych nie używasz sprzęgła do zmiany biegów. Więć raczej do sprzelania z sprzęgła. stuntów i akrobacji. AMEN IDZCIE W POKOJU BO MI MEIL WAZNY PRZYSZEDL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
wkońcu z mym slubnym ustaliliśmy że najpierw pozyczy od kumpla jakis tam simsonek żebym pojeździła a potem znów spróbujemy z R1. i tu PYTANIE. Czy jak pojmę i bedę smigać na jakims tam simsonie to czy ułatwi mi to w jakims większym stopniu jazdę na R1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...................... Wpisz sobie kobieto na JU TUBE I zobaczysz ile czasem młodzików kturzy jezdza np skuterami wsiada na jakiś moto i walą właśnie tak w ściane na szczęście na 250 tkach np i taki moto rozpędzi się do 40km/h a moze i nie a r1 ma 3sek do 100km więc 3 sekundy to jakieś ja wiem 40m drogi i stod NO WŁAŚNIE O TYM MÓWIĘ - walą w ścianę - bo nie wciskają sprzęgła w MOMENCIE gdy tracą kontrolę nad moto 🖐️ gdyby wcisnęli to silnik by może i wył - ale moto straci napęd 🖐️ teraz już trybisz dlaczego ten odruch jest taki ważny ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowata ej ej- może nie wkłądaj wszystkich kobiet do jednego worka, co????? Może dyrektorke w aucie wciska sprzeglo jakby co i stąd ta teoria? Zreszta ja sama znam paru facetow, którzy ZAWSZE przy hamowaniu najpierw wciskaja sprzeglo, więc... widzę że się nie lubimy ok.... ale nie siedziałaś nigdy na moto - a ja sportowym samochodem jeżdżę na codzień :P chcesz się pościgać? ;) motorem ostatnio rzadko niestety 😭 za zimno jeszcze :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ułatwi Ci bo przestaniesz panikować 🖐️ bo na razie główny problem bierze się stad że z emocji trzęsą CI się ręce 🖐️ trzęsą się czy nie - potwierdź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
jam oto tu- o przepraszam, ja też Ci odpowiadam :) Po części dlatego, że sama pamietam jak to było jak się zdecydowałam na prawko:) A co do R1- wiadomo, ze jak pojmiesz zasady motocykla to będzie Ci łatwiej. Ale moim zdaniem z simsonka powinnaś usiąsc na jakąś 250. Za R1 bym sie nie brała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się żeby przesiadka z simsonka na r1 to dobry pomysł. Na prawdę polecam coś mniejszego. W ogóle bez sensu uważam kupowanie od razu motocykla docelowego bo po co tracić kasę. R1 to motocykl dla zawodowców. Może i jest lekki ale na pewno nie łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech......................
Mireczkowata czasem nie od virówki?? Panie boże uchroń mnie przed kobietą tak piękną i tak głupią jak dyrektorka. Niech będzie już brzydka ale mądra.. Na 99% dla dyrektorki ściganie = moc. Czyli włącz bieg odpowiednio zmieniaj i wygraj.. Zjeb skrzynie i sprzęgło ale wygraj... ide obiad jakiś robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech......................
Zapomnieliście o ważnym aspekcie dzięki takim motocyklom jak r1 jako pierwszy uśmiercane są osobniki słabsze i głupie. A to ogromny plus dla społeczeństwa. Gorzej jak kogoś zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno napisze jedno: tez jezdze ze swoim mezem na motorze i jesli twoj facet pozwala ci UCZYC SIE JEZDZIC NA R1 to znaczy ze jest bez wyobrazni!!! chcesz sie zabic?to nie jest motor do nauki jazdy! za duza moc zwlaszcza dla kobietki ktora nie ma pojecia o motocyklach! to jest motor dla kogos kto naprawde kuma juz jazde na motorze. Przy takiej mocy postawi ci motocykl,bo on sam sie wrecz podnosi,dziewczyno,nie ryzykuj tylko ucz sie najakiejs malej 250tce lub na tej R6 jak juz musisz cos konkretniejszego zaliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe chłopczyku kto z nas częściej leżał w krzakach z motocyklem :P trzeba by otarcia na nogach porównać :D 🖐️ GDZIE I KIEDY? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie mądra wypowiedź.... Hot mama b - 100% racji!!!! ale skoro już wsiada to i tak nie ma rady - tylko półspzrzegło zapewnia choć cień bezpieczeństwa - choć iluzoryczny niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
ech...- nie od virówki tylko od domina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam oto tu no co ty...nie jest za późno, ani trochę! Ja miałem 25 jak zacząłem jeździć. Więc głowa do góry i jazda. Co do jazdy to dam ci kilka cennych (jak dla mnie ) rad: Kup sobie używaną 250 taki będzie dobry, to co, że może ci się wydawać....że możesz śmiesznie wyglądać albo, że twój chłopak jeździ na litrówce... ważne abyś poznała zasady jazdy a na takim to szybko się łapie. 600-tka i wyżej to za dużo uwierz wiem co mówię...mogą ci mówić gówno prawda wystarczy, że ostrożnie jeździsz...:D. Kup sobie porządny strój koniecznie, kompletny. Uchroni cię przed kalectwem i będziesz czuć się bezpieczniej. I jeszcze jedno - każdy motocyklista miał lub będzie miał wypadek:(...o tym też warto pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nich zaszaleje i do nauki kupi sobie Rocket III to ma tylko 2,3 litra i, jak dobrze pamiętam, ponad 300 kilo wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech......................
ha tylko ziemniaki musze obrac :P " no wreszcie mądra wypowiedź.... Hot mama b - 100% racji!!!! ale skoro już wsiada to i tak nie ma rady - tylko półspzrzegło zapewnia choć cień bezpieczeństwa - choć iluzoryczny niestety " E a dawał ktoś poza tobą inną odpowiedź?? Bo wszyscy radzili jej 250 a ty nie.. I nagle odwracasz kota ogonem... nie ma co zajebista jesteś Nie wiem skąd jesteś ja sie przeprowadzam na ślaskie wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
dziękuję za odpowiedzi przepraszam kogo pominęłam, mi chodzi o to, że nie chce kupowac motoru żeby sie uczyć. Przecież na R1 nie bede rozwalać jakies nie wiadomo jakiej prędkości, podejrzewam że jazda na 3 to będzie szczyt moich marzeń i mozliwości, ja chce sie narazie nauczyc normalnie ruszyć, skręcić, zatrzyamc się, nie chce spejalnie kupowac motoru do nauki. Chodzi mi o to że jak pojmę jazdę na simsonie potem, pocwiczę (małe prędkości) na R1 to wtedy jeśli uznam że nadal mi sie to podoba kupie motor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałeś iść czytać maila i robić obiad :P a pałętasz się tu jak smród po gaciach :classic_cool: 🖐️ ileż jeszcze razy będziesz się żegnać na pokaz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
odpowiadając na wcześniejsze... TAK TRZĘSE SIE JAK GALARETA bo się poprostu boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie pozostaje Ci nic innego jak tylko słuchania rad echhh ;) który się chwali jak to on hamuje z 200km/h :) 🖐️ bo przecież on jeździł na 5 WUeskach dziadkowych :classic_cool: 🖐️ to wróżę CI dłuuugą karierę motocyklową :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×