Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jam oto tu.

Dziewczyna na motorze

Polecane posty

Gość mireczkowata
jam oto tu- e tam, na pewno Ci sie spodoba :) a jak zrobisz prawko to i tak z rok, dwa pojeździsz na jakiejs 250. Swoją drogą najlepiej zapisz sie po prostu na kurs i tyle. Tylko zwróć uwage jaki maja plac- ja szukalam takiego duuzego i trafilam na szkole, gdzie cwiczylismy na placu targowym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz,widac,ze nikt cie nie przekona dziewczyno. Zero wyobrazni, widze u ciebie rowniez.I nie pisze tego zlosliwie. Moj facet jezdzi kuuupe lat,zaczynal od malych pojemnosci, potem zakupil sobie trx 750 a R1 to po latach jazdy i super wprawie wchodzila w rachube.Ale skoro uwazasz ze sie na tym nauczysz jezdzic to ja juz stad wychodze i nie bede sie denerwowac. Nie wiesz na co sie porywasz. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
mireczkowata - czy Ty poszłas na kurs zielona jak szczypiorek jedynie z zafascynowaniem? czy juz wcześniej ćwiczyłas jazde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
hot mama BB - dziękuję, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
*R1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
dzień przed kursem wsiadłam pierwszy raz na motocykl- hondę NTV. Wileka i trudna- i stwierdziłam, ze nie bede zaczynać "kariery" motocykistki od takiej kobyły bo sie zrażę :) Wiec poszłam zielona jak szczypiorek :) I zaczynałam od GN 250. a hot mama BB nie pisze głupio, po prostu jazda motocyklem wymaga dojrzałości i pomyśłunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
nie robie z siebie alfy i omegi zawodowca ale z tego co juz wiem jedzie się tak szybko jak duzo doda sie gazu czy nie tak? mozna jeździć na R1 w prędkości poniżej 80km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można można ;) pod warunkiem że nie zrobisz sobie krzywdy przy ruszaniu i CIę nie poniesie gdzieś po drodze 🖐️ myślę, że zbedne sianie paniki jaki to to jest szybki moto i w ogóle też jest bez sensu - można jeździć i 100 na h cały czas :P choć drochę dziwnie się jeździ non stop na dwójce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
mireczkowata ile płaciłas za kurs? za którym razem zdałaś? jak traktują dziewczyny? nie oceniają z góry że baba nie może zdać bo i tak napewno nie potrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
jam oto tu- ale jak Twoja "niedoświadczona" ręka za bardzo przekreci manetkę to możesz sobie zrobić krzywdę. Nie pamietam ile placilam bo to bylo trzy lata temu. Dziewczyny traktuja tak samo jak facetow, ba! moim zdaniem nawet lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam oto tu. mireczkowata ile płaciłas za kurs? za którym razem zdałaś? jak traktują dziewczyny? za każdy błąd batogiem po plerach 🖐️ ale takim lajtowym - z allegro za 30 zł 🖐️ faceci mają za to luz :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowata:) moja siora uczyla sie na gsx750 ale jak poszla slizgiem i nie mogla podniesc motocykla z ziemi przerzucila sie na horneta:) Ooto jest moja propozycja dla ciebie dziewczyno,hornet, w sam raz dla babki. A mialam zmykac;) ale luuuubie motocykle i jakos mnie tu wkrecilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
dzięki za pomoc i odpowiedzi.... uswiadomiłam sobie że porywam sie z nędzną motyką na słońce :( no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
wiem wiem... dzięki i sory ża złośliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
horneta??? Jezus MAria, ja w życiu :) Mój kumpel teraz wymienił właśnie NTV na szerszenia- piękne to, ale ciężkie jak cholera :) Autorko- nie z motyką na słońce - przecież wszystko jest dla ludzi. Ale powinnaś sobie uśwaidomić, ze jazda motocyklem to nie zabawa- po prostu. I mierzyć siły na zamiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
to powiem tak jaki motor polecacie na początek, tak żeby sie na nim uczyć i żeby nie przerażał mnie swoją mocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
jej, już parę razy Ci to ludzie pisali!! :) Ale ok- ja polecam Honde dominatora 250- jest lekki. Na kursach bedziesz miała albo GN albo Yamahe. Polecali tu jeszcze virago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan>>> dla mnie Jesteś ikoną tego forum. :) Zerowe masz doświadczenie we wszystkich kwestiach, w których się wypowiadasz, ale wszystkim dajesz rady. :D Od porad prawnych począwszy, przez motory, na ciąży skończywszy. Szok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez własnie dojrzałam do tego aby sobie prawko zrobić na motor. Czy jeżdziałam jako kierowca nie --jako plecak-- 6 lat na turystyku. Tez myśle cos o 500 w dodatku musi byc mały i lekki-no coż mała jestem, a w dodatku musze sie liczyć z własnymi umiejetnosciami.Pewno przez 1-2 lata beda marnawe. Małe virago suzuki 500 moze tak na poczatek choc bmw tez ma maly 1 model. Zobaczymy Na razie nauka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
a co myslicie na początek Yamaha YZF 125??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam oto tu.
albo honda NSR125?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek to się patrzy głównie na pojemność silnika a nie na konkretny model ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko no to jeśli Cię facet
na er łana wsadził, to się nie dziw... zacznij od znajomych i wolniejszych maszyn, bo się uszkodzisz, poważnie:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×