Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Test zrobiłam trzy dni po terminie spodziewanej @. Za pierwszym razem ta kreska była dobrze widoczna choć jeszcze dosyć blada. Za drugim już zdecydowanie ciemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 5015
A siemię lniane czemu ma służyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam jakis czas siemie lniane - bo taka mieszanke wyczilam warzyw plus siemie lniane i ta galaretka byla jak sie ugotowalo... - i musze powiedziec ze chyba cos tam pomagalo bo teraz juz troche czasu nie jadlam tego i juz nie mam tyle sluzu co mialam wczesniej - ogolnikowo mowiac - prowadze tylko taka obserwacje a teraz mam jakies ekscesy, np w jednym dniu mam 2-3 godz sluz plodny a pozniej znow nie, a za 2 dni znow mi sie zrobi bardziej plodny na np. 3-4 godzinki a pozniej znow metny... hm dziwne to dla mnie i mnie to troche teraz skolowalo ;/ , a ponoc wiesiolek tez dobry mysle czy by nie kupic w kapsulkach dzieki za linki z ziolkami, cos tam zamowie :), -dzieki bogu cos sie pojawilo bo jak szukalam wczesniej to nie bylo na owu. wcale ziolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wisiolek znowu biore od grudnia i wielkiej roznicy nie widze, zreszta ja mam bardzo malo sluzu, ale gin pociesza ze wcale on nie musi byc widoczny moze byc glebiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wisiolek znowu biore od grudnia i wielkiej roznicy nie widze, zreszta ja mam bardzo malo sluzu, ale gin pociesza ze wcale on nie musi byc widoczny moze byc glebiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam wisielek od grudnia (oczywiscie do owulacji) fakt ze zadko kiedy zdarzylo mi sie wziasc 6 kapsulek jak to bylo opisane na instrukcji ale wielkiej poprawy nie widzialam, wprawdzie gin mowil ze nie potrzeba niewiadomo jakiej ilosci tego sluzu i wcale nie musi byc widoczny - moze byc umiejscowiony w szyjce macicy, ale ja na wszelki wypadek popróbuje jeszcze z tym siemieniem (chyba tak to sie odmienia) aby juz bylo wszystko co mogę zrobić ;)) jak narazie raz ugotowalam pare lyzek ale wyszla taka packa jak kisiel ze nawet tych ziarenek nie dalo sie oddzielic i przez sitko tez nie chcialo przeleciec ;)), drugie podejscie bylo za zalalam wrzątkiem. Wprawdzie tez wyszedl tez kisielek ale bylo go bardzo malo, a ponoc te glutki sa najzdrowsze (co wcale nie oznacza najsmacniejsze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak justa27a powiem ci ze mi smakowalo , zawsze robil sie ten kisielek i chociaz to" nie wyglada" to zle nie bylo a ponoc bardzo dobre na zoladek itd. czyli same plusy- dobre na wszystko :) a ja wole z czyms zjesc niz wypic takie samo ze szklanki-fuuu , ja teraz mam nadzieje tylko w tej mieszance ziołek, nie wiem czemu ale uparlam sie na mieszanke nr.1 ale jej w necie nie ma - chociaz juz wyslalam zapytania czy bylaby dostepna- nie wiem moze dlatego ze naczytalam sie ze tyle kobiet zaszlo w ciaze przy tej mieszance i sie napalam ... hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka tak sie zastanawiam ile ty juz pijesz te swoja mieszanke nr3 ? ktory cykl? i czy maz tez pije? - bo slyszalam ze nr. 3 moze oboje partnerow pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje storotka pije pierwszy cykl, ja pije drugi i piję tylko ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia jesli dodajesz do czegos to siemię to rozdrabniasz?? czu masz mielone. Z tego co czytalam to niewarto kupowac mielonego bo nie ma takich wartosci bo sie utlenia czy cos takeigo, jesli juz mielone to tak max 2 dni wczesniej. zaraz jadę do tesciowej moze ma zbedny mlynek do kawy to jej zakoszę ;))) bo u mnie w domu to nie ma szans na znalezienie takiego sprzetu,;D fakt taka papa wygladala ochydnie, smakowala nielepiej, pilam lyk tego 2 lyki wody i szklanka jakos poszla ;)) dzs jak nie uda sie zalatwic mlyneczka to bedzie kisielek na mleku ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu psikus... jutro mialam zrobic tescik czy krwawienie przez pol dnia to okres czy przypadkiem "cos" innego a tu jak na zlosc znowu zaczyna sie rozkrecac @... ...jak widac 2 tesciku nie bedzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Gratulacja dla Alex. Ile Ci czasu zajęła przyjemna praca nad dzieciatkiem? Jak samopoczucie na dziś? Wyobrazam sobie Twoją bezgraniczna radośc, jak odczytywałas...2 krechy:) Czy powoli pojawiają sie kolejne objawy "brzuszkowe"? Hej, Kochane z Tą świeca zartowałam:):):)P: Haha, macie rację poprosze Mezusia, to pomoże, jeszcze nogi na gruba tasme przyklei do ściany i tak do rańca będe wisiec głowa w dól:) jejku, jak ja bym tez już chciała zaciążyć. Wiem, że w tym cyklu się nie udało(silne przeczucie), już nawet nie mierze temp, bo pewnie znowu nie najwyzsza, a chcę dalej się nie dołowac. Testu bebikowego tez nie kupuje, bo wiem, że za tydzien nawiedzi mnie ta ciocia-zmora. Stokrotko, nie wiem, ale miałam dobry humor dzis, kupiłam nawet parę ciuskzów(znowu kasiore puściłam)...Ale....Wystarczy, a usiadłam przed komp i zaczęłam czytac rózne przeszkody na zaciązenia, ile pary mieisęcy się staraja, że dół mnie nawiedził. Ale nic, musi zaraz przejsc:) Gdyby mąz byłby w domu nie miałabym czasu na głupoty. Czuję, że zostanę tu sama, a Wy szybciutko, miesiac po miesiącu zabrzuszkujecie.... Nic musze przepedzic te zmorę. Wiem jedno i to jest pewne. Pytałam się 2 ginekologów o sluz. I każdy potwierdził, że nie trzeba go czuć, wystarczy, że jest przy szyjce, a my nawet jak tego nie czujemy, to i tak się zaciązy. A więc nie martwcie się śluzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mają tyle przypadków, że dziewczyny zaszły bez tego magicznego sluzu w postaci odczuwalnej. Więc spoko, koko i będzie BOBO:) Ja też zazywam, dla swego spokoju wiesiołek, ale nie widz e rewalacji, a trzeba słuchac gina, bo jak widac, ma rację. W sumie kasy idze na te zaciązenie, wiesiołek testy, wspomagacze...itp itd:) Ale tu czowiek nie liczy.:):):) Ja mam już tetsy na ten cykl co będzie, musi się udac. Nie możemy ,myslec negatywnie, bo przyciagniemy. Tak więc tango na noc, bielizna w powietrze....i Nogi do góry:):):!!!! Viola i Justaa, nie martwcie się na zapas, nie znam dziewczyny, która miała w brzuchu maleństwa i myslała, myslała, czy aby zdrowe, czy aby....Won tym myslom, po co się nakręcac? Kochane, Będzie dobrze:) Cieszcie się zaciązeniem, dbajcie o siebie, czytajcie, ogladajcie wasze ulubione filmy i seriale, dobre jedzonko, i miejcie dobre humorki, aby Wam mały ponurak nie wyrósł:):):) Justaaa 27, może jest jeszcze nadzieja, a jaik to ciota, to jest kolejny cykl, czyli szansa, ze to ten b ędzie tym szczęsliwym. Ja tez jestem w podobnej sytuacji....Wiosna, wiosna, mam nadzieję, że pobudzi nasze jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Leal, może własnie w Twoim brzuszku cos się rozwija:):) Trzymam kciuki za 18 tego.:):):) Czuję, że nastepna będziesz Ty. A podchodze jak Ty, jest jesszcze następny cykl. Mysle, że u mnie trzeba dopracowac moje jakniki. Może sa za leniwe. Oj znowu fiksuje z tych myśli.... W takim razie ja zaczynam się bac, czy aby za wczesnie nie wziełam dupka??? Mam od 14dc przez 10 dni, z racji tego, że dzieki Lutce(lub dupahstonowi) mam krótkie cykle, 23dniowe. Teraz wziełam 13dc, bo myslałam, że w 10dc miałam owu. Jak myslicie nie pochrzaniałm sobie za bardzo??? Zawsze dostawałam okres w trakcie kuracji luteina, dlatego moja gin powiedziała, że trzeba lutke(lub duphaston) prędzej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Może zablokowałam sobie tym owulacje???? oj, ale ja mam dzis dosc wszystkiego:( Leal, mogłabys spytac czy temp jest az tak istotna? Chodzi o tę wysoką. Bo za sluzem to tak jak pisałam, to jest wiedza od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Ale powoli przybieram się do tego cyklu co będzie:) O tym myslę juz pozytywnie. Wezme na luzaka, mniej więcej wylicze kiedy owu, i beda staranka na luzie, jak nie teraz to w koncu musi się udac niedługoz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Marcysia, nie matrw się sluzem, bo to nie jest wyznacznik!!!! Tak mi gin mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka - udało nam się już w drugim cyklu a więc dużo szybciej niż się spodziewaliśmy :) Jeśli chodzi o samopoczucie to oczywiście jestem bardzo szczęśliwa ale jednocześnie obawiam się czy wszystko będzie w porządku. Chciałabym już być po wizycie u lekarza bo nadal jeszcze nie mogę uwierzyć że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) zapytam....Tylko mały problem zobacze się z moją gin dopiero po tym 18nastym co pisałam o nim. Bo narazie nie ma potrzeby...z jajeczka nie zrobiła się torbiel wiec moja gin uważa że nie potrzeba narazie sie widzieć....dopiero jak się okaze czy jestem w ciazy czy nie :) wtedy zapytam napewno :) gratulacje Alex!!!! Super wiadomość :)dawaj znać jak się rozwinie sytuacja :) Alex nie czułaś nic dziwnego podczas tego czasu który był po domniemanym zapłodnieniu komóreczki?? Tzn wzdęty brzuch albo pobolewanie jakieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem
Część dziewczyny :-) Czy mjogę się przyłączyć topik co prawda już bardzo rozwinięty, ale przecztałam wszystko. My też z mężem staramy się o pierwsze dziecko.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia doczytałam dopiero że pytałaś o prawd. ciąży mnogiej...napewno jest wieksze. Ale to zalezy od tego ile pęcherzyków uroście. Np ja miałam w 9dc 4 na prawym jajniku i 0 na lewym. Jeden z nich miał 13,5 mm a te trzy 10-11mm tamte się wchlonely a ten 13,5 urósł do 24. Jakby wszystkie urosły i wszystkie były w pełni wartościowe(miały ciałko żółte itp.) to było by prawdopodobieństwo że 4 się zapłodnią :) Tak jak u dziewczyny z forum 28dni. To wszystko zależy ile pęcherzyków osiągnie dojrzalość :) ale clo stymuluje ich wzrost wiec moze urosnąć wiecej lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka z serem pewnie że tak :) napisz tylko jak tam u ciebie sytuacja czy się starasz naturalnie czy z wspomagaczami? Ile macie lat itp. o i wpisz się do tabelki:) nasz topic chyba szczęsliwy bo ma 2 miesiace nie całe i juz chyba 4 czy 5 zaciązonych -nie podopisywały się wstręciuchy to nie wiadomo wkońcu ile :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem
pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........0................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2................0...... ..........0..........0 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................0...... ...........0.........0 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........20...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........7................0..... ...........0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ ........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ .......0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0................0.......... 0 Marcysia00..........25.........2.................0.......... .....0...........0 Joaanna_23..........23........5..................0....... ........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... .. ........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........1..................0................0...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem
dzięki dzieczynki :-) mam 27 lat :-) 3 lata jestem mężatką. Dopiero teraz lub już tak wsześnie zależy od punktu widzenia poczułam instynkt macierzayński.Mąż już rok temu mówił o dziecku, aj chciałam jeszcze się bawić i zdobyć doświadczenie zawodowe :-) Teraz kiedy się zdecydowaliśmy chciałabym już, teraz, natychmiast !!!!! Dopiero 18 maja ma termin przewidywanej miesiączki.Także jeszcze dużo czekania. Cykle mam długie 36-38 dni i nierególarne niestety,ale jestem dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem
staramy się zupełnie naturalnie :-) nie kupiłam testów owulacyjnych, nie mierze temperatury itp. Poprostu kochamy się co 2- 3 dni jak mamy ochotę i staramy się nie nakręcać :-) w końcu to dopiero pierwszy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero 22 :) chyba tylko ja tak wcześnie wyszłam za mąż no i koniczyna :) miałam 21. U mnie mija 8 miesięcy. A instynkt to miałam już dawno. W wieku 17-18 lat. Ale powiedziałam sobie najpierw matura potem ślub na studiach i za jakiś czas dzidzius:) wiedziałam że prosto nie będzie bo mam pco ale nie wiedziałam że aż tak trudno :( w tabelce mam 2 cykl wpisany konkretnych starń ale od ślubu kochamy się bez zabezpieczenia codziennie albo co 2 dni i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka z serem niedługo sie doczekasz malutkiej fasoleczki.. troche luzy i zapewne sie uda... ja pocieszam sie ze chociaz cykle mam w miare regularne co 28 dc, jakby na to nie patrzyc to zawsze pare dni krocej i szansa na kolejny cykl ...;) no i ja mam juz jednego urwisa wiec tez mi jest duzo latwiej - nie wiem jakbym to zniosla jakby to byly 2lata staran z pierwszym dzieckiem juz pewnei dawno bym zwatpila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas troche odswiezyc tabelkę pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........0................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2................0...... ..........0..........0 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................0...... ...........0.........0 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........7................0..... ...........0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ ........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ .......0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0................0.......... 0 Marcysia00..........25.........2.................0.......... .....0...........0 Joaanna_23..........23........5..................0....... ........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... .. ........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........1..................0................0... ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27a normalne siemie lniane nie zmielone i w sumie ta mieszanka jest nawet dobra firmy green isle nie wiem czy w pl jest ale polecam jak coś :) warzywa plus siemie i słonecznik nie pamiętam dokładnie jakie warzywa gutka ha no nie zdziwie sie jak za jakiś czas sie nie będziemy wszystkie " przyklejac " do ściany na taśmę dla lepszego efektu haha dzięki za pocieszenie z tym sluzem bo ja już sama nie wiem liczę po prostu dni b. plodne 14-16 dni przed @, i tyle . w tym cyklu próbowałam tylko 2 razy, trochę sie zdołowałam bo może sie nie udać no ale jakos jestem strasznie zmęczona coś źle sie czuje nie wiem o co chodzi ale na przełomie 13-14 dnia było przytulanko więc szanse są u nie wykluczone ze jak wzięłaś dupka lub lutke za szybko to mogła zablokować owu ja biorę luteine od 15 dc ale w tym cyklu wezmę 16 lub 17 dnia. leal dzięki za odpowiedz , noo ale by było zaskoczenie na ciążę mnoga hihi no właśnie mamusie przyszłe viola justaa wpisywać sie do tabelki bo musimy widzieć postępy :))))) kanapka z serem witam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×