Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach mam dylemat

Co sądzicie o meblach z bazaru/targu?

Polecane posty

Gość Czarnushka
Jak już miałabym doradzać, na targ się można przejść owszem, ale czasem ci stolarze targowi nie są tak solidni jak ci, którzy próbują założyć swoją małą firemkę i dotrzeć do klientów w inny sposób. Moja mama ostatnio kupowała meble, oglądała najpierw na targu, ale ja znalazłam w okolicy Palissandro i stwierdziłam, że mogą przyjechać do mamy, jak trzeba będzie to nawet na mój koszt. Co się okazało? Przyjechał bardzo przyjemny facet, pogadał, wymierzył wszystko, doradził. Mama chciała się jednak zastanowić, więc pytam ile płacę za pomiar i przyjazd, na co on, że nic, nawet jeśli się nie zdecydujemy. Podziękowałam a za 2 dni mama sama do niego zadzwoniła i umówiła się na wykonanie mebli. Zadowolona, o nic nie musiała się martwić. Przyjechali, wnieśli, zmontowali, i to w tej samej cenie, jaką oferował jej stolarz na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututusrutu
meble z targu... ha! pojechaliśmy zobaczyć, umówiliśmy się na pomiar. Zachwalał jaki to on tani i solidny, hoho. Nie dość że pomysły kiepskie to jeszcze cena 8.500 - miejscowy stolarz, który przyszedł godzinę później nie dość że wszystko lepiej rozplanował, to i z ceny zszedł do 4.600. Żadnych targów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć, niedawno zakupiłam mieszkanie na osiedlu europejskim w Krakowie i zastanawiam się teraz nad jego urządzeniem. Moje fundusze nie są zbyt wysokie i dlatego nie wiem czy nie skorzystam właśnie z opcji zakupu mebli na bazarze. Zależy mi jednak, żeby były w miarę solidne.. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszter
No właśnie Czarnushka, to jest super w palisandro. Przyjada, wymierza, wycenia i nie trzeba placic :) moze to i stwarza okazje do wycyckania ich :) bo czasem potrzeba profesjonalnego wymiaru po to zeby isc i zamowic gdzie indziej, ale... mysle ze to jest u nich akurat zaleta a wydaje mi sie ze jak sie znaja na rzeczy to nie wyjezdzaja bez zamowienia. No chyba ze ktos liczy ze szafa to 700 zl. Ja czekam na pomiar, jestem umowiona i zobacze co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble z targu nie są złe. Nawet mogą bardziej dopracować jeśli coś kupujesz. To są małe firmy i właściciele chcę pozyskać sobie dobrą opinię. Moi rodzice mieli puste mieszkanie, kiedy doszli do wniosku że warto je wynająć to kupili meble z bazaru. Było to 5 lat temu. Meble do dziś mają się super. Mimo, że przez mieszkanie przetoczyło się kilka osób. Kupili komodę dwa komplety wypoczynkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka obuchowicz
Kuchnie naprawdę można wzorowo spierdzielić, w poprzednim mieszkaniiu mialam z brw, takiej tandety nigdy wiecej. W sierpniu przeprowadzilam sie do nowego mieszkanka i zaszalałam troszeczke:) zamowiłam meble z wyzszej półki : http://www.meble-do-kuchni.net/ Jak ktos z wawy bedzie szukał fajnych mebli to polecam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaa12
Moje mebelki zamawiałam w http://www.meble-do-kuchni.net/ są bardzo solidnie wykonane. Zrobili mi dobry projekt , doradzili, i cena też ok. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często na targu kupuje, dość że taniej, możesz się potargować, a także zrobią ci na zamówienie. Ale to wszystko zależy na kogo trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka-ulka 88
Dajcie spokój z tym bazarem.Ci, którzy tam sprzedają, pojęcia nie mają o eleganckich, nowoczesnych zabudowach.,,Zrobimy jak pani zechce...".Ale jak ktoś nie wie jak sobie zaprojektować kuchnię, to nie ma co liczyć na extra pomysły.W studiach, nawet tych mniejszych,są robione komputerowe wizualizacje i można liczyć na pomoc z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashika
Taaa wizualizacje... jak nie masz pomyslu na swoja kuchnie to i wizualizacje Ci nie pomoga. Ja sciagnelam do siebie kilku fachowcow, w tym tez pana m.in. z sęka i palissandro. Kilku roznych ludzi, a tylko ten ostatni potrafil doradzic, pokazal rozne pomysly, rozwiazania. Inni chcieli wcisnac chyba to co umieja najlepiej zrobic, byle cos wcisnac. Mam sie teraz przespac z pomyslami i pewnie odezwe sie do palissandro z powrotem. Jedyny facet ktory traktowal mnie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołąbeczka 3939
Widze Ulcia że mamy podobny gust. Też zamówiłam całą kuchnie w tej firmie. Naprawde dobre meble jakościowo, wizualnie do tej pory jak nowe. Mają takie patenty na zagospodarowanie nawet niedużych kuchni że głowa mała. Miałam 2 pokoiki z kuchnią a teraz mam 2 pokoiki z super kuchnią;) Jeżeli chodzi o jakies wersalki czy inne spania to bazarki są ok. Kuchnia z bazaru to jednak nie jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaa12
africanero - ale to jest wątek o kuchniach. Nie po to go subskrybuje zebyś reklamowała teraz na siłę meble biurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś drobniejsze elementy mogłabym kupić na targu, ale nie wiem czy odwazyłabym się cały komplet mebli. zwłaszcza, że to wcale nie jest jakaś duża oszczędność. wolę sprawdzone miejsca, marmex ma ciekawą ofertę, bez problemu można sobie próbki kolorów zamówić, dopasować wszystko jak należy, a cenowego dramatu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowata_2013
Ja osobiście kupuje i polecam meble ze sklepów internetowych. Są bardzo dobre jakościowo, solidne, a do tego w przystępnych cenach. Ostatnio własnie zamówiłam dla syna łózko z internetu, a dokładnie ze stronki babybest.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluepain
tak szczerze powiedziawszy to ja nie mam nic przeciwko takim meblom z targu, czasem można znaleźć coś naprawdę fajnego ale jednak najczęściej kupuję w sklepach, a ostatnio zaczynam się coraz bardziej przekonywać do tego, żeby kupować meble przez neta. Na przykład na kelman.pl można znaleźć sporo ciekawych mebli, ale też są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski321
Witam. Ja mam takie pytanie. Czy w większych miastach typu Kraków, Wrocław, Warszawa zakup mebli na bazarach jest popularna formą zakupów? Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja część mebli kupowałam na bazarku, a część w znanej firmie. Różnica jest spora. Jednak meble wykonane na zamówienie u stolarza są ładniejsze i bardziej trwałe. W sieciówkach były robione masowo, co owocowało tym, że niektóre częśći do siebie nie pasowały. Raz było tak, że w paczce nie było kołków dołączonych i musiałam iść obok do firmy http://www.kolkidrewniane.pl/ żeby kupić. Niby błacha sprawa, ale bardzo denerwująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowanie polecam z bazaru mocniejsze i na dłużej. Mi robił pan Michał 790 899 070 mebgon@o2.pl którego polecieli mi znajomi rewelacja meble są śliczne i porządne.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umiałek
A może zerknij jeszcze na meble z http://meblekalwaria.eu/meble,kuchnie . Naprawdę, nie są takie drogie, a to lite drewno. Trzeba pamiętać, że co tanie to... nie najlepszej jakości, dlatego mebli z targu bym nie polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Ceny w sklepach meblowych online nie są strasznie wysokie. Nie wiem gdzie szukałaś, ale można znaleźć super oferty. Tutaj https://www.kupujemymeble.pl/mebloscianki.html masz meblościanki. Są też inne meble. Ceny ok. No i nowe wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×