Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana_panna

Weekend dla dwojga jako prezent slubny?

Polecane posty

Bardzo dobry pomysł z tym prezentem i ja sam cieszyłbym się z takiego prezentu. Pomysł godny zapamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poszukiwaniu obrączek
Ja mojej siostrze w zeszłym roku zrobiłam taki prezent ślubny. Zarezerwowałam 2 noce w eleganckim hotelu przy samym rynku we Wrocławiu (moja siostra nigdy tam nie była, a chciała), wykupiłam im do pokoju szampana i fontannę czekoladową, świece, płatki róż na łóżko i olejki do łazienki. Zarezerwowałam i opłaciłam romantyczną kolację z butelką wina. Nie jechali na żadną podróż poślubną więc to była dla nich taka mała podróż poślubna :) ...na pewno będą to wiele lat miło wspominać ...dodatkowo siostra mi powiedziała, że jak jacyś znajomi się pytają gdzie jechali w podróż poślubną to może powiedzieć, ze spędzili romantyczny weekend we Wrocławiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grebrter
Fajnie pomyślane - ja bym kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena kielce85
Weekend dla dwojga jako prezent ślubny? Fajna sprawa:) sama zastanawiam się nad wykupieniem romancztynego wieczoru dla dwojga w Dworze Sieraków jako prezent ślubny dla mojej siostry. Pamiętam, że keidyś była zachwycna tym miesjcem, więc powinno się jej spodbać. http://www.dworsierakow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=39&Itemid=38&lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasxsa
fajnie, ciekawie i nietuzinkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję kupić zegarek Q & Q VG 69. Ma piękny skórzany pasek oraz elegancki biały wyświetlacz z czarnymi wskazówkami. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrysiaLew
Już pisałam o tym na innym wątku ale jeszcze raz napiszę ;) szukam obecnie prezentu dla znajomych. Takie wspólny wieczór tak ale ja wolę dać prezent który będzie im o mnie przypominał. Na chwilę obecną myślę o zestawie sztućców od Gerlacha. Myślicie że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł, przynajmniej nie koperta a coś faktycznie kreatywnego! Może spa? Unitral w mielnie ma ogrom super pakietów, na 100% się coś znajdzie w budżecie. Do tego 4 gwiazdki, młoda para moim skromnym zdaniem bedzie na pewno zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Miziurit
Bardzo ciekawy pomysł taki prezent. I tak naprawdę nie musi być daleko. Wystarczy jakieś urokliwe, ciche miejsce takie jak http://hotelikamber.pl , albo coś w tym rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×