Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana_panna

Weekend dla dwojga jako prezent slubny?

Polecane posty

Tak sie akurat złozylo ze zostalismy zaproszeni na slub w lipcu. Facet jest dobrym przyjacielem z dziecinstwa mojego przyszlego meza. Z dziewczyna mialam okazje rozmawiac raz. juz sie Go potpytalam czy wybieraja sie gdziec po slubie w jakas podroz i powiedzial,ze raczej nie beda miez kasy. I wpadlismy na pomysl aby jako prezent kupic im chociaz weekend gdzies w gorach np. Wiem ze wszyscy licza na kase i to nie jest tak ze oni naprawde tych pieniedzy nie maja tylko PanM jest poprostu skąpy. Czy uwazacie ze taki prezent jest ciekawym prezentem w taki wypadku? Zaznaczam ze PannaM jest młodziutka osoba i romantyczka i wiem ze byla by zadowolona z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
osobiscie znam pare, ktora dostala podobny prezent, tylko, ze wyjazd nie byl w gory. byli bardzo zadowoleni i po cichu mysle, ze byl to najlepszy prezent. jesli jestes pewna, ze nigdzie sie nie wybieraja to czemu nie? upewnij sie tez, ze lubia i moga jezdzic w gory (np. moja ciocia po przekroczeniu pewnego poziomu wysokosci jest chora wiec gory to dla niej zadna atrakcja). jesli lubia to czemu nie? ja bym sie cieszyla z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna-na-poddaniu
Słyszałam kiedyś historię, jak młodzi dostali wycieczkę na weekend do Pragi. najpierw byli niezadowoleni, a potem prawie w rok po ślubie z wielką radością zrealizowali. Bon się nadał idealnie, bo akurat była rocznica, a oni bez kasy, z kredytem na głowie, więc było super ;) Tu są różne propozycje wyjazdów weekendowych: http://prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptystkacvbx
Albo może daj pieniądze? Jesli kupisz np. wycieczkę do owej Pragi, a oni już tam byli, to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregoriana
Jak dasz pieniądze z przeznaczeniem na wyjazd to możesz być na 99% pewna że wpłacą te pieniądze gdzieś na lokatę i nigdzie nie pojadą, zwłaszcza że pan młody jest skąpy. Wyjazd to świetna sprawa, trochę się znacie więc pewnie wiecie czy wolą aktywny wypoczynek czy leniuchowanie. Zawsze można wybrać takie miejsce, gdzie można i się zrelaksować (jakieś spa) i pójść coś pozwiedzać. A nawet jak już byli kiedyś w przykładowej Pradze, to co stoi na przeszkodzie by pojechali tam jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaonaiwona
bardzo dobry pomysł - sama miałam ślub z ubiegłym roku i przyznam, że właśnie prezenty, a nie pieniądze sprawiają najwięcej radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy w planach przeznaczyc ok 600zl do koperty.Uwazam ze to w sam raz i nie bardzo przejmuje sie opinia innych. A na Grouponie za te pieniadze mozemy im kupic ciekawy weekend w SPA z romantyczna kolacja,taki odpoczynek po trudzie wesela bedzie mily. Zwlaszcza ze termin wykorzystania bedzie az do grudnia 2012 roku,wiec napewno znajda czas :) . Jestem osoba oszczedna i nigdy ''zastaw sie ,a postaw sie'' . My sami nie robimy wesela,jesli ktos mnie zna z forum to mam slub w kwietniu. Wiec sama idea wesela pt '' kasa w kpertach'' to nie ja wiec nie zamierzam ''bawic sie' w jak najwieksza kwote w kopercie,bo to poprostu nie ja i nie ''my''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvcmvciut
No nareszcie jakiś kreatywny pomysł na prezent ślubny ;) Zawsze to lepiej niż kasa ;) A dokoąd chcesz kupić im tę wycieczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie bedzie wycieczka,ale raczej weekend tylko np Beskidy albo Tatry. Pan Mlody lubi goralskie klimaty, a Panna mloda jest dosc romantyczna osoba.Lubia spacery po lesie i takie tam,wiec weekend w SPA polaczony ze spacerkami po gorach to w sam raz. Tak mi sie wydaje.Juz pytalam Pana mlodego czy sie gdzies wybieraja powiedzial ze nie,bo gdyby ona chciala cichy slub to i owszem pojechali by na jakas super wycieczke,ale jak ona woli weselicho to niestety... wiec jakby go rozumiem,ale tez bardziej to jej chce zrobic przyjemnosc choc nie znam jej dobrze :) ale my kobiety...sami wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyrtsewa
moja znajoma też dostanie taką wycieczkę od przyjaciół :) sama wymyśliłam ten prezent, więc jestem dumna, ze swojego pomysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiiiiiisz
Weekendowy pobyt w jakimś fajnym SPA to bardzo udany pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiście wolałabym dostać
pieniądze i pojechać w takie miejsce w jakie bym chciała, nie każdy lubi góry, nie każdy lubi może, nie każdy lubi podróżować po Polsce i może wolałby zebrać pieniądze z wesela i jechać na zagraniczną wycieczkę. Przecież jak dacie pieniądze to młodzi mają możliwosć zrobić z nimi co będa chcieli. Przeznaczą na to co im potrzeba. Wolałabym jednak nie dostawać tego typu prezentów, może dlatego że nie jestem ich zwolenniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutaślubna
Myśle ze jest to super prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qle
O tak! Ja chtnie taki prezent bym przyjela!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodzi nigdzie nie pojada,jak narazie rozmawialismy z nimi i ONA CHCIALA BY WYSKOCZYC GDZIES CHOCBY NA WEEKEND,ALE ON MOWI NIE.Mimo ze maja mieszkanie i jako taki start to on upiera sie przy swoim. On lubi gory, ma dom w stylu goralskim i wszelkie dodatki w nim nawet meble,tyle ze do nie stoji w gorach,wiec mysle ze przezent bylby trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz więc odpowiedź
na swoje pytanie. Skoro on mówi : "ALE ON MOWI NIE" to nie rób panu młodemu na złość. Dostaną pieniądze to sami ustalą czy jednak pojadą gdzieś czy nie. A jak już dostaną to będę MUSIELI jechać. Może i ona będzie zadowolona ale on ? Chcecie postawić go przed faktem dokonanym ? Przecież dajac kopertę nie zabraniasz im wydać tych pieniędzy na wycieczkę zatem pannie młodej nie odbierasz tej przyjemności wyjechanie gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak,nie robie Panu M na zlosc,poprostu lubie dziewczyne i wiem ze jej prezent bardzo by sie podobal. natomiast Pan M to sknera i mimo ze stac go na wycieczke nawet gdzie poza granice naszego kraju to nawet przy nas powiedzial jej '' nie wymagaj ode mnie za wiele,moze w przyszlym roku gdzies pojedziemy''. Nie przepadam za factem ,ale nie robie mu na zlosc. moj narzeczony tez uwaza ze wolal by taki prezent niz pieniadze,bo pieniadze sie wyda ,al prezent jej mila pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym wesela nie robi sie dla zysku tylko kazdy podkresla ze dla dobrej zabawy i juz wiem ze jesli tylko znajde atrakcyjna oferte do 600 zl na GROUPONIE to napewno kupie jako prezent,wydrukuje kupon i do tego zamowie ladna kartke, tak aby gropon byl w niej wydrukowany :) jesli nie znajde nic ciekawego to dam w koperte gotowke. dodam tylko ze facet chodzi po weselach i daje w koperte po 300 zl i to nie dlatego ze go nie stac,tylko dlatego ze uwaza ze przeciez wesele jest ''dla zabawy i gosci'' tak wiec czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to świetny pomysł :) Proponowałabym Hotel Windsor Palace bo jest klimatycznie idealny dla młodej pary :) W okolicy jak i w samym holetlu jest dużo atrakcji więc nie będą się nudzić i odpoczną po stresującym dniu jakim jest własny ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 03
Super pomysł.Również chciałabym pojechać na taki weekend...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podarowałam
siostrze w prezencie ślubnym taki weckend i młodzi byli mega zadowoleni.Zwłaszcza że robili małe wesele na 30 osób- bez sukni za 3000 itp.Nie planowali żadnej podroży poślubnej.Jak zobaczyłam szczęście w ich oczach gdy zobaczyli prezent.Siostra potem mówiła że to był najlepszy prezent jaki dostali -a nie tylko parcie na kasę.Cieszyli się i nie miało dla nich znaczenia gdzie.Ważne że gdzieś pojechali nawet na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładne buty:)))
wspaniały prezent:) sama bardzo bym się ucieszyła z takiego podarunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digtal
pewnie, czemu nie. Moim zdaniem taki wyjazd w prezencie jest bardzo fajnym pomysłem, niezależnie od okazji. Ale jako prezent ślubny sprawdzi się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie ten pomysł
-nie jestem osobą która cieszy się ze wszystkiego -lubię sama wszystko zaplanować szczegółowo a już tym bardziej wyjazd -dobrze dobrać termin, wyżywienie, zakwaterowanie Nikt inny nie zaplanuje mi tego wyjazdu tak dobrze jak ja sama i pewnie weekend zaplanowany przez kogoś innego mógłby być dla mnie a raczej dla nas meczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×