Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddishixa

Kupywanie markowych skarpet to przesada?

Polecane posty

Gość ddishixa

ale z tych tanszych np.z key?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddishixa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
a kupuj jakie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfgtftttft
jak lubisz szpan, to nie przesada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubina6655
jaki szpan mam bzika na markowe,ale skarpet nie kupuje markowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfgtftttft
bzik=szpan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubina6655
bzik szpan?cos ty ja poprostu lepiej sie czuje jesli mam markowe,nie musza byc zaraz bardzo drogie,wystarczy mi cos na promocji.Chociaz kupuje tez drozsze.Jak kogos stac to kupuje!Ale skarpet markowych za nic w zyciu nie kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubina6655
nie mam nic przeciwko kupuwaniu w lupeksach pod wyjatkiem ze sa markowe. Mam w szafie bezowa bluzke dostalam od kolezanki mamy,kupila nowa.To ja tez nosze,ale to wyjatek bo ma sliczny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubina6655
i ta jedna bluzke mam zwykla,chociaz jakosciowo jest dobra nic sie nie dzieje a mam ja juz rok. Ja nie mowie ze z targu,jakies zwykle sa gorsze,bo mi oto nie chodzi.Poprostu lepiej sie czuje jak mam z znanych markowych firm:)To tyle dziekuje za uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze bo lubie
ja kupuje, cenie sobie wygode. uwierz mi kupowalam tzw "bazarkowe skarpetki" i co miesiac nowe bo dziurka, bo przetarcie i to i tamto.... od jakiegos czasu kuouje pumki i spoko, niedosc ze sa bardzo wygodne to jeszcze po praniu nic sie nie dzieje i dluzej je uzytkuje. kasa sie zwraca, bo nie kupuje co miesiac 10par skarpet tylko dwie i tak sie skladuje skladuje, ze mam cala szuflade pelna pumowskich skarpetek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubina6655
pisze bo lubię jej to fajnie:D ale z pumy sa pewnie drogie za 50 zl. Ale niektóre z targu tez sa w porządku,jedne kupilam za 6 zl i mam je juz 4 lata. A moze takie tansze z markowych sieciowek z house?reserved? Byly by okej,ale wiadomo puma to puma,wiem ze sa bardzo dobre bo siostra tylko z pumy kupuje skarpety tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze bo lubie
ja sie w pume zaopatruje w deischmannie, stopki zawsze, czarne,biale bezowe. za dwie pary place 24 zl, wiec nie tak drogo :p a jezeli o sieciowki chodzi to glownie zdarza mi sie skarpetki w croppie kupowac, w innych nie probowalam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×