Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Monika trzymam kciuki za wszystko:) Ty telefon na patelnię ,a ja wczoraj zamiast dezodorantu, pod pachy psiknęłam lakierem do włosów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę oddać trochę czasu ale już dużo mi go nie pozostało bo pewnie do konca miesiąca a może i nie ( w środę dowiem się o terminie cesarki) A ja młoda nie jestem - raczej starszawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja prababcia mówi,że ważne na ile człowiek się czuje. Ona twierdzi, że nie czuje się na więcej niż 70lat (a ma 97......:)) Także ważne na ile się czujemy :D Ja ostatnio coś mam ciągle urwanie głowy... a na kiedy możesz dostać termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wazka ...starszawa w tym towarzystwie to ja jestem:P Piszcie coś o sobie:) Mój mąż oszalał ,normalnie pojechał grać w piłkę.Wcześniej był z synem na treningu i tak mu się spodobało ,że postanowił pobiegać. Tylko ,żeby nogi nie złamał ,bo tak się skończył jego ostatni trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a my z mezem i corka mielismy dzisiaj slicznapogode wiec wybralismy sie na ryby kupilismy taki grill turystyczny jednorazowy i .... pierwsza rybke zlapalam ja hurra , druga corcia a trzecia ostatnia ale zatem najwieksza zlapal maz oprawilam rybki zawinelam w folie razem z polowkami cytryn i na grila pyszne bylo jak niewiem a ile radochy dla corki taki piknik mozna powiedziec grill byl nad woda gdzie wedkowalismy u nas to normalne nikt policji nie wzywa , bo takie grile to u nas normalka i tego wlasnie w Niemczech bedzie mi brakowalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia mów 18/19/20 lat plus VAT,a jak dalej będzie rósł to nawet wkrótce może się okazać,że masz 10/9/8 lat plus VAT...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika hm - w środe będę znała termin cesarki - ale jeszcze w tym miesiącu najprawdopodobniej, więc na razie się obijam:) A czuję się na 25 lat więc może coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wazka, witaj! ile masz lat? bo cos pominęłam ja mialam bardzo cięzki dzień:( za dużo by tu pisać... właśnie pije kawę i próbuje zebrać myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie się idę wykąpać. Wyobraźcie sobie,że usnęłam wieczorem w ciuchach,a mój mąż zamiast mnie obudzić przetransportował mnie tylko do łóżka i przykrył... Właśnie się obudziłam. A zamknęłam oczy tylko na 5 minut... Miłego weekendu kochane! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w wannie i kompletnie nie chce mi się spac...:( Co można robić o 3 w nocy? Chyba sobie zrobię obiad na jutro-będzie z głowy. Bo ciasto to nie bardzo,bo miksera nie będę włączać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :D Kobrietta ja mam spóźniony zapłon, wybacz i wyściskaj też synusia od ciotki Hanki :D dużo zdrówka dla Niego no i...wiesz :D Witaj wazka :D my z marcysią i mamą (założycielką) jesteśmy tutaj starszyzną plemienną ;) tak, że spoko loko ;) my byliśmy dziś na ekstra szybkich zakupach w galerii (z moim inaczej się nie da), dzieciom trza było uzupełnić garderobę a i ja sobie cosik kupiłam (choć nie dostałam wypłaty jeszcze!!!termin minął!!!) ale stwierdziłam, że korzystam jak jestem bo długo pewnie nie pojadę a u nas ni ma wyboru no i teraz leżę bo mi znów dokucza ból pięty :( starość nie radość ;) normalnie ciągle coś..ale muszę chałupę z dzieciakami ogarnąć bo jedziemy później do mojego taty Dowi będzie dobrze! Ważne żeby rodzina była razem a to gdzie nieistotne przecież (przykład naszej mamy :) ) Wypoczywajcie dziewczyny! do poniedziałku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę \_/o My też wczoraj byliśmy na zakupach-nawet długich ale nic nie kupiłam :( Polowałam na spodnie ocieplane dla małego,ale niestety wszędzie były kombinezony 2częściowe a ja chciałam takie ocieplane jeansy mu kupić. Ale wszędzie twierdzą,że za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiii
nie wracaj do niemiec,dosyc mamy tu poloczkow:(bede trzymac kciuki bys jednak zostala w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja z rana i stawiam kolejna kawe dziewczyny mala odwieziona do szkoly, ida dzisiaj cala klasa do teatru:) a ja juz 3 dzien mam bol glowy ehhhhh pozbyc sie go nie moge zycze milego poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi trzeba głowę obiąć :p No,no,no to się dziś ukulturalnisz...;) W takim razie udanego wieczoru i oby głowa dała się spokojnie bawić :) A my lecimy na zakupy. Robię kolejne podejście i szukam dalej spodni dla małego na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry! To chyba ja powinnam sobie głowę obciąć-nie wiem jak to zrobiłam,ale przeczytałam,że Ty idziesz do teatru...:p Chyba mi się coś styki przegrzały w weekend,a może to brak męża,bo dziś wyjechał na szkolenie :( W takim razie udanej zabawy dla córci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja doszłam do ściany z przedszkolem, chyba pójde i będę pod drzwiami przedszkoli na kolanach błagać o przyjęcie małego :O co za durny kraj, w którym jest propaganda prorodzinna, a przedszkoli jak na lekarstwo :( zaczynam się bać, że jak sie teraz nie dostał, gdzie przyjmowali całe grupy dzieci, to jakie ma szanse za rok, jak będą tylko uzupełniać te grupy? :( jestem załamana, w razie choroby babci ja jestem uziemiona i mam związane ręce. Zadzwonię dziś do koleżanki, która ma chody w jednym z przedszkoli, czy by nie podlizała się dyrektorce o wciśnięcie mojego, bo jak tak dalej pójdzie to ja skaczę z bungee ale z lina przywiązaną do szyi :O sorry za smęty z rana, ale od tygodnia chodzę przybita ta sytuacją, dobra już nie smęcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×