Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Witajcie :) Ja dzisiaj zalatana ..dzieci wróciły do szkoły ,mąż wyjeżdża :( Później trening . Zaczęło się od nowa.....ja też chcę wiosny . Dzisiaj to aż mi się śniła . Miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiosna , piekna i radosna eehhh ja nienawidze jak sa chmury i tak nijak za oknem.... wtedy nic mi sie nie chce tylko spac.... maly za godzinke wraca ze szkoly , wysle go na zakupy, sam chcial, wtedy czuje sie taki dorosly ha ha, moj maly skarbek.... ja znikam do filmow pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to , wcielo dzisiejsze wpisy ? eehhhh cos nawala..... kuzwa mi net siada, co chwile przerywa, a ladowanie jednej strony to kilka minut...wkurza mnie to....polatam jutro po miescie i popytam co zmienic...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u nas paskudna chlapa a ja dziś zapiekankę robię. Chyba ciśnienie niskie bo sił nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiaj, u nas slonko slicznie na dworze.... O Wazka , ciekawe jak robisz zapiekanke, napisz przepis buziole kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięso mielone usmażone plus ugotowany makaron i warzywa - ja akurat w domu miałam paprykę i kukurydzę. To wszystko w naczynie i kładłam sporo sera i z jogurtu sos czosnkowy. Ale to mój wymysł własny. Robiłam też z ziemniaków i szynki, lub z makaronu i brokułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest z przepisu - z przepisu zawsze mi czegoś brakuje a ja robię z tego co akurat mam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anerka
jestem spełniona i szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×