Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

to ja lecę kobietki na angielski dziekuję wam za wsparcie bardzo i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt-do miłego! Wazka-my z tych co nie lubią rat ani kredytów. Poza tym szkoda by mi było kasy. Ja zawsze wolę coś moim chłopakom kupić jak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez nie lubimy ale ze dwa razy na raty coś tam braliśmy. To do kasyna idź zagraj - szybciej tam trafisz niż w totka:) Miłego popołudnia, mój mały wraca ze szkoły - koniec przyjemności, obowiązków czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi zostaje wpadać na kawę do Kobrietty lub Dowi,albo do Mamy Wazki :D a i Tjulip chyba też ma i Haneczka,a u Haneczki to od razu na domowe lody się załapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam, moja mama ma taki tańszy ekspres za 350 zł ale wpadaj:) Za to podobnie jak Ty zawsze coś piecze - a to babki a to rogale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeessss:D potrafię ,ale jestem dumna i blada:P Takie buty kupiłam córci...muszą być czarne,bo może całą zimę oblecą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,stawiam kawę c\_\ w krzywym kubku ;) Wazka może kiedyś skorzystam,ale rogaliki wezmę swoje,bo to by było już bezczelne i na kawkę i na ropalika wpadać :p Marcysia gratulacje-kłaniam się w pas po pas ;) Wazka trzymam kciuki za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitam! Marcysia jak by to Kazio Marcinkiewicz powiedział.. yeees, yeees, yeees! :D hip hura niech żyje nam Marcyyyyysia :) ja śpię, i marzę o moim łóżku i pościeli i tak do południa ;) zaraz ide po kawę bo wyglądam jak zombi słuchajcie tak wracając do wczorajszej rozmowy o kochaniu dziecki, wyrodnych matkach i takie tam... wczoraj wysłam ze sklepu zamyslona, bo w sumie biegłam już po małego, i nagle z tego zamyslenia wyrwał mnie okrzyk rosłego faceta - kurwa wyyyyyjdź z taaaaamtąd! ale to był taki wściekły okrzyk :O patrze co się dzieje, a jego córka weszła pod barierke schodów i się zawiesiła na tej barierce - tak jak na trzepaku się wieszają dziewczynki rączkami. Obok była pani handlująca zniczami, ale ta dziewczynka nawet nie dotknęła tych zniczy! ale to jeszcze nic, po chwili wybiegła ze sklepu mamusia i na cała jape do tego gościa - pizdnij jej i to mocno, to będzie spokój! ja pierdzule, tak mi się żal zrobiło tego dziecka :( rodzice się dobrali idealnie :O Ta dziewczynka grzecznie odeszła od tej barierki. I nagle słysze krzyki na pół miasta - przysięgam ta baba sie wydzierała nan całe gardło! - Nie kupie ci adnej lalki gówniaro, nie mysl sobie, za twoje zachowanie nie dostaniesz nic!!!!! ludzie az się odwracali co za idiotka tak sie wydziera! Żałuje że nie podeszłam i nie zwróciłam im uwagi, za takie zachowanie, ale juz biegłam spóźniona. Dodam to nie jest żadna patologia ta rodzina, "normalni" ludzie, porządnie ubrani. Ale ja ich widuje na mieście i będe się im przyglądać ... Bo skoro oni tak sie zachowywali przy ludziach, to jak musza w domu? nawet nie chce myśleć, dzis od rana myslę o tej dziewczynce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się, jak byłam w ciąży wracałam raz z targu i przede mną szła dziewczyna z dzieckiem i jakąs koleżnką, ta dziewczyna na oko 20-23 lata, córka ok. 2,5-3l. To dziecko ją szarpnęło za rękaw i cos chciało, a ta baba: uspokój sie, bo ci przypierdole! zamknij ryj kurwa! :O wtedy nie podeszłam nawet, bo się bałam, że jak taka patologia to jeszcze mnie kopnie w brzuch albo co innego, skoro nie ma hamulców. Nie wiem co w takich sytuacjach robić? tylko wiecie, to są historie jakie się dzieją obok nas, a nie jednostki z tv! to jest przykre, że potem widzimy dramaty na ekranie. Ja sie potem obwiniałam, że nie zrobiołm nic, nie zwróciłam jej uwagi, nie wiem, moze trzeba było zadzwonić nawet po policję? wiem, to już ostatecznośc, ale co w takich sytuacjach robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzisz kobrietta a my się zadręczamy ,ze nieraz podniesiemy głos na nasze pociechy.Nigdy w życiu nie przeklęłam przy dzieciach a co dopiero do dzieci.Ja tez kiedyś byłam świadkiem jak baba klęła na swojego małego synka i zwróciłam jej uwagę ,co prawda baba wyklęła później mnie ,ale miałam to w dupie. Dzisiaj M..opowiadał mi wczorajszą rozmowę z pania od w-f,chodziło o przenośnię ,pani sie zapytała syna co to jest przenośnia i M..powiedział ,że np.chodzący stół ,bo stół przecież nie może chodzić ,a pani na to ,że to tak ,jak myślący Michał(to jest chłopiec z ADHD) ręce mi opadły,cała klasa się śmiała a pani chyba się zreflektowała i powiedziała ,że to taki żarcik:(Jak dorosły człowiek może sobie żartować przy dzieciach z innego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I później czytamy o depresjach u dzieci :( i to dorośli doprowadzają dzieci do prób samobójczych :( Wczoraj mój mąż napisał ,że znowu zgubił buty(3 raz) ,wracał 50km.i na szczęście znalazł.Mój mały zgubił juz trzecią czapkę ..jaki ojciec taki syn:P A dzisiaj poszedł do przedszkola bez majteczek,dopiero zauważyłam ,że gatki leżą na krzesełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta Ty się lepiej nie wtrącaj. Co innego jakby był z Tobą stary,ale Ty sama,to tylko w palnik możesz zarobić. Co można zrobić? Odwiedzić posterunek, opisać sytuację i niech oni dalej się tym zajmą, namierzą. Odwiedzi ich dzielnicowy, zrobi wywiad z sąsiadami. Ewentualnie podeślą kogoś z opieki żeby sprawdził jakie warunki w domu. Ja kiedyś byłam taka mądra i zwróciłam babce uwagę,żeby nie darła się tak na dziecko-mogło mieć 3-4miesiące było w wózku i płakało,to najpierw dostałam słowny bukiet łaciny,a kiedy spytałam czy mam wezwać policję to mnie po prostu zdzieliła tak,że mi się ciemno zrobiło i aż usiadłam a ona odjechała. A też z wyglądu elegancka kobieta po 30... Także nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Mijając jakiś patrol policji czy straży miejskiej możesz zgłosić i podać rysopis,że taka "rodzinka" się kręci w okolicy i niech na nich uważają,ale sama się nie mieszaj-no chyba,że masz czarny pas,którym się nie pochwaliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia jak mąz mógł buty zgubić? Hehe klucze, parasolki to wiem że można zgubić, ale buty? Hi hi chyba nie szedł się odpryskać na boska? :D A co do nauczycielki, to jakaś rąbnięta i to zdrowo, nie dość że zrobiła z niego pośmiewisko, to pewnie jeszcze chłopak to zapamiętał i może mieć przez to jakieś lęki :O Monika czarny pas w judo o którym nie wiecie hahahaha dobre! Masz racje, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i ludzie z pozoru porządni, wcale porządni mogą nie być jak im zwrócę uwagę mam wrażenie, że kiedyś nie było takiej skali zezwierzęcenia ludzi względem dzieci, ich odzywek, traktowania i nie chodzi mi o skalę z tv, ale z tego co obserwuje na co dzień :( ogólnie świat spada na psy, chociaż psy to ubliżenie tym zwierzęciem, które w wielu przypadkach są bardziej „rozumne od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciężarówce są schody i on zawsze stawia buty na tych schodach ,jak otwiera drzwi,to buty robią bach :) Bo mój mąż w aucie, to jak w domu chodzi w bamboszkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Monika dzięki ale Ty tez dzisiaj masz wizyte, nie? Dam znać wieczorem bo na 17 jadę. Nic dzisiaj mi się nie chce, jakaś baaardzo zmęczona się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przysłali mi nowe tusze i działają:) Uf.już myślałam ,że trzeba zainwestować w nową drukarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia w kapciochach jeździ? Dobry,nie ma co :D Ja mam dziś ciężki dzień-wstałam z bólem głowy,liczyłam,że mi minie po spacerku,ale niestety nie. Ja mam na 16,więc będę pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to trzymam kciuki za cię! :) i o oczekuję tylko dobrych wieści Marcysia a co ty tak drukujesz? Ja w domu nawet drukarki ni mam. A propos wydruku, to ostatnio sobie uświadomiłam, że praktycznie wszystkie nasze zdjęcia odkąd kupiliśmy cyfrówke, są na komputerze zamiast w albumie. Ślubny kupił ostatnio ramke na zdjęcia elektroniczna, ale to nie to samo. Musze się zebrać i zacząć wybierac zdjęcia do wydruku, mam już upatrzoną firmę fotograficzną w necie. My mamy wszystkie foty małego w komputerze! a niee dwa kilka zdjęć wywołanych do ramek, ale to wszystko. A będzie tego bez kozery z kilka tysięcy... Bo teraz jak są cyfrówki to si pstryka i pstryka. maskra z torbami pójdę jak zacznę to wywoływać, będę musiała wybierać najlepsze, bo nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia drukuje bilety NBP :D Kobrietta,to się zastanów czy nie lepiej kupić drukarkę i papier fotograficzny-po ok.2000zdjęć się zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a ja myślałam, że bilety na stadion narodowy ;) Monika - może i taniej, ale obróbka zdjęć zajmuje sporo czasu i w formacie 10x15cm, wejdzie mi tylko 2szt na kartke, a lepszy papier fotograficzny kosztuje ok. 20zł za 20 kartek, zatem wyjdzie 50gr za zdjęcie. Nie pamiętam ale chyba w necie widziałam ofertę za 0,39zł/szt. A w pakiecie jak zamówie 500 albo 1000 zdjęć jeszcze taniej. Musiałabym poświęcić ze 2m. na obróbke, bo mamy stos zdjęć z wypadów, małego zdjęcia posegregowane do 1roku wg miesięcy, ehh za dużo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz np.drukuję testy dla 2 klasisty...ćwiczymy z córką w domu i później w szkole jak znalazł :) Trzeba sobie jakoś ułatwiać życie. A co do zdjęć ,to mam ochotę zrobić sobie książkę ,gdzieś widziałam i fajna rzecz na prezent dla dziadków pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×