Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

a dziękuje dobrze, teśknił za nami :) jak weszliśmy do domu, to miał nos przy kratkach w klatce i wślipiał się w nas, jak tylko otworzyłam klatke to sie przymilał i wyskoczył pobiegać hehe haneczka jak ten torck ma max 200kcal to się skuszę :D stanęłam na wagę i pomimo diety i ćwiczeń przytyłam 2kg! kufa jak?! przez ta tarczyce mam takie problemy z wagą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta nie wiem ile ma ale przypuszczam, że niemało :( moja mam go piekła, ja nie bardzo lubię torty ale do kawusi był dobry ;) może waga popsuta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta no bo mięśnie ważą! Tłuszczyk się spala a mięśnie rosną. A jak z ciuchami, czujesz jakąś różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę tych nart:P Ja jeszcze w życiu nie miałam przyjemności śmigania ze stoku:( Za to na rolkach jeżdżę i to całkiem nieźle :) A co do Afryki to musiałabym sprawdzić na stronie operatora ,bo nie mam rachunków ,ale za telefon płacę dużo ,za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszam, ja nart na nogach tysz jeszcze nie miała :D i nie wiem czy bedę mieć, bo stary się nie kwapi a sama zjeźdzać nie będę z Giewontu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze sie kiedyś razem zgramy na narty? wtedy nauka pójdzie łatwiej hehe, po kilku głębszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku głębszych to my będziemy szusowały ,ale na tyłkach:) chociaż ja i bez dopalaczy pewnie bym na szanownej zjeżdżała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przykrością stwierdzam, że Czas honoru się skończył i Janka mnie zabili buuu a ja tak lubiłam na niego patrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Widzę, ze powoli plany na ferie robicie. Ja na nartach też nie umiem. 2 lata temu próbowałam i niestety to nie dla mnie, nogi mi się rozjechały i jakaś pani odpinała mi nartę. Trochę wstyd zwłaszcza ze syn od 3 roku zycia jeździ:) Ale nie do wszystkiego mozna miec smykałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterchef też się skończył, jakie tam cuda na talerzach roboli to głowa mała! Ja nawet tak nie umiem talerza udekorować w kreseczki, kropeczki i esy floresy i maziajki, a widziałam wczoraj na allegro od razu wystawili do sprzedaży książkę zwycięzcy! Szybko, może się skuszę, skoro te potrawy w 1h i nawet 40min. potrafili wyczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam talent też się skończył:( i co ja będę oglądała w sobotnie i niedzielne wieczory:( Wczoraj chiba znowu puszczali Kewin sam w domu:P No nic trzeba odwiedzić księgarnię i zakupić jakieś książki ,albo wełnę i szaliki sztrykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz pół roku będą powtórki Mam talent i Masterchef :D nuuuda Kewin to powinien być na Święta musowo, a nie robią przedsmak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i poproszę kawę albo coś do jedzenia bo ja od wczoraj nic nie jadłam! Śniadania tak na wszelki wypadek zabronili a obiadu nie dadzą bo już wypis mam w ręku i tylko na chłopaków czekam,żeby mnie zabrali do domu. Zaraz Wam skrobnę maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też rozglądam się za książkami, bo wieczory długie, nic ciekawego w tv ni ma, może haneczka nam coś poleci teraz? ostatnio zapominała przy książkach o Bożym świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta mniam,mniam jakie dobre :) Może być-w sumie dość wesoło było :p Maila napisałam. Ja to na nartach jeżdżę stylem pijanego zająca nawet nic nie pijąc :D Lekarz stwierdził,że tak pokręconej pacjentki jeszcze nie miał. Sądzicie,że to komplement? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja miałam tylko miejscowe :) Już siedzę w autku i właśnie ruszamy do domku,a w zasadzie najpierw coś ZJEŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D przeżyłam choć nie bez problemów, ataki kaszlu, problem z głosem, jak nic muszę w tym tyg do foniatry, dobrze, że mamy tutaj i to niedaleko mojego domu. Monia! Super, że było ok! Odpoczywaj teraz i nie nadwyrężaj się! Buziole! Dziewczyny ja na nartach uczyłam się dopiero w zeszłym sezonie. Mąż mnie "zmobilizował". Trochę wstyd, że babsko z gór nie umiało. Do śmigania jeszcze mi brakuje ale odczuwam już dużą przyjemność z jeżdżenia :D zrobimy u mnie zlot i będziecie się uczyć pod moim domem, wtedy to nawet grzaniec nie zaszkodzi ;) a my z Asiamt będziemy Was szkolić i pić więcej niż uczennice! :p Co do książek to i owszem mogę Wam cos polecić bo ja w sumie wciąż cosik czytam. Tylko musze wiedzieć mniej więcej co lubicie. Ostatnio zapadła mi w pamięć piękna powieść "Córka opiekuna wspomnień" o rodzinie, w której ojciec oddaje noworodka córkę z zespołem Downa i jaki to miało wpływ na losy całej rodziny. Smutna ale piękna i mądra. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, dzięki za szybką kawkę :D Chociaż mogłaś tak szybko do niej dopisać jak się czujesz :D A ja byłam wczoraj na kontroli i rtg zatok i ciekawie nie jest. Mam skierowanie na tomograf, a potem się zobaczy o co kaman. Dziś będę dzwonić i dowiadywać się o terminy na nfz. Muszę to badanie zrobić za miesiąc (do półtora) jeśli terminy będą zbyt odległe to niestety prywatnie, co mi się nie bardzo uśmiecha, bo to koszt ok 200 zł, a w ciągu ostatnich dwóch tygodni zostawiłam w aptece już ze 400 :( :( Na nartach nie umiem, niestety. Chociaż może to i dobrze, bo znając moje szczęście to pewnie być się połamała :P Idę budzić Młodego. Miłego dla Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,jestem. Czuję się jakby mnie zaatakował dziki kot ;) Tjulip obdzwoń wszystkie przychodnie w bliższej i dalszej okolicy. Często warto jechać te 30km ale nie płacić. Trzymam kciuki za Twoje zatoczki,żeby się odblokowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Tjulipku miejmy nadzieję, że uda Ci się wstrzelić w jakąś kolejkę i nie wydawać kasy na badanie. Ciągnie się to u Ciebie. Ale postawią odpowiednią diagnozę i wyleczą w końcu! Wierzę w to i posyłam ciepłe i serdeczne myśli ❤️ kurcze....nie za dużo tych problemów ostatnio u spełnionych......różnych, różniastych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×