Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Ja jestem z tych co się im się przyda:) Jest dużo rzeczy które się jednak nie przydają ,ale np.ubranka po starszaku teraz są dobre na małego:) i niby taka duża różnica wieku ,a jednak.M...zawsze miał ubrania z ,,górnej półki''był przez 4 lata jedynakiem ,a że było nas stać ,to kupowaliśmy mu oryginalne ubranka. Dzisiaj przyszła mi paczka ze Smyka:) małemu zamówiłam białą koszulę i sweterek.Teraz w przedszkolu mają ciągle jakieś przedstawienia i synek musi być elegancki :) A w Endo kupujesz dwie bluzy a trzecią masz już za złotówkę. Jak ja lubię takie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę wystawić kilka rzeczy na allegro,nigdy tego nie robiłam i nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Chociaż samochód sprzedałam:) po 15 min...stary był w szoku ,bo to były moje początki komputerowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ciuchy po małym też trzymam, choć jak będzie kiedyś córa, to bedzie klops hehe choć te najmniejsze mialam uniseks, resztę będe musiała sprzedać. Ja troche rzeczy posprzedawałam, jak młody był niemowlakiem, a tych ciuchów kupowałam aż za dużo w szale euforii że jestem mamusią :) tylko gorzej było z wystawieniem tych ciuchów bo jako niewprawna internautka to wystawiałam jedną rzecz pół godziny hahahaha stary sie śmiał czy aby do rana zdążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko, jeśli zajrzysz, to mamy prośbę z Dziewczynami: napisz do mnie maila :) na tjulip.kafe@wp.pl. Napisz coś o sobie i może jakieś zdjątko dorzuć. Postanowiłyśmy zaprosić Cię do korespondencji mailowej, jeśli oczywiście masz ochotę :) Ja też trzymam ciuszki Młodego. Co prawda sama nie wiem czy kiedyś się zdecydujemy, ale.... kto wie ;) Natomiast ze swoimi rozprawiłam się już jakiś czas temu. A kupuję TYLKO to co jest mi naprawdę potrzebne. Jakoś coraz bardziej męczy mnie chomikowanie ciuchów, bibelotów itp Marcysiu, szkoda, że nie kazali Wam przyjść za tydzień! Moja babcia dostała dziś skierowanie do szpitala i UWAGA - nie została przyjęta z powodu remontu! Fajnie, nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, bo jak remont się skończy to pewnie powiedzą, że limitów już nie ma :( Nic tylko się leczyć... Ja nie zbieram ciuchów po małym - wszystkie dotąd wydawałam. Teraz mi się trochę zebrało, ale jakoś brak mi chęci, żeby usiąść i to przebrać. Ja raczej szybko się pozbywam zbędnych rzeczy, ale ostatnio mam lenia. Za to stary to właśnie taki typ chomika, że wszystko mu się przyda. Dobra uciekam. Buziaczki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Napisałam:) Widziałam, że o szkarlatynie pisałyście. Mój syn miał. Najgorsze jak z 2 tyg po chorobie zaczęła mu skóra z dłoni i stóp schodzić takimi płatami, można się przestraszyć. Jesli o ubrania chodzi to po synku wszystko oddawałam przyjaciółce, została sama z 2 miesięcznym dzieckiem na zasiłku wychowawczym...wszystko oddałam, łóżeczko, pościele, nosidło, krzesełko do karmienia, ubrania, zabawki, nawet nocnik (ubranka do teraz jej oddaję - jestem chrzestną jej syna) a po Hubercie to tez chyba zapakuję w pakę i sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Moniaaaaaaa, ja tu kawkę robię, wygodnie siadam z lapkiem a tu co? Gdzie dalsza część powieści? buuuuuu Ja z ciuchami po dzieciach różnie, część do dzieci w rodzinie, do znajomych, niektóre mam schowane. Z moimi to też różnie, takie ekstra, w których nie chodzę już to wynoszę. Dobra dopijam kawę i jadę do szkoły na konsultacje u córy. Ciekawe w jakim nastroju wrócę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulipku bardzo zainteresowałaś mnie tymi książkami, chiba napiszę list do Aniołka ;) bo Mikołaj już u mnie był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzisija spie pol dnia, takie jakies cisnienie tu jest dziwaczne . Ide z przyjacielem do kina na 21, wczesniej ma tez wpasc na pozny obiad. Lece sie kapac. Dziewczynki kochane , no i decyzja dobra...czekam na poszerzenie spisu powszechnego , buziole. A jak nam minie kilka lat pisania to sie kiedys jakos spotkamy . Jak Dovi bedzie juz w N to i ja do Pl przylece. Trzymajta kciukiza Dovi , bo ten zabieg pazurkow naprawde boli. Zmykam pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip ja mamnadzieje , ze wkoncu to chorobsko cie oposci na zawsze, kurcze te wizyty u lekarzy , kasa . ale najwazniejsze zdrowie :) co do swiat to hmmm ja sama niewiem jak beda wygladaly ...... napisalam wam meila . mamy zaproszenie do niemiec do dziadkow wiec chyba tam pojedziemy albo zostaniemy tutaj i spedzimy je razem ............ ah nawet na swieta ochota mi odeszla... marcysia z tymi przychodniami tak jest u nas to najgorzej czasami tygodniami sie czeka , chyba ze nagly wypadek to do miasta do szpitala. a co do dzieci jak cos by sie dzialo to co najwazniejsze mozna odrazu przyjechac i przyjma , a dorosli to do usranej smierci moga czekac...... tak to u nas jest kobrietta z tymi wyprzedazami masz racje jesli nie nosisz to dlaczego by nie wystawici zebrac troche sianka pod choinke heheheh ja wrzucam do kontenerow dla osob potrzebujacych, albo sama zawoze do osrodkow dla niepelnosprawnych, wtedy wiem ze dotrze tam gdzie chce ... co do dzieciecych ciuszkow to ja jednak zostawiam mam specjalna szafe nawet na nie i jest juz praktycznie od dolu do gory wypelniona , a czy sie przydadza hmmm, same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mialam jako dziecko w podstawowce. Pierwsze trzy dni byly najgorsze, naprawde wylam. Tak to pamietam. JAk mi robili drugi raz i to tegosamego paznokcia, po dwoch latach to patrzylam jak tna, no ja lubie takie rzeczy , usmiali si etam ze mnie , ale jak odchodzi znieczulenie to kkkuuuzzzzwa. Moze u ciebie bedzie inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochane co jeszcze musze sie pochwalic , az sama z siebie dumna jestem waga pokazala dzisiaj 4 kg mniej :) jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad ja tez taka jestem ze lubie patrzec czasem na youtube ogladam wszelakie zabiegi i operacje , najlepiej jakies zlamania transplantacje i co tylko , mojmowi ze z zawodem sie pomylilam a nie pisalam wam moj mial termin do lekarza na sciagniecie szwow noi ja z nim wchodze do gabinetu i pielegniarka do mnie ,ze widzi jaka zanteresowana jestem , wiec mowi chcve pani ostatnie 3 szwy wyciagnac a ja uradowana jak dziecko w swieta na widok przezetow, ale moj nie bardzo zadowolony bo on staracha mial heheheh ale , moj na to ze z milosci nawet pociac sie da , zeby mnie uszczesliwic , wiec 3 ostatnie szwy nalezaly do mnie heheheh ale radoche mialam a moj mezus zadowolony ze nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi ja też pielęgniarka ,amatorka :) mój tata pracował w hucie szkła i ciągle wracał do domu poparzony i kto robił opatrunki? tak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia no ja tez takmamnaprawde zastanawiam sie czy nie zaczac czasami robic czegos w tym kierunku podobno na nauke nigdy nie jest za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy zdolne jesteście:) muszę narysować szlachcica polskiego ,a że beztalencie jestem to potrzebuję rady ,gdzie mogę zerżnąć taki łatwy szkic ,co bym umiała przerysować. Na googlach w grafikach są ,ale za trudne dla mnie:( Aha i to ma rysować 12 latek:Pniby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi masz rację na naukę nigdy nie jest za późno .Przykład mój brat..emeryt i zaczął studiować:) Co prawda młodszy ode mnie,ale emeryt mundurowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez beztalencie plastyczne...a co do ogladani to uwielbiam wszystko o morderstwach i trupach i patologach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię się bać,ale jak sama jestem w domu to staram się nie oglądać takich filmów.Później wyobraźnia płata mi figle:) Ostatnio oglądałam po raz setny Anię z Zielonego Wzgórza ,R...się ze mnie śmiał ,że już znam ten film na pamięć i tak jest:) Jak leci w TV to zostawiam wszystko i patrzę jak zahipnotyzowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dowi gratulacje -4kg! u mnie waga stoi :( Marcysia - że co ma narsysować szlachcica polskiego? yyy to będzie yligancki pan w karecie ;) nie mam pojęcia jak to ma wyglądać, mnie sie tylko kojarzy postura faceta elegancko ubranego w gang Arpad - ja też uwielbiam filmy nawet swego czasu się udzielałam na topiku o filmach, wstrząsających i porażających hehe jak chcesz to ci dam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopada dół, że ta waga stoi, jem mało, regularnie, ćwiczę, wczoraj wycisnęłam 160 brzuszków i dupa blada waga nawet nie drgnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jestem, nie było źle, oceny ok tylko młoda taka gaduła! Ma juz uwagę za gadanie...niestety wiem po kim....po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×