Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Wazka no mi sie cos zawsze namiesza z tymi mailami i pomyle rozne rzeczy.....zamiast do ciebie to do Moni wyslalam a ona potem do ciebie no widzisz jaka ze mnie numerantka, ale juz teraz ci odpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noss kuzzwa probowalam dojsc do ladu i nadal nie wiem, co jak i do kogo wysylam cholera jasna....to kto dostal ten mail o cyckach ? On mi w ogole zniknal z wiadomosci wyslanych i dlatego ja taka w nerwach.....Ale jak wy nie macie tam w odbiorcach nic to ok tylko ja wcisnelam jakas kopie ukryta , Boziu ale sie zdenerwowalam.....soorrryy jak cos namieszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam o cyckach hehehihi ale nie odpowiadałam, bo juz nie wiem co i jak hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad spokojnie, nie przejmuj się:) Dojdzie wszystko:) Ja Ci też przed chwilką napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ważka, milczę ja grób hoho chyba mi odbiło całkiem, ale to przejściowe mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazko cieszę sie, ze buziunia maluszka doszła do ładu i składu, super ja trochę z opóźnieniem pisze, ale mam miażdżycę i z pamiecią u mnie na bakier hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooc
moje drogie Panie. Wiem, że na Was zawsze można liczyć, dlatego też chciałabym dzis prosić o pomoc w bardzo ważnej sprawie. Zajmie wam to zaledwie kilka sekund, a oddając swój głos możecie naprawdę pomóc: http://apps.facebook.com/mbtmprecasting/vid/78 z góry wszystkim dziękuję i życzę wszystkiego, co najlepsze w NOWYM ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka piekne 2 ujecie na zdjeciu synka , poze ma the best:) swietne zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad - Kurcze to chyba tylko ja nie dostałam. Chyba że to chodzi o ten pierwszy, który pisałaś? Oj nie ma tam nic za co mogłybyśmy pójsć siedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam, sorki jak zwykle wychodze przed orkiestrę przecież nie moge być jednocześnie na kafe i na poczcie, a może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chodzi o ten z H na B , martwilam sie , ale i tak nie bardzo rozumiem te funkcje kopi...ukryte i nie ukryte..bo jak ja chce do was wszystkich wyslac to was pokolei szukam w spisie i wciskam , ze do kazdej kopia idzie. Kuzwa madrala ze mnie....ho ho. Duupa Jasiu mandolina ...naucze sie ....bo jest tam wyslij do wszystkich ,ale to chyba pojdzie do wszystkich w moich adresach tak ? Wwrrryyyy ale mam nerwa na wlasna niewiedze i glupote....lece zagladnac na poczte... a tak dla smiechu wam powiem ,ze gotuje sobie rosolek i kuzwenjca zniknela zupka wyparowala, w ciagu godzinki, a myslalam ze sobie pyka a tu byl gaz na maxa , wiec znowu wstawilam jeszcze raz od poczatku...eehhh dzisiaj no nie jest moj dzien......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho to uważaj, zebyś chałupki z dymkiem nie puściła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tłumaczę i objaśniam. Arpad wejdź w maila, którego ja wysłałam ze zdjęciami małego Wazki i z tego maila jak klikniesz odpisz do wszystkich to pójdzie do wszystkich adresatów wymienionych w tym mailu, a nie do wszystkich, których masz w książce adresowej. O jaka ja mądra he he he :D A cyckami to i ja dostałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to juz kumam czacze......dobra nastepnym razem tak zrobie....a co do zupki to moj maly nastawil budzik abym nie zapomniala o zupce, wiec juz leci i krzyczy"mamo zupa" . Teraz sie grzecznie pozegnam......oooo a mi sie przypomnialo... ktora mi to pisala o tych stanikach sportowych jak bluzeczki..? A macie taki na zbyciu, moze byc stary, rozciagniety...moze mi to pomoze, i tez polatam po sklepach i pokaze moze sciagna mi z innego miasta. Tutaj wszystkie staniki nie maja nawet 1 cm pod biustem, zadnego karczku nic, i wychodzi na to , ze to moj bust nosi stanik a nie odwrotnie....jak byscie mialy takie cudo dla mnie to dajcie znac podam adres na maila i wyslijcie mi.....kuzwa tu tego nie znaja , jak im opowiadam ,ze sportowe sa takie z gumka , pod spodem na 2-3 cm , nawet, to sie dziwia i patrza na mnie jak na wariatke....a te z drutami tez nic ciekawego drut odrazu pod cycek i w cycek wchodzi i tyle i dynda mi sie na moim biuscie i wielkie g..wno pomaga normalnie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tylko z triumfa hehe, można w necie wejsć, ale czy da sie zamówić to nie próbowałam zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki zaraz mnie strzeli napisalammeila wejdzcie i ocencie sytacje , bo mi juz cisnienie skaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt triumf nie robi na moja rozmiarowke, ale mi chodzilo o taki wasz uzywany...zeby miec na wzor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aroad kochana ja sie u nas na silowni rozejze i zobacze czy maja taki rozmiar bo ja u nich zawsze takie zamawiam, tyle ze ja niemam takich wiekich a chcialabym :) wiec jak beda mieli to ci wezme i wysle :)jak bedzie wszystko ok to napiszesz mi wszystko w meilu gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty, nawet nie wiedziałam ja to nie uzywam takich sportowych wiec Ci kochana nie pomogę mam same druciano jakieś tam hehe a moze w sklepach sportowych normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie wysłała, ale nie mam, bo ja takich używałam lata świetlne temu... Luknij na te linki co wstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia te pierwsze odpadaja, maja druty , ja nie moge i zero karczku, a te drugie super tylko tak jak pisalam cholera , koncza rozmiarowke na F, a na mnie juz H bywa za male. No ja musze miec wygodny i pod spodem z 2-3 a nawet 4 cm gumki i szerokie ramiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×