Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 61sekund

prezent dla przyjaciółki.

Polecane posty

Gość kamzaj
Obudowę na telefon albo power bank:) praktyczne i na pewno się przyda, sprawdź na fe.pl mają duży wybór różnych prezentowych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubi kosmetyki to może jakieś takie porządniejsze, ekskluzywne? Na przykład ja mam super cienie do powiek mineralne Alilla - http://alilla.com/sklep/ myślę że mogłyby jej przypaść do gustu bo kolory są super a do tego bardzo trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiułka
Ja chyba skorzystam z oferty http://protime24.pl/ i wybiorę dla przyjaciółki zegarek znanej i cenionej marki. Wybór jest bardzo duży. Ja szukam zegarka z małą tarczą i oryginalną bransoletką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilinka
Tak mi się spodobał ten powerbank w kształcie szminki że sama sobie kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twoja przyjaciółka lubi biżuterię, to może jakiś komplet kolczyków oraz naszyjnik? Moim zdaniem to fajny pomysł,a szeroki wybór znajdziesz na www.FabrykaBizuterii.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarkolla
Podaruj urządzenie do samobadania piersi- braster. Bardo fajna i praktyczna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milinka__
moze jakos gadżetowo bardziej pomysl? np. sluchawki rozowe? widzialam w media expert ostatnio takie i byly extra ;) do tego jakies kolorowe, smieszne skarpetki i voila - prezent gotowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priarka
markolla, pomysł ciekawy, nawet możecie sobie na spółkę kupić, każda do tego pakiet badań, bo jednego urządzenia może spokojnie używać kilka kobiet. Ja na przykład mam wspólny z mamą, mieszkamy po sąsiedzku, więc wymieniamy się nim co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na biżuterię? Może kolczyki lub łańcuszek? Moim zdaniem to dobra opcja i na pewno prezent okaże się trafny, szeroki wybór masz na www.FabrykaBizuterii.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej kupiłam bardzo fajny sweter http://zkopytem.eu/ Chciała ciepły, milutki więc na szczescie udało mi się taki zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja dla mojej zamówiłam piękny zegarek jordan kerr z kryształkami, bo ona jest jak sroka i wszystko co się świeci lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną opcją byłoby coś z agd np jakiś depilator albo lokówka. W sferis mają fajną ofertę na tego typu sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

może zegarek? Ja dostałam ostatnio xonix i chwalę się wszystkim!;p Uważam, ze to super prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczaqa

Świetne torebki widziałam w sklepie internetowym Toyroom.pl - bardzo wiele stamtąd kupuje, dlatego mogę ich polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×