Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 61sekund

prezent dla przyjaciółki.

Polecane posty

kolezanka pisze, ze nie interesuja jej kosmetyki i perfumy, a ludzie masowo spamuja linkami do jakichs slabych perfumerii. to juz naprawde lepiej kupic te czekolade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zawsze dobrym prezentem będą jakieś ładne perfumy albo kosmetyki do pielęgnacji. I nawet te markowe wcale nie muszą kosztować wiele, bo na perfumeriawiki są bardzo ciekawe promocje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaAnna3
Pomyślałaś kiedykolwiek o wizycie w spa? Ja z reguły tak obdarowywuję moją najlepszą przyjaciółkę. Obie jesteśmy z Warszawy, pracujemy i mamy niewiele czasu dla siebie nawzajem, a przecież strasznie fajnie jest się spotkać. Dlaczego by więc nie łączyć tego z relaksem? Kupuję nam wówczas bony w Samui Spa w Warszawie, w Novotelu i możemy wówczas wybrać się na kilka zabiegów, a w międzyczasie do woli poplotkować. Świetnie sprawdza się ich pakiet Day Spa, który co prawda zajmuje kilka godzin, ale człowiek jest po nim jak nowonarodzony. Aktualnie trwa na niego promocja, polecam! http://www.samui-spa.pl/promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakiegoś fajnego smartwatcha? w sferisie można kupić Cubota nawet za 79zł, wygląda bardzo ładnie i elegancko a jednocześnie ma wiele innych funkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia kupiła nowy telefon, więc ja postanowiłam dokupić jej gadżety do telefonu w sferisie, m.in. etui, szkło hartowane i słuchawki ;) zawsze staram się, aby prezent był przydatny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patllinka
A może zorganizuj jej przyjęcie niespodziankę? Na pewno się ucieszy, a takie coś to zdecydowanie lepszy prezent niż kupowanie tych sztampowych - kosmetyków, perfum, torebek czy kwiatów. Zaproś najbliższych znajomych, upichć coś dobrego (ostatnio odkryłam bardzo fajny przepis http://dobreryby.pl/przepisy/karp-w-galarecie - idealnie nada się na imprezę) lub zamów katering, muzyka, trochę napojów i wszystko na pewno spodoba się Twojej koleżance;) A i taki prezent z pewnością będzie pamiętała do końca życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jeżeli trafisz w gust przyjaciółki,może coś związanego z odzieżą lub bielizną? Fachowa pomoc właśnie podczas wyboru bielizny możesz uzyskać na Bieliznaija.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina2340
A może manicure hybrydowy? Każda dziewczyna lubi być rozpieszczana, niezależnie od wieku :) A takie paznokcie długo się trzymają, wyglądają estetycznie i wcale nie muszą być w mocnych kolorach, więc można jest nosić także do szkoły. Osobiście robię sobie paznokcie w Samui Spa w Novotelu w Warszawie. Zawsze estetycznie, czysto i szybko. Bardzo polecam, jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na początku myślałam o tym żeby dać zdjęcie w ramce ale potem stwierdziłam że to jednak za bardzo oklepane. Wymyśliłam że zdecydowanie lepszym pomysłem będzie tablica na której zamieszczę kilka zdjęć i którą potem będzie mogła sobie wykorzystać do czegoś innego. Wyszukałam bardzo fajny sklep www.e-notatka.com.pl na którego stronie zaprojektowałam ją sama i zrobiłam dokładnie w jej guście. A różne potrzebne rzeczy można wkładać za tasiemki albo przypiąć pinezkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zestaw dobrych kosmetyków lub markowe perfumy? Na pewno wiesz jakie zapachy lubi Twoja przyjaciółka i to z pewnością również sprawi jej radość. Zobacz na www.Ronco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup jej jakąś fajną torebkę, zegarek, portfel w którym można schować telefon albo jakaś bluzkę lub apaszkę. Ciekawe pomysły na prezent można znaleźć na stronce cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cenowa wielu sklepów internetowych, więc sprawdzisz gdzie można kupić najtaniej, polecam bo na pewno znajdziesz tam coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameala
ja kupiłam swojej przyjaciółce w teletorium powerbanka z lusterkiem, była bardzo ucieszona, bo to praktyczne rozwiązanie i często się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółce kupiłam ekspres do kawy. Do stówki to na electro.pl znajdziesz spokojnie. Jak koleżanka lubi pic kawę to myślę, że prezent będzie trafiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysłów na prezent dla przyjaciółki jest naprawdę wiele, może być to zegarek, odzież jaki ulubione perfumy, wszystko tak na dobrą sprawę zależy od Ciebie. Zobacz na Alledinge.com i na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrarna
może etui z Waszym zdjęciem? w sferisie możesz takie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga_rigala
a może piżama albo koszula nocna? W Rossli mają świetne, moja przyjaciółka mi właśnie od nich kupiła piżamkę <3 bardzo fajna, nie skręca się w trakcie snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariOLa34
Może spróbuj zamówić jakąś biżuterię? Ja na przykład zawsze zamawiam z Zamarlik-Jubiler i jestem bardzo zadowolona. Na pewno Twojej przyjaciółce też się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×