Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropula

Temat znany - wódka weselna - Stock?

Polecane posty

Gość gość
Kupię 140-150 butelek wódki stock w rozsądnej cenie. 530 685 716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, kupię 120 butelek (10 kartonów) wódki Stock w rozsądnej cenie, woj. podlaskie i Warszawa, czekam na propozycje, cashmakerr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię 200 butelek stumbrasa ze świętokrzyskiego lub okolice MIECHOWA/ Tel 725-408-790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatowid
stock polecam - dwa wesele i jakość ok - swoje wesele teraz wyprawiam i spróbowałem wódki Starosta - szczerze nie polecam pali okropnie w jezyk, jeśli nie jest mocno schłodzona to sie wogóle nie nadaje do wypicia...wódka robiona z połaczenia wody i spirytusu zbożowego... Nikomu bym jej na wesele nie polecił...ładnie wyglada i tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbYszekrG
Witam. Sprzedam wódke Stock 0,5l - 21zl szt. Na tę chwilę na pewno jest 6 pełnych kartonów. Pozostałość z wesela. Posiadam paragon zakupu! Wódkę mogę sam dostarczyć do miejscowości - Sycow (dolnoslaskie), Ostrów Wlkp, Kalisz lub Wieruszów (łódzkie). kontakt mailowy zbyszekrg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię 120 butelek wódki stock prestige, o,5 l. w rozsądnej cenie. Myszka501@buziaczek.pl Kraków/małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja882222222
Witam. Pilnie zakupię wódkę stock gasia88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie stock przreklamowany, na początku mieliśmy go brać ale wolimy polanina i na nim zrobimy grawerkę i zawsze to mniej zamieszania z zawieszkami na wódkę które w sumie już średnio mi się podobają. A wódka jak wódka normalna, nie jakaś z niższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ma ktos do odsprzedania Stumbrasa w rozsadnej cenie? moj mail anecia1201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roolka
Na Sylwestra mieliśmy eksperymentalnie Lubuski Vodka i posmakowała wielce towarzystwu, tak więc pewnie będziemy w nią uderzać na wesele. To już za 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1119
Kupię na weselę ok. 160 butelek 0.5 Stock w dobrej cene. Kontakt mail michal_piotrowski88@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza cena na każdą wódeczka na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza cena na każdą wódeczkę na wesele 501126565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tego polanina z grawerem masz ? bo przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię 100 butelek 0,5l Stocka. Kontakt venway@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korecza
To jedna z lepszych wódeczek z dolnej półki, więc jeśli budżet pozwala wam na tyle, to czemu nie. Pomyślcie czy nie lepiej kupić mniej, a np. niech to będzie Pure Vodka - delikatna, przyjemna, niepaląca w gardło. Zakładam, że każdemu będzie odpowiadać - nawet kobietom. U nas wina poszło niewiele, bo panie piły driny z wódeczką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję 350-400 butelek Stocka Prestige 0,5 l. w dobrej cenie. Kontakt pod e-mailem bh.kaczmarek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania po weselu wodke stock prestige 0,5l 5kartonów po 12butelek pakowana. Cena taka jaka zesmy placili 23zl za butelke. Prosze o kontakt osoby zainteresowane aneta.kurach112@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryan
Kupię 150 butelek wódki Stock 0,5 Częstochowa kontakt firma.premium@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia123456789000
Kupie w cenie poniżej 21zł za butelkę około 70 butelek wódki Stock Prestige 0,5l. Dojadę do Bielsko-Biała, Oświęcim, Katowice, Kraków oraz okolice tych miast. Mój mail chylaszek13@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jest całkiem niezła, ale to zdecydowanie średnia półka jakościowa - ta wódka nie ma aż tak delikatnego smaku, normalnie pali w gardło, więc czy to akurat będzie dobry wybór? Masz lepsze alkohole - świetna jest Gutt Pure, ale tak naprawdę decydujący jest budżet jaki macie. Ogólnie uważam, że lepiej mieć tej wódki mniej, a porządną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta14462
Witam. Kupię wódkę Stumbras z kłosem 500 ml . Potrzebuję ok 300 sztuk. Jeśli ktoś posiada do odsprzedania lub zna dobrą ofertę, czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta14462
Witam. Kupię wódkę Stumbras z kłosem 500 ml . Potrzebuję ok 300 sztuk. Jeśli ktoś posiada do odsprzedania lub zna dobrą ofertę, czekam na kontakt. aneta14462@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
U mnie była Weselna z Polanina, bardzo dobra wódka. Etykiet specjalnych czy zawieszek nie robiliśmy, bo zamówiliśmy w polaninie specjalny grawer na butelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stock jest w porządku, ale moim zdaniem pod wesele lepiej kupić coś z wyższej półki jakościowej. Dobry alkohol to np. Pure Vodka - też czysta, ale za to delikatna i w zupełnie innych klimatach, niż właśnie taki stock. Ona powinna się już zdecydowanie nadawać nawet pod bardzo wymagających gości. Po prostu jest klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię Stocka, u nas była Wódka Weselna z Polanina i wszystkim smakowała. Ale jak nie masz nic skonkretyzowanego jeszcze to polecam wybrać się na targi do Lublina lub Bydgoszczy i tam zawsze jakieś stoisko Wódki Weselnej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam, lepszy Polanin, Poniatowski lub jakaś inna. Ale Weselna z Polanina jest bardzo dobra i smakuje gościom. Zobacz na targi ślubne, tam też można częso znaleźć oferty producentów alkoholu, który się sprawdza na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×