Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawieprzymecie

jak schudnac ostatnie 3 kg jak waga stoi w miejscu...

Polecane posty

Gość bure oczy
a ocet jabłkowy? oczyszcza krew. Mam na myśli ocet eko z jabłek z Rossmanna. Bo te inne pseudojabłkowe to syf. Może to coś da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawieprzymecie
ty i tak juz jestes chuda... masz 175 58 kg. kurde zazdroszcze ja mam 166 i 60 kg... chce 57:( czy top tak duzo:*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę.. może by pomógł,ale nie mieszkam w Polsce i nie mam jak go kupić. Może głodówka oczyszczająca pomoże no już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawieprzymecie
octu nie probowalam... ja tez mam wage i tez zanim cos zjem to waze i ilicze ile to ma kcal... mam juz obsesje... ale to jedyny moj cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bure oczy
ale Ty masz w biodrach 85 a ja? 95! To się u mnie tak rozkłada. są udziiiska, duuuuupa i potem wąska talia i chuda góra. W ubraniu nie widać. a wazyłam więcej. O 8 kilo jak nie lepiej- bo przestałam się wazyć w pewnym momencie. Damy radę, bo już się ruszyło. Ja wiem, ze to wagowo wygląda chudo ale realnie? Inaczej. Takie mam kości własnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bure oczy
ocet jabłkowy można sobie zrobić z obierek i jabłek- w necie są przepisy. Daje się go łyżeczkę na szklankę wody. Smakuje jak "wino"- no, mn więcej. Można wypić to duszkiem. Ze dwie takie szkl dziennie powinny dac radę. Albo- woda z cytryą. Odkwasza organizm. Może stąd też te blokady? zakwaszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawieprzymecie
ja wlasnie zjadlam kawalek piersi z indyka z kapusyta na parze... i teraz wskakuje na orbitreka...:) w biodrach 85, zreszta nie wiem czy ja to doberze z mierzylam, w polowie posladkow tak? aaa moja najwieksza zmora sa nogi chcialabym aby one schud;y najbardziej... kurdeee teraz pierwsza milosc ogl;adam to moze mi sie bedzie lepiej cwiczylo jak na cos bede patrzrec... wczoraj cwiczylam 30 min i spal;ilam 250kCAL, CIEKAWE CZY DZISIAJ P[OBIJE WCZORAJSZY REKORD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam największy problem z talia i brzuchem,talia 70 cm a brzuch po cesarce w dodotku krzywej to troche go jest,stosuje też kremy ujędrniajace i teraz skupiam sie na talii i brzuchu bo w udach mam 50 cm a biodra 83.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bure oczy
Każda z nas wie na czym się skupić, to dobrze:) Tzn nie jest źle! Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na śniadanie jogurt naturalny teraz udko grillowane z sałatką i za godzinke spacer z córką,potem zupa meksykańska i ćwiczonka. Jak wam dziewczyny idzie ? mi waga wskazuje 0.5 kg mniej pewnie przez ćwiczenia bo zwiększyłam je do 1 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość często tak jest
że jak przez dłuższy czas mieliśmy nadwagę to tkanka tłuszczowa zmienia swoją strukturę, tworzą się nowe komórki co utrudnia jej spalanie. Możesz zrobić sobie jednodniową głodówkę tylko na wodzie (nawet bez tabletek) i zobaczyć efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja schudłam przez zimę 20 kg i teraz od 2 tyg waga stoi w miejscu a chciałam jeszcze 5 kg i ćwiczę codzienne na orbitrek u z jedzeniem robię tak jak robiłam małe porcje ale wszystko i coś się nie rusza co dalej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałyście spalaczy tłuszczu? Mi pomógł bardzo http://nplink.net/6EsrOHgg. Nie jest to żadna głupia reklama. Sama brałam. Po miesiącu uparte kilogramy zaczęły lecieć. Wczoraj zamówiłam jedno opakowanie, tak bardziej na zapas, bo jest w dobrej cenie. Może i Wasz metabolizm się pobudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×