Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość michu123

Przedwczesny wytrysk,

Polecane posty

Gość michu123

Witam Wiem wiem, temat był poruszany na forum multum razy. Mialem stałą partnerke przez 2,5 roku , i kazdy mój stosunek wygladał prawie tak samo, max do 3 min i mnie nie było,czasem było nawet gorzej, strasznie mnie to irytowało, stosowałem różne preparaty żele a nawet tabletki(Orgasm Control) Zerzarłem tego całe opakowanie i nic , zmieniłem diete i ciągle to samo. Ona zabardzo się tym wtedy nie przejmowała bo miałem różne inne metody do doprowadzania ją do orgazmu kiedy ja już odlatywałem ;) Dlatego pomóżcie jest jakaś rada na to żeby choć troche wydłużyć stosunek? Teraz mam nową partnerke ,narazie wiadomo pieszczoty i inne sprawy ale przyjdzie ten dzien kiedy będziemy sie kochać i co mnie po 1 minucie nie bedzie ,miałem przerwe z 3 miesiące. Znowu odlece i co za lipa :( co tu zrobić pomóżcie prosze !!!mam 23 lata

Gość bdbdrdrdrd
Mam do samo koles, jedyne co mi pomagalo to powrot z pracy totalnie wkurwion ym, zdenerwowanym czy zestresowanym to wtedy w taki dzien/noc moglem dlugo i nie umialem sie zlac ale zaznaczam ze seks byl czesty codziennie do drugi dzien wiec wiesz ... traning codzienny i zestresowanie lekkie pomagalo, nie lykalem zadnych tabletek nigdy i nie bede a jak juz mam sie szybko zlewac to mowie mojej partnerce ze za 30 minut bedzie miala to czego tak pragnie i wtedy moge walic do upadlego bo juz nie mam czym tryskac bo jajka puste.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować