Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorianna 2012

"Ciąża po ciąży" jak to naprawdę jest??

Polecane posty

Gość Dorianna 2012

Dziewczyny pytam nie ze złośliwościa ale powiedzci mi jak to naprawdę jest z dziećmi urodzonymi jedno po drugim, chodzi mi o przesłąnki - urodziłaś np w styczniu i po 3 miesiacach czy nawet 6 -9 nieważne, zachodzisz w drugą ciąże. I jak? Nie macie szacnku do własnego zdrowia, wiecie że jest to ogromne obciążenie dla organizmu? Tylko nie mowcie ze "nasze babki tak rodziły i żyły sto lat" bo to inne czasy są. Są trudniejsze. Czy chodzi Wam o to zeby ludzie nie gadali ze maci jedno dziecko a kiedy nastepne? Czy o to zeby "odchować" i mieć "z głowy" ??? Naprawdę decydujecie się z takich samych przesłąnek na pierwsze i na drugie? Szczreze wątpię - na pierwsze czeka cie z niecierpliwoscia, marzysz o nim itd a drugie odhaczasz zeby potem miec spokoj?? pomeczysz sie raz i dwa i finito?? Powiedzcie tak szczerze bo mnie to naprawdę interesuje. Nie chcialabym nikogo urazic to wasze zycie i wasze decyzje. Jak mozecie to wypowiedzcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhajdh
Taaaa bez złośliwości... I "nie chciała bym nikogo urazić". Już to zrobiłaś oceniając te dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 1 dziecko ale...
Siostra ma rok po roku-i nie z żadnej wpadki. Jak jeszcze była w ciąży z pierwszym to już planowała,że po 2-3 miesiącach od porodu będą się o drugie starać. Między nami jest 8lat różnicy i jako dzieci nie miałyśmy ze sobą dobrego kontaktu, teraz to oczywiście już się unormowało,ale kiedyś byłam dzieckiem a ona już panną,która oglądała się za chłopakami. I po latach stwierdziła,że żałuje,że tak zaniedbała nasze relacje. Więc może to jest powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorianna 2012
powiedzialam jakie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorianna 2012
dzieki za wypowiedź, na pewno sa takie osoby. Ale glownie mysle z medycznego punktu widzenia ja bym sie na to nie zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Twój post jest z lekka obraźliwy i widać, że jesteś przeciwna dzieciom rok po roku. Odpowiadając na temat. Ja z siostrą jesteśmy dziećmi rok po roku. Uważam, że to świetna różnica wieku. Zawsze byłyśmy i jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. Dzieliłyśmy między sobą ostatnie pół cukierka. Byłyśmy nierozłączne. Miałyśmy wspólne tematy do rozmów i jedną z najważniejszych przyczyn tego był nasz bardzo zbliżony wiek. Ja też chciałam mieć dzieci z małą różnicą wieku. Rok po roku nie mam, różnica wieku to niecałe 2 lata. Naprawdę wolałabym mniejszą, ale wyszło jak wyszło. Dzieci mają ze sobą świetny kontakt i widzę, że wszystko zmierza do tego, że będą się tak traktować jak ja z siostrą. I na 2 dziecko oczekuje się z takimi samymi emocjami jak na 1, jeżeli jest chciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccwe
Z medycznego punktu widzenia, to jak kobieta jest zdrowa, młoda i nie ma przeciwwskazań, to kolejna ciąża po powiedzmy pół roku od poprzedniej, nie jest żadnym samobójem...organizm szybko się regeneruje i te pół roku w zupełności wystarczy...Wiele kobiet ma dzieci rok po roku i jakoś nie znam takiej, która by przez to miała nadszarpnięte zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccwe
A czy to są wpadki, czy nie, to już inna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy, ale co Ciebie to bchodzi ?? Twoje ciało >? Twoja rodzina ? Twoje problemy ?? teraz to zawsze jest jakis problem z dziecmi -jak jestes za młoda to za szybko masz dziecko -jak jestes po 30 to Ci powiedza, ze jestes za stara - jak nie pracujesz, to jestes pasozytem i nie mozesz urodzic dziecka - jak masz dluga przerwe miedzy dziecmi- krzywdzisz je -jak masz jedynaka- juz ma przechlapane zycie - jak rodzisz jedno po drugim - patrz ten temat :P:P:P dajcie ludziom spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccwe
awent, jest tak jak piszesz...i pytanie jak jest na prawdę, trochę dziwne...bo jak sobie można wyobrazić, to jest bardzo różnie, jak ze wszystkim innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent - popieram :) ludzie chyba muszą się dowartościowywać tym ciągłym krytykowaniem innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×