Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mika121

Zapach miejsc intymnych

Polecane posty

Gość Michałki białe
włosy są warunkiem istnienia kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałki białe
a pogryź se, na zdrowie:P monitora nie uszkodź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałki białe
KLAWIATURY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszke ja zamawiam
Dakau mi ją odda z wyższych uczuć 🌼 budynia dostanie waniliowego 🌼 i mazas stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszke ja zamawiam
To na sam koniec zostawiamy :o🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszke ja zamawiam
Jakie śmierdzi:o:o Wypraszam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałki białe
paluszek - teskt z Milczenia owiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyziewa mi tutaj puddingiem z łojem wołowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
W normalnym życiu zapachy są czasem powalające na ziemie obojga płci,ale w życiu intymnym jest dużo inaczej. Najlepiej jeżeli Ona wpadnie pod prysznic i on też,żadne perfumy nie są potrzebne do dalszej aktywności.Najlepszą skuteczną podnietą jest dla partnera to co wypracuje sam ( z podniecenia partnerki,pochwy ).Perfumy i kosmetyki blokują jedynie prawdziwy obraz partnera(i ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATT27
...A ja ta m wiem jak smakuje moja mała.Kochałam się z P.On bardzo lubi patrzeć jak sama się tam pieszczę i dotykam. Niespodziewanie poprosił bym tymi mokrymi palcami dotknęła brzegów swoich ust.Zaskoczyło mnie- to było coś jakby słodkie mleko o lekko metalicznym posmaku i delikatnie lepka konsystencja. P tak się podniecił że całował mnie jak szalony.Smakosz jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja, po tak dokładnym opisie, patentuję niniejszym lody o smaku cipkowym i cipkową gumę do żucia. Koniecznie balonową - po nadmuchaniu balona i jego pęknięciu resztki będą się układać w charakterystycznego motyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a słyszałyście o naturalnym dezodorancie z kryształu. Rzeczywiście to działa. Ten kryształ to nic innego jak ałun. Ja kupiłam ałun na allegro, ale nie do kruszenia ani do spryskiwania, tylko taki w kamieniu jak dezodorant w kulce. Wystarczy na mokre okolice intymne i pachwiny pocierac się tym kamieniem i naprawdę nie czuć już żadnego nieprzyjemnego zapachu. Starcza spokojnie na cały dzień, nawet jak umyję się tylko wieczorem i wysmaruję się tym ałunem to nawet rano nie muszę tych czynności powtarzać a i tak w ciągu dnia nie będę brzydko pachnieć. Oczywiście myję się rano i wieczorem ale w trudnych warunkach gdzie podmycie się jest niemożliwe to starczy dzień wcześniej posmarować się ałunem. Dziewczyny naprawdę dla mnie to wybawienie. Wcześniej też nieciekawie pachniałam w tych miejscach, nawet po umyciu czułam ten zapaszek. Przez to nawet nie chciałam żeby partner całował mnie w tych miejscach bo wydawało mi się że trochę śmierdzę :( Problem minął, także polecam. Żadne żele, płyny, szare mydła i tak nie pomagały, bo zapach wciąż był. A teraz moja skóra pachnie po prostu skórą, neutralnie, nawet ładnie :-) Działa jak afrodyzjak a ja nie musze się już wstydzić. Także dziewczynki kupcie sobie ałun, poszukajcie opinii, nazywają to też dezodorantem w krysztale, dezodorantem naturalnym, itp. Poczytajcie co na ten temat sądzą inni, koszt kilkanaście złotych a wystarcza na kilka lat - to jest kamień, który prawie się nie zużywa. Niektórzy stosują go pod pachy, też nie śmierdzi tylko pacha jest i tak spocona (bez smrodu) a mi mokra pacha trochę nie odpowiada. Ale rozwiązanie jest super do miejsc intymnych. Nie mówię co śmierdzącej wydzielinie, która może być przyczyną grzybicy tylko o "zapachu" warg sromowych, pachwin, itp. Polecam, poczytajcie sobie opinie. Ja dopiero w tym roku odkryłam ałun a wcześniej wstydziłam się tego problemu :-) I nawet nie trzeba nosić bawełnianej bielizny, nic nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×