Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa12345

Doświadczenia z deweloperami

Polecane posty

Gość eleska
Developer! jak sie kupuje od kogoś, często trzeba zrobic gruntowny remont - pieniądze wtedy wychodzą te same (wiadomo ze taniej i szybciej jest pomalowac sciany w nowym mieszkaniu niż zrywać tapetę i tynkowac po kims). moj brat kupił fajne mieszkanie w wawie w ostoi wilanów, od Fadesy Polnord, podobno to developer godny polecenia. Osiedle też jest bardzo ładne http://www.ostoja-wilanow.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000_meszka
100% od developera lepiej! Jak sie kupuje od kogoś, często trzeba zrobić gruntowny remont - pieniądze wtedy wychodzą te same (wiadomo ze taniej i szybciej jest pomalować ściany w nowym mieszkaniu niż zrywać tapetę i tynkowac po kimś). Moj brat kupił fajne mieszkanie w wawie w Ostoi Wilanów, od Fadesy Polnord, podobno to developer godny polecenia. Osiedle też jest bardzo ładne http://www.ostoja-wilanow.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślę, bo nawet biorąc kredyt za pośrednictwem dewelopera, można uzyskać niższą marżę, prowizję i szybciej załatwić wszystkie procedury. JWC w Warszawie rozpoczął wielką wyprzedaż ostatnich lokali, więc ceny atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniiecczny
Akurat oni to z tego co wiem i bez tych wyprzedaży konkurencyjne ceny mają, bo za 5-5,5 tys. zł/m2 to ciężko i pod Warszawą coś teraz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No byłam na Dniu otwartym w sobotę to mieli już mieszkania po niecałe 4900 zl/m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam szczęście, kupiłam piękne wyremontowane mieszkanie. Kupiłam jedynie szafkę do łazienki, a tak to wszystko już było. Cena b niska, bo własciciele to nowobogaccy, którzy przeinwestowali. Blok ma 10 lat, więc nic z rur nie smierdzi :D Nowsze bloki, te grodzone najczęśxciej są jeden na drugim, to mnie zniechęca, i u nas mają wysokie czynsze, bo tych wszystkich cieci trzeba utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JWC to ten co tak pion zmontował, że gośc z łazienką wpadł do sąsiadów? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałem o takich przypadkach :D, ja od nich kupiłem i nic mi się nie zapadło ani nie odpadło ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek36
Czy może ktoś z Was poleci mi sprawdzonego dewelopera z Krakowa? Szukam pilnie mieszkania, najlepiej blisko centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYNKAAA
tętnowski jest ok...mieszkam na osiedlu tego dewelopera już od roku i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek36
...a w którym miejscu dokładnie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYNKAAA
przy ul. wrocławskiej. stąd jest bardzo dobry dojazd do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYNKAAA
zresztą sam sobie obejrzyj budynek http://www.tetnowski.pl/oferta,16/wroclawska-80,468/opis-inwestycji,470.html urzekła mnie ta nowoczesna architektura i wysoki standard wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek36
Wygląda całkiem ok. A czy od momentu jak się wprowadziłaś pojawiły się jakieś usterki i czy miałaś okazję już to zgłaszać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYNKAAA
troszkę ściana mi pęka w salonie, ale nie zgłaszałam tego...okres rękojmi obowiązuje dwa lat, więc mam jeszcze czas. poza tym nic nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek36
Hmm, to chyba dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek36
Dzięki ogromne za opinię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYNKAAA
nie ma za co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii deweloperów i mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu i jego okolicach mogę polecić Ci projekt osiedla Miodowa http://www.miodowa.wroclaw.pl/ który moim zdaniem powinien być dla Ciebie atrakcyjną ofertą jeśli szukasz nowego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosik
Mieszkanie kupowaliśmy na Akacjowej Alei w Radzyminie, nie było żadnych problemów - i akurat uważam, że zakup nowego mieszkania jest dużo lepszym rozwiązaniem, znacznie łatwiej trafić porządną nieruchomość, a jednak stare mieszkania wymagają ogromnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej deweloper, a jak we wrocku to koniecznie zobacz sobie http://www.geogrupa.pl/. istnieją na rynku od 25 lat więc raczej można im zaufać. no i biorą też udział w programie MdM więc zawsze można coś ugrać na cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julija78
Jak chcesz od dewelopera to koniecznie popytaj wśród znajomych, znajomych znajomych, rodziny o doświadczenia. Moja siostra kupowała mieszkanie od TIM DEVELOPMENT i nie ma zastrzeżeń do tej spółki. Nie robili problemów ani niespodzianek. Teraz ten deweloper zdaje się buduje Zieloną Klecinę we Wrocławiu. Całkiem fajna inwestycja się zapowiada. Przede wszystkim duży plus dla mnie za niską zabudowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z deweloperem http://www.barc.com.pl/ . W zeszłym roku kupiłam z mężem od nich mieszkanie na Białołęce i wszystko było dotrzymywane terminowo. No i bardzo miła, rzetelna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka dobrego dewelopera z Krakowa to warto sprawdzić www.tecnos.pl Mam bardzo miłe z nimi doświadczenia związane z zakupem i odbiorem mojego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre wspomnienia ze współpracy z firmą http://www.mpd.net.pl/ od których zakupiłem mieszkanie pod Poznaniem. Jeśli ktoś szuka dobrego dewelopera z tych okolic, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeska
ja miałam do czynienia tylko z jednym - tim development...buduje zieloną klecinę we Wrocławiu....i mogę powiedzieć o nim że konkretny i uczciwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgomiller
Ja miałam do tej pory doświadczenie z deweloperem Lokum. Byłam również obecna przy kupnie mieszkania od innego dewelopera. Muszę powiedzieć, że rzeczywiście to dobry deweloper u którego śmiało można kupować. Możesz sprawdzić jego inwestycje na InfoDeweloper http://wroclaw.infodeweloper.pl . Teraz na rynku jest bardzo dużo deweloperów ale większości z nich można zaufać, szczególnie tym, co mają już swój dorobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawiska
no właśnie ja dobijam targu z tym developerem od Zielonej Kleciny we Wro. Miejscówa super, blisko, zielono. moim zdaniem mieszkania są godne uwagi. w szczególności ze szukałam takich co można się wprowadzić od razu...a tutaj akurat w marcu do odbioru mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym, sprawdzonym deweloperem, który może się pochwalić sporym dorobkiem to J.W.Construction, praktycznie w całym kraju można obejrzeć ich budynki i osiedla. Są ładne i nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby JW Construction miał niższe notowania na rynku, że się reklamą na forach podpiera?;) Ja spotkałam na swojej drodze wyjątkowo uczciwego developera, co się chyba rzadko zdarza. Nazwy nie wymienę, dodam że chodzi o Rzeszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×