Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa12345

Doświadczenia z deweloperami

Polecane posty

Gość Kiczenka1986
Polecam wszystkim szukającym nowego mieszkania od developera serwis Mapanieruchomosci.pl - fajne oferty, konkretne, sprawdzone, na bieżąco aktualizowane. Ja dzięki nim trafiłam na super mieszkanie!:) Warto zajrzeć jeśli ktoś szuka mieszkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarowski
Jedna istotna kwestia jeszcze. Już na etapie wyboru mieszkania warto mieć wybraną firmę, która nam pomoże przy aranżacji i wykończeniu nowego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan3241
Ja zdecydowanie polecam dewelopera. Argumentów tutaj padło już dużo, więc ja tylko potwierdzę. Dodam tylko żeby dewelopera też dobrze sprawdizć i czytać prospekt informacyjny! Osobiście mogę polecić Erigo dewelopment, nie wiem czy budują we Worcławiu, ale wiem że w Poznaniun właśnie ciekawe osiedle budują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RepublikaWnętrz
Jeśli szukają Państwo sprawdzonego dewelopera polecamy nasze usługi. W ofercie znajdą państwo, osiedle na Krzykach - Cafe Południe oraz osiedle na Swojczycach - Osiedle Przystań. Pozdrawiamy Serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomix
ja mogę polecić adma development z Rzeszowa, rodzinna firma, kupiłem od nich mieszkanie, moi znajomi też, jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, zero problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast korzystałam z usług developer www.gryfdevelopment.pl. Bezproblemowo i bez żadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×